dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 157 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Focha

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

550 000 zł34 m² 16 072,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Super okazja Luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Nowy Port centrum Bydgoszczy, nad Brdą Na sprzedaż stylowy, nowoczesny apartament o powierzchni 34,22 m , położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

607 300 zł68 m² 8 878,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

370 000 zł55 m² 6 678,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu przestronnego 3-pokojowego mieszkania na Wzgórzu Wolności, idealnego dla rodzin poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

489 000 zł100 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

****mieszkanie 2 poziomowe w kamienicy po remoncie! Zapoznaj się z ofertą*** Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu zapowiedź bardzo funkcjonalnego i klimatycznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

508 100 zł32 m² 15 828,70 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko U nas! Perfekcyjny remont! makler nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowy apartament w pełni umeblowany o powierzchni 32,1 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

631 401 zł61 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Golloba

Szybowników,Bydgoszcz

420 000 zł61 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

671 235 zł61 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Kapuściska,Bydgoszcz

590 000 zł65 m² 9 121,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w inwestycji Primavera na ul. Sandomierskiej w Bydgoszczy! Bez pcc Przestronne mieszkanie o powierzchni 64,68 m , z funkcjonalnym układem pomieszczeń, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

649 800 zł103 m² 6 308,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Biuro Nieruchomości Makler poleca serdecznie: mieszkanie, które już od wejścia zaskakuje stylem i dbałością o detale! Zapoznaj się z tą ofertą. Być może tego właśnie szukasz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

305 000 zł32 m² 9 442,72 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą od poziomu zero - Wzgórze Wolności Lokal składa się z : - 2 pokoi 11/8,6 m2 - kuchni 4,5 m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Wyżyny,Bydgoszcz

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 53 m - Bydgoszcz, ul. Boya-Żeleńskiego Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 3. piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie na Skrzetusku | 63,5 m | Balkon | Piwnica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży kawalerkę o pow 27m2 położoną na Bocianowie w Bydgoszczy. Pierwsze piętro w zrewitalizowanej kamienicy z wystawem okien od strony południowo - zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

340 000 zł56 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Umowa na Wyłączność! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2mkw. położone na parterze w bloku przy ul. 11 Listopada na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

260 000 zł30 m² 8 603,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Bydgoszczy Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 30,22 m , położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, wyżyny | 52,97 m | Gotowe do zamieszkania Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górzyskowo,Bydgoszcz

829 000 zł73 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze przy ul. Strzeleckiej o powierzchni 72,6 m2 w bloku z 2015 roku który wyróżnia się bez wątpienia wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

450 000 zł39 m² 11 618,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

739 000 zł109 m² 6 785,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament położony na piętrze domu czterorodzinnego, na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

291 973 zł28 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

453 807 zł45 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

523 488 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż z rynku pierwotnego, w nowoczesnej inwestycji gajowa 72 na bydgoskich Bartodziejach - bez prowizji, bez podatku pcc Na powierzchni 54,44m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem - szwederowo, bydgoszcz Na sprzedaż zadbane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m (plus 4 m piwnica ), położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

398 000 zł71 m² 5 605,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie inwestycyjne w centrum Bydgoszczy Opis nieruchomości Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 4. piętrze zadbanego budynku w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

324 900 zł30 m² 10 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż - kawalerka po kapitalnym remoncie, okole Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze kamienicy z 1938 roku w Bydgoszczy, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

594 704 zł55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż z rynku pierwotnego, w nowoczesnej inwestycji gajowa 72 na bydgoskich Bartodziejach - bez prowizji, bez podatku pcc Na powierzchni 54,48m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

278 990 zł35 m² 7 977,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Bartodzieje Lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym od strony zachodniej 16m2 - sypialni 11 m2 - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie polecamy w biurze Makler Nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , usytuowane na parterze budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

515 000 zł50 m² 10 383,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Makler poleca Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | ok. 50 m | Fordon | balkon | 1. piętro | nowe osiedle Jakon Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 149 000 zł91 m² 12 626,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości w naszym mieście! Dwupoziomowy apartament położony jest na monitorowanym terenie zamkniętym w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

446 930 zł37 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

370 382 zł40 m² 9 268,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

754 030 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę - mieszkanie, które od samego wejścia zachwyca naturalnym światłem, widokiem na przepiękną zieleń z okiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

320 000 zł64 m² 5 030,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Poddaszowy lokal do własnej aranżacji (63,61 m2) usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w Dzielnicy Muzycznej z miejscem parkingowym na zamykanej posesji. Lokal trójstronny z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie na Wyżynach, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

233 000 zł30 m² 7 710,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Okolu w kamienicy ,bardzo dobra lokalizacja, kamienica w 2019 przeszła totalny remont.Mieszkanie ma nowe instalacje wodnokanalizacyjne i prąd. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

395 000 zł43 m² 9 194,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Bielawy, bydgoszcz | 42 m | I piętro trzypokojowego mieszkania o powierzchni 42,96 m , zlokalizowanego w cenionej dzielnicy Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

648 990 zł81 m² 8 008,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Fordon osiedle Tatrzańskie Lokal składa się z: - salonu - 2 sypialni - kuchni z jadalnią oraz wyjściem na balkon -.