dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

369 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Czyżkówko,Bydgoszcz

3 000 zł38 m² 78,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

460 000 zł52 m² 8 921,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,56 m , położone w Śródmieściu przy ul. Gdańskiej. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

619 000 zł63 m² 9 809,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Biziela w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Górny Taras,Bydgoszcz

280 000 zł31 m² 9 061,49 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 30,90 m2 usytuowane na 4 piętrze wieżowca, zlokalizowanego przy ulicy Leszczyńskiego w Bydgoszczy. Idealne mieszkanie dla singla - pary -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

356 000 zł30 m² 11 827,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2020 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

775 001 zł120 m² 6 452,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe typu M-5 o powierzchni użytkowej 91 m (powierzchnia całkowita ok. 120 m ), położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

739 000 zł55 m² 13 510 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i lubianych lokalizacji w Bydgoszczy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Wyżyny,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje na bydgoskich Wyżynach zlokalizowane w spokojnej okolicy. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Wyżyny, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

865 533 zł62 m² 13 899,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Błonie,Bydgoszcz

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (35m2) znajdujące się na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z 1975roku przy ul. Dmowskiego w Bydgoszczy, dzielnica Błonie. Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

264 000 zł30 m² 8 776,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Biuro Nieruchomości Glam House Alicja Nalaskowska gorąco poleca piękne mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,45 m , zlokalizowane w dzielnicy Czyżkówko. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

638 510 zł39 m² 16 452,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

327 308 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 (2 pokoje) o powierzchni 48 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - os. Niepodległości. Ze względu na skosy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brdyujście,Bydgoszcz

369 000 zł43 m² 8 675,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą zakupu nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Łowickiej w Bydgoszczy, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

259 000 zł33 m² 7 803,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Biuro Nieruchomości Glam House Alicja Nalaskowska gorąco poleca piękne mieszkanie o powierzchni 26,78 m , zlokalizowane w dzielnicy Czyżkówko. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, przy ul. Gdańskiej, na przeciwko Teatru Polskiego. Na pow. 39 m2 znajdują się: * pokój dzienny (21 m2) z aneksem kuchennym * sypialnia (8 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

684 926 zł69 m² 9 985,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy Budynek Z4 Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skalarowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy szukasz mieszkania w spokojnej, cichej okolicy z widokiem na las, a nie na okna innego bloku i jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum ? To mieszkanie spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

245 000 zł34 m² 7 313,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,5 m , położona w klimatycznym, secesyjnym domu po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Nowy Fordon,Bydgoszcz

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m na ul. Akademickiej w Fordonie. Mieszkanie jest narożne, bardzo jasne i położone na 1. piętrze nowego bloku z windą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

368 448 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

749 000 zł63 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - 3 pokoje | 62,91 m | Platanowy Park | balkon | winda | komórka | Osiedle Leśne Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 62,91 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

480 106 zł35 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

660 000 zł67 m² 9 793,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji i sąsiedztwie lasu, w dzielnicy Osowa Góra. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Bydgoszcz

529 000 zł35 m² 15 179,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które łączy klimat dawnej Bydgoszczy z najwyższym europejskim standardem? Industria to miejsce, w którym przeszłość spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Seminaryjna

Wilczak,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Seminaryjnej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,18 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

269 000 zł35 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 35 m - Bydgoszcz, glinki Cena: 269 000 pln Powierzchnia: 35 m Lokalizacja: ul. Glinki 138, bydgoszcz Piętro: 1 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

639 999 zł59 m² 10 838,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 59 m z tarasem i widokiem na las - wyjątkowy klimat, cisza i świetna komunikacja! Jeśli marzysz o miejscu, które daje spokój, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

519 000 zł48 m² 10 776,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż słoneczne, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,16 m , położone na nowoczesnym osiedlu w budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

469 900 zł63 m² 7 481,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,81 m , zlokalizowane na ostatnim (3.) piętrze kameralnego budynku z 1996 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

368 000 zł47 m² 7 808,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Kijowska(węzeł autobusowy), bartodzieje, bydgoszcz Na sprzedaż oferuję komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47,13 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 20 Stycznia 1920 r.

Bielawy,Bydgoszcz

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania zlokalizowanego w Bydgoskiej Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie o powierzchni ok. 30 m2 zlokalizowane jest na 1 piętrze oficyny odrestaurowanej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Leśne,Bydgoszcz

390 000 zł51 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 50,7 m z loggią Osiedle Leśne ul. Joachima Lelewela. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kadłubka

Fordon,Bydgoszcz

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 82 m | 4 pokoje | Fordon Osiedle Tatrzańskie | Komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruskiego

Fordon,Bydgoszcz

449 000 zł53 m² 8 460,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,07 m2 położone na III piętrze czteropiętrowego bloku w Bydgoskim Fordonie. Lokal po odświeżeniu, gotowy do wprowadzenia, 3 lata temu przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybory

Fordon,Bydgoszcz

459 000 zł64 m² 7 171,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie 64 m Bydgoszcz Fordon, os. Szybowników, ul. Jeremiego Przybory Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

341 900 zł48 m² 7 122,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bartodzieje | 48 m | 4 piętro | Piwnica Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

449 000 zł39 m² 11 468,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Notus Nieruchomości prezentuje nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,15 m , z prywatnym ponad 50 m ogródkiem idealnym do relaksu, spotkań.