dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 157 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

670 000 zł102 m² 6 552,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

! tylko U nas! wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia przestronnego apartamentu usytuowanego na I piętrze odrestaurowanej kamienicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

222 000 zł25 m² 8 987,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w bloku, na osiedlu Stary Fordon, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 24,70 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

645 280 zł59 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

617 985 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

575 100 zł60 m² 9 562,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

314 500 zł31 m² 10 145,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler nieruchomości mają przyjemność zaprezentować nietuzinkową, wyremontowaną ofertę- mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31 M2 na parterze w bloku z windą po generalnym remoncie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

614 295 zł56 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

445 560 zł38 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

430 000 zł37 m² 11 777,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (59,44 m ) na wysokim parterze, w całkowicie odrestaurowanej kamienicy z windą, przy ul. Augusta Cieszkowskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

645 000 zł56 m² 11 517,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne komfortowe mieszkanie położone w bloku -apartamentowcu.Mieszkanie o pow.56,5m2 położone na 4 piętrze z cichobieżną windą. Tylko W naszym biurze! nowa cena Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

351 670 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

365 961 zł37 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze w bloku z czerwonej cegły na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie posiada świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

720 498 zł75 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

418 900 zł53 m² 7 903,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie trzypokojowe (53m2) na czwartym piętrze z widokiem na piękne zachody słońca. Zadbane mieszkanie, praktycznie do wejścia więc zaoszczędzisz czas i pieniądze na remont. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

505 100 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Leśne,Bydgoszcz

469 400 zł48 m² 9 779,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko W naszym biurze makler nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe mieszkanie na osiedlu leśnym. Zdjęcia oferty są poglądowe poprzednich realizacji. Nietuzinkowe, nowoczesne, pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

325 000 zł26 m² 12 334 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

369 000 zł42 m² 8 789,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

390 300 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

669 977 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

428 378 zł47 m² 9 110,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

334 990 zł45 m² 7 380,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z loggią, umeblowane - Fordon Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*Mieszkanie po remoncie z opcją całkowitego wyposażenia!* Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38m 2 znajdujące się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

346 513 zł32 m² 10 815 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

249 000 zł28 m² 8 989,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Idealna oferta mieszkania na parterze W centrum miasta! Kamienica po generalnym remoncie, budynek ocieplony, nowa klatka schodowa. Świetna lokalizacja ze względu na sąsiedztwo starego miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

686 240 zł67 m² 10 221 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

546 578 zł57 m² 9 579 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

529 000 zł69 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości makler poleca sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku na bydgoskich Kapuściskach. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym kącie w miejscu, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, masz na wyciągnięcie ręki? Chcesz zaaranżować przestrzeń dokładnie tak, jak podpowiada Ci serce i gust? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

440 000 zł37 m² 11 767,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

344 000 zł48 m² 7 092,78 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Makler poleca serdecznie mieszkanie z potencjałem zlokalizowane w zielonej części osiedla dzielnicy Fordon na osiedlu Bajka. Nieruchomość jest usytuowana na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

238 000 zł44 m² 5 388,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu niepowtarzalną okazję zakupu mieszkania o powierzchni 44,17 m , położonego w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Krasińskiego. Ta urocza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

364 000 zł44 m² 8 367,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

M-3 | Szwederowo | 43,4 m |3 piętro | Po remoncie Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie, jest położone w centrum os. Leśnego na ulicy 11 Listopada, idealne dla osoby starszej lub jako świetna okazja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o pow. 53m2. Składa się z trzech pokoi o pow. 16m, 10m, 9m, okna pcv, balkonu typu loggia. Mieszkanie do własnej aranżacji. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długosza

Okole,Bydgoszcz

159 900 zł20 m² 7 838,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w kamienicy przy ul. Długosza - idealna na start lub pod inwestycję! Bydgoszcz, ul. Długosza Powierzchnia: 20,4 m Cena: 159 900 zł Rok budowy: 1960 (budynek po termomodernizacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

510 000 zł69 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze. Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Idealne dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij