dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

438 000 zł73 m² 6 025,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Makler przedstawia mieszkanie M5 w Fordonie na gotowe do zamieszkania. Nieruchomość o powierzchn i 72,69m. Mieszkanie odświeżone, gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Listopadowego

Leśne,Bydgoszcz

275 000 zł38 m² 7 170,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania po przeprowadzonym remoncie, położonego na Osiedlu Leśnym, przy ulicy Powstania Listopadowego. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Kragujewca

Wyżyny,Bydgoszcz

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53m , zlokalizowane na Wyżynach, przy ul. Bohaterów Kragujewca. Lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

434 900 zł51 m² 8 527,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

!Nowa lepsza cena! Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75 m2, użytkowej 51 m2. Blok wybudowany w 2004 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro Makler poleca: do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w bloku z cegły o powierzchni 46,81 m2 z balkonem i dużą piwnicą. Mieszkanie usytuowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

238 999 zł24 m² 9 875,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka w Centrum Bydgoszczy! Nieruchomość o powierzchni 24 m2. W skład mieszkania wchodzi : -duży pokój z wnęką -kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Lokal znajduję się w nowoczesnym bloku z windą na szóstym piętrze i składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

635 000 zł65 m² 9 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Makler poleca: do sprzedaży piękne dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Czyżkówko. Powierzchnia mieszkania to 65m2 ze skosami. Bez skosów mieszkanie zwiększa swoją powierzchnię, aż do 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 - pokojowe na Bartodziejach. Lokal składa się z: * jasnego salou z wyjściem na balkon typu loggia * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

255 000 zł43 m² 5 908,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego mieszczącego się na bydgoskich Bielawach! Mieszkanie mieści się na trzecim, ostatnim piętrze niskiego bloku. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

320 000 zł47 m² 6 836,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie M3 gotowe do wprowadzenia - Fordon! Na sprzedaż mieszkanie M-3 na pierwszym piętrze w bloku z cegły w zacisznej części Fordonu. Lokal o pow. 46,81 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błonie,Bydgoszcz

279 000 zł47 m² 5 936 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, szukasz mieszkania na Błoniu? Chcesz kupić i zaaranżować całkowicie "pod siebie" Szukasz mieszkania na parterze? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Prezentuję 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca: do sprzedaży mieszkanie w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny o pow. 57 m2. Mieszkanie znajdujące się na II piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

298 000 zł43 m² 6 930,23 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca: do sprzedaży mieszkanie na Wzgórzu Wolności o powierzchni 42,9 m2 po generalnym remoncie W 2020 roku Nieruchomość położona w bloku na parterze w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

395 000 zł74 m² 5 337,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku w dzielnicy Bartodzieje. Standardowy układ szczeciński. Pokoje wielkości 22m2, 14m2, 9m2 i 8m2. Na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

505 000 zł72 m² 6 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na bydgoskim Szwederowie w czteropiętrowym bloku. Lokalizacja z pełnym dostępem do sklepów oraz przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

364 900 zł61 m² 5 977,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego na bydgoskim Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Makler poleca! Do sprzedania mieszkanie na Bielawach o powierzchni 43m. Znajdziesz tu: - salon, - dwie małe sypialnie, - przedpokój - łazienkę z wc. Mieszkanie idealne pod inwestycję typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

498 000 zł71 m² 7 011,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro Makler poleca: do sprzedaży przepiękne jedyne w swoim rodzaju mieszkanie znajdujące się w Fordonie na terenie ogrodzonym. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

415 000 zł33 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w bloku z windą, w skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży taras. -korytarz -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania po kapitalnym remoncie z widokiem na panoramę miasta. Lokal składa się z trzech pokoi, półotwartej kuchni, łazienki oraz wc. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

245 000 zł39 m² 6 282,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze we wieżowcu w dzielnicy Bartodzieje. Pokoje wielkości ok. 18m2 i 9m2. Na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

519 000 zł67 m² 7 746,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecamy do zakupu bardzo ładnie i praktycznie rozplanowane mieszkanie na 1. piętrze w nowoczesnym bloku z 2013 roku. Mieszkanie składa się z: - salon 21 m - oddzielnej kuchnia 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Szwederowie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w dobrym stanie do zamieszkania. Mieszkanie w bardzo cichej okolicy Własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

448 900 zł34 m² 13 179,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne oraz przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 z 14m2 tarasem w bardzo dobrej lokalizacji. Nowe i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

465 000 zł74 m² 6 283,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie M5/74m2, usytuowane na III piętrze w bloku w Fordonie W skład mieszkania wchodzą: duży nasłoneczniony salon 20m2 z podwieszanym sufitem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, wyposażone M4 od zaraz na nowoczesnym osiedlu! Na sprzedaż mieszkanie M-4, na V piętrze w nowym bloku z cichobieżną windą, na osiedlu Wyżyny. Lokal o pow. 65 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

402 500 zł60 m² 6 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

House Team ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę mieszkania dwupokojowego w stanie deweloperskim w apartamentowcu na obrzeżach bydgoskiego Śródmieścia. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Makler poleca: do sprzedaży przestronne M3 o powierzchni 45m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Bartodzieje, w cichej i spokojnej okolicy. Usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

562 000 zł69 m² 8 186,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą biuro forma nieruchomości przedstawia mieszkanie 3-pokojowe O metrażu 68,65 M2 na górzyskowie Duże, przestronne mieszkanie znjaduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

468 500 zł68 m² 6 889,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

House Team ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim w apartamentowcu na obrzeżach bydgoskiego Śródmieścia. Mieszkanie posiada projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hetmańska

Śródmieście,Bydgoszcz

319 999 zł32 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 32m2 na parterze w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja przy Hetmańskiej 29. Pierwsza transza 10 %, możliwość cesji. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Skrzetusko,Bydgoszcz

324 900 zł48 m² 6 782,88 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! zapraszamy do zapoznania się Z wirtualnym spacerem 360'! Przedstawiamy na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Skrzetusko, przy ulicy Wyszyńskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Fordon,Bydgoszcz

627 270 zł72 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam mieszkanie , które należy do projektu budynku na ul .Rybaki. Lokal znajduje się na 2 piętrze. W budynku znajduję się hala garażowa. Mieszkanie ma 72,1 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

395 500 zł60 m² 6 591,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Makler nieruchomości poleca Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Szwederowie w niedalekiej odległości Zielonych Arkad. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

318 600 zł48 m² 6 634,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biur Makler poleca serdecznie! Szukasz mieszkania na osiedlu leśnym? Cenisz świetna lokalizację i zależy ci na funkcjonalnym układzie pokoi? To koniecznie zapoznaj się z tą ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

525 000 zł67 m² 7 835,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukają Państwo nieruchomości idealnej dla rodzin z dziećmi, to ta oferta jest skrojona dla Was. Biała Posesja prezentuje doskonałe mieszkanie na osiedlu Górzyskowo z okolicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

479 000 zł78 m² 6 141,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie M4, 78 m2. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z następujących pomieszczeń : 1. salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach o powierzchni 56m2. Lokalizacja - Osiedle Bartodzieje to cicha i spokojna okolica, świetnie skomunikowana z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

478 100 zł68 m² 7 030,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

House Team ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim w apartamentowcu na obrzeżach bydgoskiego Śródmieścia. Meszkanie posiada projekt.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij