dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

371 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

341 900 zł48 m² 7 122,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bartodzieje | 48 m | 4 piętro | Piwnica Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

449 000 zł39 m² 11 468,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Notus Nieruchomości prezentuje nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,15 m , z prywatnym ponad 50 m ogródkiem idealnym do relaksu, spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Nad Wisłą,Bydgoszcz

499 000 zł65 m² 7 653,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest ładne oraz zadbane mieszkanie typu M-5 wraz z garderobą o powierzchni 65,2 m2 położone w Bydgoszczy w Fordonie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galla Anonima

Tatrzańskie,Bydgoszcz

489 000 zł66 m² 7 440,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie Bydgoszcz Fordon, os. Tatrzańskie, ul. Galla Anonima Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65,72 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Bydgoszcz

529 000 zł36 m² 14 855,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy historię z europejskim standardem, a przy tym nie wymaga od Ciebie ani minuty remontu? Osiedle Industria to miejsce gdzie historia spotyka się z jutrem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Fordon,Bydgoszcz

499 000 zł66 m² 7 560,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z garderobą 65,7 m ul. ppor. Danuty Siedzikówny Inki , Osiedle Nad Wisłą Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tatrzańskie,Bydgoszcz

749 000 zł85 m² 8 782,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

595 000 zł80 m² 7 409,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku, na osiedlu Przylesie, w Fordonie. Pomieszczenia: 80,30 m 2 - salon 21,80 m 2 , - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Czyżkówko,Bydgoszcz

355 000 zł31 m² 11 305,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w przy ul. Filtrowej w Bydgoszczy na osiedlu Czyżkówko. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 900 zł34 m² 8 733,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nie szukaj dalej - wyłączność! możliwość obejrzenia nieruchomości W dowolnym czasie! klucze W biurze! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

356 000 zł30 m² 11 827,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2020 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Łęgnowo,Bydgoszcz

279 000 zł34 m² 8 230,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! łęgnowo, ul. Okólna Prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osiedle leśne, ul. Podchorążych Prezentuję Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Kapuściska I,Bydgoszcz

290 000 zł47 m² 6 191,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z piwnica i balkonem, mieszkanie jest do remontu. Okolica cicha z widokiem na las do którego mamy z 300 metrów. W pobliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rysia

Wyżyny,Bydgoszcz

355 000 zł46 m² 7 724,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,96 m , położone na bydgoskich Wyżynach w bliskim sąsiedztwie osiedla Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

373 000 zł34 m² 10 830,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Trójcy

Śródmieście,Bydgoszcz

429 000 zł37 m² 11 560,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Świętej Trójcy w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

529 000 zł57 m² 9 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie na osiedlu Czyżkówko, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 57 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

330 000 zł31 m² 10 583,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu Osiedle Leśne, 51 m Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem przyjazna dla zwierząt w bloku przy ulicy Wielorybiej 107 na Osowej Górze. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Parter. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Wyżyny,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wyżyny, ul. Białogardzka | 51 m Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone na bydgoskich Wyżynach, przy ul. Białogardzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane w domu wielorodzinnym, w spokojnej i cichej okolicy. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

480 000 zł58 m² 8 313,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, komfortowe, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 57,74 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galla Anonima

Fordon,Bydgoszcz

326 000 zł48 m² 6 855,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W fordonie na sprzedaż mieszkanie 47,55m w bloku, ul. Galla Anonima Mieszkanie położone na 1. piętrze bloku z lat 90-tych. - oferta wyłącznie u mnie - Rozkład pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

475 080 zł44 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

389 900 zł43 m² 9 111,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2 pokoje | Balkon | Bez pcc i prowizji | I piętro Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w kameralnej inwestycji w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Leśne,Bydgoszcz

509 000 zł45 m² 11 211,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Osiedle Leśne, bydgoszcz oferta dostępna tylko W naszym biurze Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademicka

Nowy Fordon,Bydgoszcz

495 000 zł54 m² 9 127,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż | Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowym bloku na ul. Akademickiej w Fordonie. Wolne od ręki! Dostępne jest jeszcze jedno mieszkanie na Akademickiej 4- pokojowe o metrażu 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

417 200 zł43 m² 9 749,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na pograniczu bydgoskiego osiedla Wilczak i Centrum, mieszkanie znajduje się na I piętrze o powierzchni 42,79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Fordon,Bydgoszcz

410 000 zł55 m² 7 520,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwa mieszkania w kamienicy z ogródkami Bydgoszcz Fordon Powierzchnia: każde mieszkanie ok. 27 m Układ: mieszkanie 1: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Kapuściska,Bydgoszcz

339 999 zł36 m² 9 444,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Apartament na Kapuściskach z gotową łazienką idealny do adaptacji Mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji na bydgoskich Kapuściskach, przy ulicy Spokojnej. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

356 000 zł30 m² 11 827,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m z balkonem ok. 6 m oraz komórką lokatorską (1,5 m ). Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Górny Taras,Bydgoszcz

669 000 zł61 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

M4 | 61 m | arkada horyzont | winda | miejsce parkingowe W cenie | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż eleganckie, świetnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie (M4) o powierzchni 61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe typu M-5 o powierzchni użytkowej 91 m (powierzchnia całkowita ok. 120 m ), położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł45 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z potencjałem | 2 pokoje | Kapuściska ul.Wojska Polskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

419 000 zł34 m² 12 265,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

429 000 zł35 m² 12 299,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Łoskoń,Bydgoszcz

447 000 zł56 m² 7 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | 56 m | cegła | loggia 8 m | garaż | fordon Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,66 m , położone w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia