dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

550 000 zł55 m² 9 945,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji z widokiem na las, w dzielnicy Osowa Góra. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Wyżyny B5,Bydgoszcz

414 000 zł53 m² 7 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z dużą loggią, słoneczne, w bloku na bydgoskich Wyżynach, graniczące z Glinkami, blisko lasu oraz komunikacji miejskiej. Układ szczeciński powiększony o dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Koronowska

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme nowe mieszkanie 1 poziomowe w spokojnej okolicy.42m2.Rok budowy 2023. Mieszkanie posiada przestronny jasny salon z kuchnia i jadalnią,lazienka z podgrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

529 000 zł57 m² 9 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opis budynku: lokal mieszkalny umiejscowiony jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku wybudowanym w 2003 roku. Materiałem wykorzystanym do postawienia budynku była cegła. Elewacja budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

819 000 zł69 m² 11 893,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68,86 m na osiedlu Kapuściska. Brak Podatku pcc 2% Brak prowizji dla biura nieruchomości W pełni wykończone czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

739 900 zł66 m² 11 180,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Active park | premium | gotowe do zamieszkania | balkon XL | parking | 749 000 zł Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, w otoczeniu zieleni Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

505 000 zł54 m² 9 439,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę jak w domu? Przestrzeni, która daje spokój, bezpieczeństwo i wygodę na co dzień, a jednocześnie pozwala być blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

545 000 zł52 m² 10 460,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pokoje na kameralnym osiedlu w Fordonie Przedstawiam ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania o pow. 52,10 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze w nowoczesnym bloku przy ul. Zenona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

479 000 zł47 m² 10 126,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2 położone na I piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Leśnym. Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

429 000 zł35 m² 12 299,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

749 000 zł69 m² 10 855,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, znajdujące się w nowym budownictwie, na osiedlu Eskulapa, w Fordonie. Pomieszczenia: 69 m 2 - salon aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

419 000 zł34 m² 12 265,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Naruszewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

620 310 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania na nowym osiedlu Urzecze w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze apartamentowca z 2024r. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kąkolowa

Myślęcinek,Bydgoszcz

2 400 zł43 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu przytulnego, funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,93 m , zlokalizowanego w Osielsku (administracyjnie Myślęcinek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50 m w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy. To trzypokojowe mieszkanie na najwyższej kondygnacji niskiego bloku oferuje komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pagórek

Miedzyń,Bydgoszcz

4 500 zł85 m² 52,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament na Miedzyniu 3 pokoje, 85 m , garaż, klimatyzacja, świetna lokalizacja! Zapraszam do wynajęcia eleganckiego apartamentu położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

331 000 zł50 m² 6 673,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe - Nowy Fordon, os. Przylesie Oferta wyłącznie u Nas! Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dostępem do infrastruktury - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu bardzo ładnego mieszkania w nowym budownictwie. Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w budynku z cegły znajduje się na Wzgórzu Wolności przy ulicy Karpackiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

545 000 zł56 m² 9 819,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Osowa Góra w Bydgoszczy z pięknym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

675 000 zł74 m² 9 121,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni ok. 75 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje: na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym bloku z 2021 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu Pod Skarpą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

535 000 zł74 m² 7 229,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność 4 pokoje | 74 m | duży zadaszony taras | 2 piętro | fordon ul. Wyzwolenia Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Błonie,Bydgoszcz

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47 m - Błonie, ul. Romana Abrahama Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

509 000 zł56 m² 9 089,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią znajdującego się przy ulicy Ujejskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Sucharskiego 4 w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

331 000 zł50 m² 6 673,39 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

349 500 zł66 m² 5 317,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia przestronnego, funkcjonalnego i doskonale zlokalizowanego mieszkania o powierzchni użytkowej 57,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż ustawnej kawalerki o powierzchni 34 m , położonej na 1. piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2020 roku, zlokalizowane w pożądanej części Bydgoszczy na Wyżynach. Lokal jest w pełni gotowy do wprowadzenia, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

446 679 zł48 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie nowe mieszkania na kapuściskach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 48,03 m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolna

Fordon,Bydgoszcz

635 000 zł73 m² 8 698,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 1. piętrze w bloku z 1989 r. najbardziej poszukiwana kondygnacja. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łomżyńska

Wyżyny,Bydgoszcz

1 800 zł42 m² 42,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość wynajęcia mieszkania usytuowanego na III piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Wyżynach. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

379 000 zł57 m² 6 647,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Białogardzkiej na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szwederowo,Bydgoszcz

244 024 zł26 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalarowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

685 000 zł67 m² 10 164,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji i sąsiedztwie lasu, w dzielnicy Osowa Góra. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Leśne,Bydgoszcz

625 000 zł65 m² 9 607,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

gwarancja ponadczasowego stylu. Dodatkowo, do mieszkania przynależy duża piwnica, idealna na przechowywanie lub małą pracownię. Osiedle Leśne zielona perła Bydgoszczy:Blisko natury otoczenie parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

529 900 zł83 m² 6 389,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym i z możliwością stworzenia 4 pokoi, garderobą, przedpokojem oraz łazienką i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glinki

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 38m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Glinki w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

335 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na III piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim osiedlu Kapuściska. Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Górzyskowo,Bydgoszcz

324 990 zł50 m² 6 461,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mega obniżka ceny - okazja! Cena obniżona z 355 000 zł na tylko 324 990 zł Promocja obowiązuje wyłącznie do 19.01.2026 r. Housing Market ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży:.