dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Szwederowo

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

364 000 zł38,40 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m , zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80.60m2 na bydgoskim Szwederowie. Lokalizacja Szwederowo to połączenie miejskiego komfortu z przyjaznym, kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27,35 m² 7 276,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż kompaktowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,35 m , położone na 1. piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku na bydgoskim Szwederowie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł49,42 m² 11 230,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Rogali to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej nieruchomości w spokojnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł55,45 m² 6 834,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W maklerze Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Szwederowo, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,45 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

194 990 zł29 m² 6 723,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w kamienicy na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 29 m 2 - salon, - kuchnia, - łazienka razem z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 780 zł31,98 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona I oddana do użytku! ostatnie mieszkania W sprzedaży! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 31,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34,17 m² 14 486,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu avia na Szwederowie w Bydgoszczy - gotowe do zamieszkania Podstawowe informacje: powierzchnia: 34,17 m (2 pokoje) Piętro: 2/2 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81,60 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego i przestronnego, 3 pokojowego mieszkania, położonego w dobrze skomunikowanym punkcie Osiedla Szwederowo. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł33,18 m² 8 589,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne mieszkanie o powierzchni 33,18 m , położone w zadbanej kamienicy w Bydgoszczy, przy ul. Ugory. Nieruchomość jest doskonałą opcją zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,40 m , idealne dla singla, pary lub jako pierwsze lokum dla młodej osoby pracującej. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł78,90 m² 6 780,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 (4 pokoje) o powierzchni 78,9 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ul. Kujawska. Ze względu na skosy mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,80 m² 9 683,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szwederowo M3 balk on blok z cegły w świetnej lokalizacji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,8m2 (prawie 60m2 licząc po podłodze) w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,60 m² 7 244,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 60 m , zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

378 500 zł41,18 m² 9 191,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania W cenie jednego - gotowe do najmu! Świetna lokalizacja - Szwederowo, ul. Skorupki 45 | Tylko 1,5 km od Starego Rynku Na sprzedaż wyjątkowy dwupak inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,5m2 w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo przy ulicy T.Czackiego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł124,41 m² 5 618,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na bydgoskim Szwederowie. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł69 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 na sprzedaż - 4 pokoje, 2 piętro, blok 4-piętrowy, przed blokiem parking dla mieszkańców budynku - doskonała lokalizacja! Cena: 510 000 zł Opłaty: czynsz: ok. 92 0 zł/miesiąc (dla 1 osób)

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,89 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyłącznie W makler nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy Państwu ustawne mieszkanie na wynajem, położone na IV piętrze w bloku z cegły, na bydgoskim Górzyskowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50,90 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze z przestronnym balkonem. Świetna lokalizacja - zaciszne miejsce, dobrze skomunikowane, funkcjonalny układ: pokój dzienny z oddzielonym ścianką aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Styl, komfort i lokalizacja Twoje nowe mieszkanie na Szwederowie czeka! Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? Takiego, które łączy wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

353 500 zł37,10 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler bardzo poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł133,16 m² 7 096,73 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne komfortowe nietuzinkowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. 133,16 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z cegły z 1998 roku na Szwederowie. Mieszkanie posiada ładny rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w urokliwej kamienicy blisko Starego Rynku! Na wynajem mieszkanie w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy - zaledwie kilka kroków od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł70,02 m² 7 139,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 130 zł31,83 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,30 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne dwa pokoje na bydgoskim Szwederowie. Lokalizacja: szwederowo - ulica Ks. Ignacego Skorupki W pobliżu młodzieżowy dom Kultury z Ogródkiem Jordanowskim - przyjaznym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

919 999 zł141,97 m² 6 480,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy apartament - Szwederowo, bydgoszcz. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 141,97 mkw. (w tym piwnica 8,81 mkw.) zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,33 m² 10 699,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami, położone na 2. piętrze w kameralnej inwestycji w świetnej lokalizacji. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł25,21 m² 9 718,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna inwestycja na wynajem! Polecam przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,50 m² 10 731,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż piękne, stylowo zaaranżowane i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe, położone na wysokim parterze na granicy bydgoskich dzielnic Szwederowo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł80,86 m² 7 160,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Szwederowo 4 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze i składa się z czterech osobnych pokoi, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81,60 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.82 m2 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

924 990 zł133 m² 6 954,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 4 pokojowe mieszkanie 133 m2 położone na 3 piętrze, czteropiętrowego piętrowego bloku Szwederowo Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł62,23 m² 6 556,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4-pokojowe mieszkanie | 62 m całkowite | Bydgoszcz - Szwederowo Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m użytkowej / 62 m całkowitej , położone.

Szczegóły ogłoszenia

135 900 zł28,42 m² 4 781,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe (28,42m ) na parterze kamienicy bydgoski Szwederowo Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,42 m , usytuowane na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29,98 m² 8 505,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 30m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Nowoczesna kawalerka z tarasem 8 m | Przy Zielonych Arkadach | Inwestycja top Szukasz gotowego produktu inwestycyjnego lub idealnego pierwszego mieszkania w samym sercu Bydgoszczy? Ta oferta.