dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleina

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł40 m² 8 386,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do kupienia świetne dwupokojowe mieszkanie (40,42m2) w Fordonie, znajdujące się na wysokim parterze bloku z 2007 roku z olbrzymim tarasem 40m(!), komórką lokatorską i dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

459 000 zł63 m² 7 261,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 3 pokojowe mieszkanie 63 m2 położone na 2 piętrze, trzypiętrowego bloku Osiedle Leśne Mieszkanie idealne dla większej rodziny Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

377 000 zł54 m² 7 046,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Fordonie w ocieplonym bloku z lat 90-tych. Mieszkanie obecnie jest remontowane i będzie dostępne pod koniec listopada. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

394 000 zł48 m² 8 199,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 48 m2 i składa się z 3 pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

339 000 zł55 m² 6 119,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności. Pomieszczenia: 55,4 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

309 000 zł42 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu bartodzieje o powierzchni 42m2. Lokalizacja - Osiedle Bartodzieje to cicha i spokojna okolica, świetnie skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

310 000 zł57 m² 5 467,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu przestronnego, ustawnego mieszkania o powierzchni 56,7m2 usytuowanego na II piętrze niskiego bloku! piękny widok na las! wolne od zaraz! Lokalizacja, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

288 900 zł42 m² 6 862,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone na drugim pietrze w bloku. Skład mieszkania: duży salon, osobna kuchnia , sypialnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

434 800 zł52 m² 8 361,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

!Nowa lepsza cena! Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75 m2, użytkowej 51 m2. Blok wybudowany w 2004 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 48m2, usytuowane na 6.piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Pokoje o powierzchniach ok. 17m2; 12m2; 6m2, największy z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

664 125 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w otoczeniu wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

299 000 zł60 m² 4 942,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z loggią, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku. Pomieszczenia: 65,42 m2 - salon - sypialnia -sypialnia - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

415 000 zł33 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronne dwupokojowe mieszkanie 33 m2 gotowe do zamieszkania perłowa dolina Doskonale rozplanowane, zaprojektowane w duchu maksymalnego wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na parterze w bloku Bartodzieje Małe. Pomieszczenia: 48 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

364 414 zł52 m² 7 049,99 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

329 000 zł48 m² 6 825,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum nieruchomości novator poleca: polecamy mieszkanie 2 pokojowe 48,20m2 położone na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku Fordon Po generalnym remoncie. Blok z lat 90. Dostępne od zaraz. Wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 699,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

mieszkanie w budynku nr 7a II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybory

Fordon,Bydgoszcz

1 200 zł50 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem Mieszkanie 49,6 m2 - Fordon, 2 pokoje. Mieszkanie na 3 piętrze, umeblowane, piwnica, balkon zabudowany roletami zewnętrznymi. Przyłącze internetowe i tv jest, aczkolwiek umowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Makler poleca: na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 54m2 w bloku z 2017 roku w stanie idealnym, w pełni wykończone, wyposażone, z ogrodem, balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł24 m² 9 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka z balkonem, znajdująca się na czwartym piętrze w bloku z cegły, w Centrum. Pomieszczenia: 24 m 2 - salon 16 m 2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 000 zł61 m² 5 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r Mieszkanie w budynku nr 8 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku, na osiedlu Wyżyny. Pomieszczenia: 42 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia oddzielna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

439 000 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: bardzo funkcjonalne oraz przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze z windą o powierzchni 33 m2 z dużym tarasem w bardzo dobrej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

390 000 zł56 m² 6 939,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca: przytulne mieszkanie znajdujące się w zadbanej części dzielnicy Szwederowo. Spokojne osiedle i miłe sąsiedztwo. Oferowane mieszkanie jest położone na parterze co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Jary,Bydgoszcz

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż / dwupoziomowy apartament o łącznej pow. 110 m2 (90 m2 + antresola 20 m2) z dużym balkonem - osiedle słoneczne Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł35 m² 12 137,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

463 000 zł58 m² 7 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro Makler poleca: 3 pokojowe mieszkanie na parterze, osiedle Bartodzieje, o powierzchni 56 m2, po generalnym remoncie. Mieszkanie wykończone z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

289 900 zł35 m² 8 282,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, które zostało zaaranżowane i wyremontowane z zachowaniem nowoczesnych standardów. Zaprojektowane w funkcjonalny, wygodny sposób. Nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 - bydgoszcz perłowa dolina Doskonale rozplanowane, zaprojektowane w duchu maksymalnego wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kąkolowa

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na parterze bloku przy ulicy Kąkolowej. Lokal częściowo, skromnie umeblowany. Mieszkanie czyste, zadbane, wolne od października, prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej

Kapuściska,Bydgoszcz

1 500 zł42 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe M-3 (42m2) na 2. piętrze w ocieplonym bloku na Kapuściskach czeka na najemcę! Ulica Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej. Wolne od 15 lutego. Tylko najem okazjonalny. Wygodne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

399 000 zł40 m² 9 930,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zachęcam Państwa do zakupu wyjątkowego Apartamentu na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie idealne do wprowadzenia. Pomimo, że mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 2017 roku wygląda jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

380 418 zł54 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 53 m 2 - 3 pokoje, - kuchnia oddzielna, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Bielawy. Pokoje wielkości 25m2 i 14m2. Na podłodze parkiet w bardzo dobrym stanie, ściany gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

House Team poleca przytulną kawalerkę na wynajem zlokalizowaną na osiedlu Błonie. Mieszkanie o powierzchni około 30 m2 mieści się na dziesiątym piętrze jedenastokondygnacyjnego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

299 900 zł39 m² 7 689,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca Państwu piękne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Miedzyniu. Lokal po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł39 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, dwupokojowe zadbane mieszkanie 44 m2. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze nowego z 2017 roku bloku na Osiedlu Pod Skarpą Oferowane na sprzedaż mieszkanie 44m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne po generalnym remoncie dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30m2 w wieżowcu na 4 piętrze na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

600 000 zł60 m² 10 070,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jest to kameralna inwestycja zlokalizowana na pograniczu osiedli Czyżkówko / Flisy / Jary. Składa się z 14 komfortowych mieszkań. Lokalizacja Dojazd autem do centrum Bydgoszczy zajmuje zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

375 000 zł49 m² 7 684,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne trzypokojowe mieszkanie 48,80m 2 wysoki parter: -duży salon około 25 m2 - pokój około 12m2 - łazienka z wc około 3 m2 -przedpokój Mieszkanie w 4 piętrowym bloku na Górzyskowie.