dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

650 000 zł52 m² 12 548,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, spokój i doskonałą lokalizację. Oferta sprzedaży mieszkania Osiedle Bartodzieje / granica z Osiedlem Leśnym *** Tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Leśne,Bydgoszcz

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem z balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie dostępne od zaraz mieszkanie Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł47 m² 8 538,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokoje po remoncie poniżej 400 tysięcy złotych, nie czekaj tylko dzwoń Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Tatrzańskie,Bydgoszcz

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m w Bydgoszcz, dzielnica Fordon, osiedle Tatrzańskie, ul. Lawinowa 3 piętro w zadbanym bloku. Funkcjonalne, przestronne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

579 000 zł53 m² 11 005,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż zadbane, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie na pograniczu bydgoskiego osiedla Glinki i Wyżyny. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

455 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego w nowo wybudowanym budynku w Fordonie. To ostatnie mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 1. piętro | Bydgoszcz Błonie, ul. Ludwika Waryńskiego Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na popularnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

299 000 zł51 m² 5 834,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Mieszkanie 2-pokojowe (48,45 m2) na czwartym piętrze w bloku w Fordonie -os. Bajka. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, osobnej kuchni, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

622 500 zł79 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Uwaga rezerwacja Umowa przedwstępna Na sprzedaż polecamy w pełni umeblowane i wyposażone przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,8 m , usytuowane na 4tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szwederowo,Bydgoszcz

362 756 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

375 491 zł41 m² 9 232,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,67 m2 położone na I piętrze czteropiętrowego bloku z 2024 roku w Bydgoskim Fordonie. Brak Podatku pcc 2% Brak prowizji dla Biura Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy w pełni wyremontowane mieszkanie, położone w popularnej dzielnicy Szwederowo. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz. Układ i standard: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

418 000 zł44 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż M-3. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z loggią, parter - Osiedle Błonie, bydgoszcz. Obecnie w mieszkaniu trwa remont,koniec przewidziany na ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż! Przytulne M3 o powierzchni 42m2 położone na 4 piętrze bloku p rzy ulicy Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szwederowo,Bydgoszcz

368 448 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w wieżowcu w na osiedlu Błonie. Ul. Gałczyńskiego. Oferta tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rekinowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

349 000 zł34 m² 10 139,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Jawa Nieruchomości. Spacer wirtualny: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartodzieje,Bydgoszcz

680 000 zł54 m² 12 543,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania w inwestycji Gajowa na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

425 000 zł46 m² 9 213,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Błonie,Bydgoszcz

2 300 zł46 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukacie miejsca, które od progu przywita Was domowym ciepłem, a jednocześnie zapewni pełną wygodę Waszej rodzinie? Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania przy ul. Gałczyńskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szwederowo,Bydgoszcz

243 072 zł25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo,Bydgoszcz

2 650 zł39 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej 85 w Bydgoszczy. Nieruchomości: powierzchnia 38,7 m2. Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szwederowo,Bydgoszcz

314 430 zł33 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Zofin,Bydgoszcz

470 000 zł55 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Bydgoszcz Fordon os. Tatrzańskie, ul. Kotarbińskiego | 55 m Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Nowy Fordon,Bydgoszcz

2 000 zł40 m² 50,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bydgoszcz, nowy Fordon, osiedle Akademickie, ul. Akademicka 8a. Zależy Ci na mieszkaniu zlokalizowanym w nowej inwestycji, w niedalekiej odległości od Politechniki Bydgoskiej? Świetnie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na 4. piętrze zadbanego bloku bez windy. Lokal jest jasny, ciepły i doskonale doświetlony ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szwederowo,Bydgoszcz

230 644 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szwederowo,Bydgoszcz

317 376 zł33 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje | 65 m | 4 piętro | osobna kuchnia | balkon | pełne wyposażenie W cenie Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowa

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

449 000 zł52 m² 8 585,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Dąbrowa w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m , położone przy ul. Kasztanowej 45 w Bydgoszczy w spokojnej okolicy (osiedle Leśne). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

554 000 zł56 m² 9 981,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5m2 m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Osowa Góra w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

379 900 zł53 m² 7 167,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Lokal składa się z: trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

2 200 zł34 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle Akademickie | I piętro Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,4 m , położone na I piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

419 000 zł53 m² 7 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w pożądanej lokalizacji osiedla Glinki przy ulicy Białogardzkiej. Cisza, spokój, las a jednocześnie szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerkaska

Zawisza,Bydgoszcz

315 000 zł34 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu idealne mieszkanie inwestycyjne. Kawalerka 34,3 m2 z piwnicą o powierzchni 4,6 m2 na osiedlu Leśnym przy ulicy Czerkaskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

703 726 zł77 m² 9 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

418 000 zł44 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na Wyżynach. Wysoki standard mieszkania gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych.Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone ekspozycja okien wschód- zachód .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaoferować Państwu do wynajęcia pięknie urządzone mieszkanie w nowym, oddanym do użytku w 2020 roku apartamentowcu na os. "Leśny Zakątek". Świetna lokalizacja w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w centrum miasta przy ul. Pomorskiej Lokal o powierzchni ok. 33 m2 usytuowany na 1 piętrze ocieplonego budynku. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, - łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij