dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

369 ogłoszeń

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Leśnym Do wynajęcia funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie przy ul. Gdańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Zawiszy, niedaleko Szpitala Wojskowego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,60 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze w bloku z lat 60-tych, na bydgoskich Kapuściskach. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł69 m² 6 520,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Czy marzysz o mieszkaniu z widokiem na rzekę, który naprawdę robi wrażenie każdego dnia? Potrzebujesz większej przestrzeni dla rodziny w ścisłym centrum miasta? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł67 m² 9 388,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Jeżeli szukasz mieszkania z 3 sypialniami plus salon z aneksem - zadzwoń! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na Czyżkówku Bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,59.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dobre Nieruchomości prezentują: 2-pokojowe mieszkanie w pięknym funkcjonalnym układzie na 2 piętrze w bloku, do własnej aranżacji Osowa Góra. Na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł60,51 m² 10 907,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze z dwoma balkonami - idealne dla rodziny! Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,98 m² 7 942,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy przy ul. Jaworowej jednej z najbardziej lubianych części miasta. Okolica ceniona jest za.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł83,50 m² 10 419,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Fordon os.ESKULAP PREZSTRONNE M5 BLOK Z WINDĄ DWA MIEJSCA W HALI GARAŻOWEJ Oferuję, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie, na osiedlu Eskulapa,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł63,36 m² 8 601,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania w centralnej części Fordonu, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i doskonałą lokalizacją. Przestrzeń I potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł40,24 m² 11 406,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz gotowego do wprowadzenia, stylowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,24 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

310 200 zł33 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Dobre nieruchomości polecają świeżo wyremontowane, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 na Szwederowie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyremontowaną i wyposażoną kawalerkę, w nowym bloku z 2005 roku, w sercu Bydgoszczy, o powierzchni 32,86 m2. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 45 m | parter | zimne wody Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł48,69 m² 8 995,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mieszkanie 3-pokojowe na Kapuściskach gotowe do wprowadzenia się już dziś! Wyjątkowa okazja na Alejach Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Bydgoszczy blok ceglasty, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 450 zł67 m² 36,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Kościuszki w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 140 zł80,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyremontowana kawalerka o powierzchni 32 m , położona na parterze w zadbanej kamienicy w Bydgoszczy. Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł37,52 m² 7 995,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,52 m2 przy ul. Kromera 8 (osiedle Tatrzańskie). Atuty południowa ekspozycja zapewnia optymalne nasłonecznienie, zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł31,30 m² 10 830,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Karol Słomczyński   Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szpital, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

468 999 zł63 m² 7 444,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle prywatne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej ponad 140 m a czynsz naliczany jedynie jak za 63 m ! To propozycja dla osób, które cenią ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - M-3, bydgoszcz Fordon Cena: 349 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 4. piętrze w Bydgoszczy, w dzielnicy Fordon. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 559 zł67,73 m² 10 077,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy bez prowizji i podatku pcc! Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 089,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone Fordon, ul. Galla Anonima Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 280 zł55,44 m² 10 069,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie 87,42 m Bydgoszcz, osowa Góra. Tutaj trzy lub cztery pokoje, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł94 m² 9 734,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie w Fordonie 4 pokojowe o powierzchni 94m2. 2 duże pokoje 2 średnie Kuchnia Łazienka z prysznicem Duże wc Garderoba 6m2,zabudowana szafa przesuwna.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,85 m² 8 372,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kapuściska przy ulicy Architektów. 2. piętro w 4-piętrowym bloku z cegły, powierzchnia 48,85 m według kw. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,70 m² 7 717,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 52 m , położone na cenionym i zielonym Osiedlu Leśnym przy ul. Czerkaskiej w Bydgoszczy. Świetna lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57,67 m² 12 814,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czy szukasz nowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i stresu? Zależy Ci na nowoczesnym budownictwie, balkonie i dobrym doświetleniu wnętrz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 240 zł59,20 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najbardziej "zielona" oferta na Czyżkówku. Mieszkanie, w którym ogród dba o siebie sam. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

525 000 zł120,04 m² 4 373,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 120,04 m2 położone na III piętrze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120,04 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,57 m² 7 714,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Glinkach o powierzchni 68m2. Lokalizacja Glinki to jedna z tych części Bydgoszczy, w których codzienność naprawdę zwalnia tempo.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57 m² 9 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,6 m i całkowitej 57 m - po podłodze. Zlokalizowane w spokojnej części Czyżkówka, niedaleko rzeki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36,34 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokoje panorama wiślana wysoki standard, balkon, cisza, zieleń, humor I jakość W pakiecie Jeśli szukasz mieszkania, które od progu mówi: tu będzie Ci dobrze, to trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 900 zł92,77 m² 11 101,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, słonecznego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego mieszczącego się na 4 piętrze z windą, zamknięte, monitorowane Osiedle Impresja w nowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 904 zł36,96 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które nadąży za Twoim tempem życia? Ta dwójka na 3. piętrze przy ul. Filmowej to idealny balans między funkcjonalnością a stylem. Zapomnij o marnowaniu miejsca tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł82,93 m² 6 861,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie rodzinne w zielonym sercu Fordonu 80 m pełne światła, komfortu i możliwości aranżacyjnych Powierzchnia całkowita 82,93m2 z czego ok 3,6m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Jeżeli szukasz gotowego do zamieszkania dla rodziny to idealnie trafiłeś - zadzwoń   Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Osowej Górze idealne dla rodziny! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 645 zł72,85 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie sobotni poranek: słońce wpada do Twojego salonu, ty parzysz kawę w otwartej kuchni, a dzieciaki mają jeszcze chwilę spokoju w swoich pokojach. Wychodzisz na taras, bierzesz.