dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Szwederowo

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

357 000 zł35 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szwederowo M3 po remoncie blok parter! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

! kawalerka 26,2M - szwederowo! atuty: - przestronne 26,2m! - ustawny rozkład! - potencjał aranżacyjny! - duży balkon 7m! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81,60 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz przestronnego, ciepłego i zadbanego mieszkania w świetnej lokalizacji, to oferowane mieszkanie stanowi idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i solidnego budownictwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 130 zł31,83 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Inwestycja, w której położona jest oferowana nieruchomość, jest zakończona i oddana do użytku! Po zakupie można się wprowadzać! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 52 m - 2 pokoje - Szwederowo, ul. Konopna Biała Posesja Nieruchomości poleca na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowana nieruchomość to słoneczne trzypokojowe funkcjonalne mieszkanie, położone na 8 kondygnacji budynku wielorodzinnego. Wystawa okien wschodnio-zachodnia. Trzy pokoje o wielkości 16m2 , 11m.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł72 m² 12 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku i Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Gotowa do zamieszkania - kawalerka w kamienicy na Szwederowie! Mieszkanie na I piętrze w kamienicy z 1930 roku. Całkowita powierzchnia niespełna 29 m 2 , a w tym pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1864

Mam przyjemność zaprezentować lokal dwupokojowy 26,5 m2 po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszystkich instalacji. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze. Jest możliwość umeblowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

564 990 zł81,60 m² 6 923,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze z balkonem - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z otwarta kuchnią - 2 pokoi - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł67,70 m² 7 370,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w domu piętrowym podpiwniczonym, położonego na dzielnicy Szwederowo wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie cechuje się przestronną, elegancko wykończoną łazienką oraz funkcjonalną kuchnią z zabudową na wymiar, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! mieszkanie po generalnym remoncie ,gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. To doskonała propozycja dla singla lub dla pary oraz osób szukających mieszkania z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem polecam Państwu M3 o powierzchni 34m2 na drugim piętrze małej kameralnej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł53,50 m² 10 542,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (53,5m2) znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z 2018 roku w Bydgoszczy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł85 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska Nieruchomości Apartament   Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko komunikacja miejska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł76,57 m² 8 619,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje z możliwością przerobienia na 5, szwederowo Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

81 m | 2 piętro | cegła | Szwederowo | 10 minut spacerem do starówkina sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na 2 piętrze niskiego, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

249 500 zł27,50 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na parterze zadbanej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Leszczyńskiego w bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w urokliwej kamienicy blisko Starego Rynku - idealne dla studentów! Na wynajem mieszkanie w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy - zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł27 m² 13 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż w naszym biurze kawalerka o powierzchni 26,2 m usytuowana na parterze nowoczesnego bloku z 2008 roku na ul. Chołoniewskiego. Usytuowanie bloku to możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65,50 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 65,5 m , po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z cegły w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł81 m² 7 086,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m z dużym balkonem w Bydgoszczy Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szwederowo,Bydgoszcz

310 000 zł31,30 m² 9 904,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: mieszkanie 1-pokojowe, 31,3 m Bydgoszcz - Górzyskowo Mieszkanie gotowe do zamieszkania, położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Budynek z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł68,74 m² 7 928,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Szwederowo (ul. Sieroca). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam, ofertę wynajmu przytulnego, mieszkania o powierzchni 30 m , położonego na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

378 500 zł41 m² 9 231,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam wyjątkową okazję inwestycyjną w doskonałej lokalizacji przy ul. ks. Ignacego Skorupki na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy, zaledwie 1,5 km od Starego Rynku. To dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł66,13 m² 8 241,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko u Nas w Prestige Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,93 m2 na ul. Antoniego Chołoniewskiego w bloku nr. 3b Mieszkanie na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dziś prezentuję Państwu ofertę kawalerki. gotowej do zamieszkania :) Nieruchomość zlokalizowana w małej przytulnej i odrestaurowanej kamienicy, w otoczeniu dużego nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka z dużą loggią na parterze w bloku mieszkalnym z 2007 r. na bydgoskim Szwederowie - Lokalizacja top Mieszkanie w najlepszej lokalizacji, blisko Zielonych Arkad, 10 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł23 m² 10 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupoziomowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dąbrowskiego w Bydgoszczy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na Pierwszym Piętrze Dziś prezentuje państwu do zakupu rewelacyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Glinki przy Ul Ujejskiego 29 Mieszkanie o powierzchni 72 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł68 m² 7 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu pracującego dwupaku inwestycyjnego na osiedlu Szwederowo. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze kamienicy znajdującej się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł30,85 m² 5 507,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 30,85 m2m ) usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość w stanie do kapitalnego remontu, co daje wiele możliwości do.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł38,60 m² 7 487,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, a jednocześnie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2 pokoje | Parter | Szwederowo | Balkon | Po remoncie ***** tylko U nas Szukasz wygodnego mieszkania bez wspinaczki po schodach? A może inwestycji, która od razu zacznie na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł72,68 m² 8 392,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

T y L K O U N A S! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 72,68 m , na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Szwederowie. Oferuję na wynajem bardzo ładnie urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ulicy Leszczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 655 zł31,97 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,83 m² 7 562,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,83 m2 z widną kuchnią o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Do remontu. Z salonu 20 m2 - wyjście na duży balkon o pow. 6,72m2.