dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 152 ogłoszenia

429 000 zł37,99 m² 11 292,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa niższa cena! Nie czekaj taka okazja może się szybko nie powtórzyć! Mieszkanie, które pracuje na siebie | stylowe 2 pokoje z tarasem na wysokim parterze Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

869 333 zł96,70 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w gotowym budynku. Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie:.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler poleca 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem : Lokalizacja : Bydgoszcz, os. Przylesie, powierzchnia całkowita : 64 m Cena : 519 000 złotych Piętro : Parter Liczba pokoi : 3 Rodzaj budynku :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 528 zł65,64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 599 000 zł118 m² 13 550,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Luksusowy Apartament na Osiedlu Paryskim 2 Tarasy, 2 kom. lok. , miejsce parkingowe, 5 Pokoi, 118 m2, 1 599 000 zł Powierzchnia użytkowa : 118 m Piętro : 4 Układ pomieszczeń : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60,36 m² 11 414,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, słonecznego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł81 m² 4 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, w Dzielnicy Muzycznej, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 81 m 2 - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 750 zł45 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie w nowej inwestycji w Bydgoszczy na bydgoskim Okolu! Przewidywany termin oddania do użytku I kwartał 2026 r. Projekt zakłada budowę 32 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł51 m² 7 056,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: 2- pokojowe mieszkanie z balkonem przy parku na Osiedlu Leśnym do generalnego remontu. Mam przyjemność zaoferować ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 102 zł33,49 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

307 000 zł26 m² 11 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator Centrum Nieruchomości poleca piękne wykończone mieszkanie w wyremontowanej kamienicy. Ze względu na lokalizację mieszkania idealnie nadają się jako inwestycja pod wynajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 552 zł65,63 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 446 zł59,42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81,60 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.82 m2 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

808 000 zł50,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z ogródkiem na nowym osiedlu Urzecze w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł78,85 m² 10 399,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko | 0% prowizji Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

524 000 zł64 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł66,85 m² 5 370,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Tylko tu! Dobre Nieruchomości prezentują : Przestrzenne mieszkanie w Śródmieściu blisko nowego osiedla Industria w całkowicie odnowionej kamienicy. Powierzchnia 66,85m2 Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81,60 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz przestronnego, ciepłego i zadbanego mieszkania w świetnej lokalizacji, to oferowane mieszkanie stanowi idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i solidnego budownictwa,.

Szczegóły ogłoszenia

369 999 zł53,84 m² 6 872,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Tylko w naszym biurze. Wolne od zaraz! Mamy klucze. Na sprzedaż świetne, przestrzenne mieszkanie dwupokojowe na ul. Jagiellońskiej - Centrum za 369999 do rozsądnej negocjacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

577 000 zł117,50 m² 4 910,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej, kamienicy w centrum Bydgoszczy. II piętro, 117 m2 plus piwnica 15m2, do własnej aranżacji! Historia kamienicy datuje.

Szczegóły ogłoszenia

398 990 zł50,70 m² 7 869,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60,73 m² 9 040,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,73 m2 położone na parterze trzypiętrowego bloku z 2015 roku w Bydgoskim Fordonie. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,56 m² 6 922,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Zdjęcia 2,4,6,11,14 przedstawiają wizualizacje! Mieszkanie 50,56 m Osiedle Leśne, bydgoszcz Piękny widok na lasek | Idealne pod inwestycję | Świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,95 m² 6 868,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zdjęcia nr 1,5 i 11 przedstawiają wizualizację. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu, o powierzchni 42,95 m , usytuowane na 1. piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 900 zł45,58 m² 11 362,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 4 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

359 000 zł41 m² 8 756,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem po generalnym remoncie! Nowe życie w sercu Bydgoszczy! Cena: 359 000 zł Powierzchnia: 41 m + 2 ogródki! Lokalizacja: okolice Placu Poznańskiego - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 570 zł69,89 m² 11 841,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

389 999 zł50,30 m² 7 753,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w kamienicy I piętro 52,30m /2 pokoje + piwnica 3,89 m /górny Taras ,górzyskowo Mieszkanie o powierzchni 50,30 m , na I piętrze zadbanej kamienicy przy Ul. Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,45 m² 6 834,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W maklerze Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Szwederowo, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,45 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32 m² 10 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze. Lokal jest gotowy do zamieszkania, starannie wykończony i dobrze zorganizowany pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

501 000 zł30 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę w prestiżowej inwestycji Nowy Port! Opis mieszkania: powierzchnia: 30m2 Liczba pokoi: 1 Kuchnia: aneks Łazienka: z wc Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

690 000 zł80 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania , które znajduje się w samym centrum Bydgoszczy. Kamienica w pełni odrestaurowana z przestronną klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 050 zł57,25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Osiedle Nowe Flisy mieszkania w zielonej części Bydgoszczy. Budynek H Nowe Flisy to nowoczesna i kameralna inwestycja, powstająca w spokojnej, zielonej dzielnicy Flisy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

379 200 zł31,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Atrakcyjnie położone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m2 w Bydgoszczy przy ulicy Pomorskiej 7-200m od ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 800 zł51 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowej inwestycji w najwyższym standardzie w samym sercu Bydgoszczy. Apartamenty Stary Port to luksusowe wnętrza, prestiżowa lokalizacja, cudowne widoki, wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,60 m² 7 244,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 60 m , zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 890 zł48,18 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe (48,18m2) na wysokim parterze w nowym budynku. Osiedle Szwederowo. Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji. Stan deweloperski. Mieszkanie jest dwustronne. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2 z balkonem - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł37,10 m² 12 371,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na spzredaż komfortowe & wyposażone dwupokojowe mieszkanie. Nowa, nowoczesna i zaciszna inwestycja przy ulicy Wyzwolenia. Osiedle ogrodzone, mieszkanie przytulne i bardzo wygodne.