dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 500 zł42 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia M-3 o powierzchni - 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na szwederowie 3 pokoje, bardzo słoneczne Oferta mieszkania z pięknym widokiem na osiedlu Szwederowo, zlokalizowane w wieżowcu z windą na 7 piętrze. Składa się z: salonu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

274 500 zł36 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie 36 m2 + balkon osiedle szwederowo standard: na sprzedaż atrakcyjne 2 - pokojowe (M3) mieszkanie o powierzchni 36 m2, salon z wyjściem na balkon, osobna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

204 000 zł34 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w Nieruchomości oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane Nieruchomości prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo przy ul. Solskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

303 255 zł42 m² 7 237,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym o pow. 41,9 m2 z balkonem promocja 336.060 zł -> 303.255 zł oraz GRATIS: - miejsce postojowe naziemne - pakiet smart home premium -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

252 000 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cenionej lokalizacji! ustawny salon ok 16 mkw, sypialnia ok 7 mkw, łazienka ok 3 mkw, przestronna kuchnia ok 6 mkw, przedpokój 4 mkw, naprawdę duża loggia Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 53 m2, w tym powierzchnia pokoi: 16m2, 11m2, 9m2; łazienka 3,5m2; kuchnia 8m2; wc 1,2 m2; przedpokój 4,3m2. Zaletą tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ikara

Błonie,Bydgoszcz

429 000 zł59 m² 7 271,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie o powierzchni 59m2 na Błoniu. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku z cegły. Tren na którym znajduje się blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

355 000 zł57 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku w na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 57 m 2 - salon, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł46 m² 6 303,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Spokojna Mieszkanie o powierzchni około 46m2, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: atrakcyjne mieszkanie M3 w dobrej lokalizacji na Osiedlu Leśnym. Nieruchomość o powierzchni 48m2 a w jej skład wchodzą: - pokój dzienny - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

372 000 zł61 m² 6 115,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na parterze z loggia - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię 19m2 - 2 sypialni 12,10 m2 - kuchni 7m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M-4 o powierzchni 53 m2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje (16m2, 11m2, 9m2 - układ szczeciński; z dużego pokoju wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

481 000 zł62 m² 7 758,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy do zakupu komfortowe mieszkanie w bloku z cegły , dzielnica Fordon. - blok 2 piętrowy, duża komórka lokatorska. W cenie pozostaje całe wyposażenie i meblowanie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witeckiego

Bajka,Bydgoszcz

289 000 zł53 m² 5 455,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe M4 do własnej aranżacji w niezwykle pożądanej lokalizacji- na osiedlu Bajka w Fordonie! Ogromnym atutem jest powszechnie lubiany tzw. układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

320 000 zł42 m² 7 543,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie O metrażu 42,42 M2 znajdujące się na parterze W bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Wyżyny,Bydgoszcz

279 000 zł38 m² 7 246,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 2 pokoje i osobna kuchnia. Całe mieszkanie z oknami na wschód, bardzo ładny widok z okien na tereny zielone Wstawione nowe drzwi wejściowe, łazienka po remoncie (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

255 000 zł38 m² 6 738,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Szarych Szeregów Prezentuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

400 000 zł50 m² 7 952,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - Bielawy Lokal składa się : Salonu - 19 m2 sypialni z balkonem - 9 m2 kuchni- 10m2 łazienki z wc przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Siernieczek

Siernieczek,Bydgoszcz

289 900 zł42 m² 6 902,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42 m2 Bydgoski Siernieczek 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w nowym budownictwie z 2000 r. Funkcjonalny rozkład mieszkania - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie dwupoziomowe 5-pokojowe z balkonem, znajdujące się na drugim piętrze na osiedlu Czyżkówko. Pomieszczenia: 60 m 2 , po podłodze pow. ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w biurze Novator Mieszkanie typu M-2 w dobrej lokalizacji na Wyżynach. Mieszkanie świeżo po remoncie, czyściutkie , gotowe do wprowadzenia. Pokój dzienny z wnęką(18m2), okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 900 zł82 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Do wynajęcia duże, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 82 mkw. w Fordonie ul. Kleberga. Dwa duże pokoje po 22 mkw., trzeci pokój 10 mkw., kuchnia 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Komfortowe mieszkanie dwupokojowe (50m2) na drugim piętrze w budynku z 2002 r. na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł18 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka (17,5 m2) usytuowana na piątym piętrze bloku Z 2021 r. z windą na bydgoskim Śródmieściu ul. Pomorska. Zostań pierwszym najemcom! Atrakcyjna kawalerka świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości prezentuje mieszkanie w Fordonie o powierzchni 58 m 2. Budynek to inwestycja Sm Komunalni z 2008 roku, 3 piętrowa. Mieszkanie znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

425 000 zł65 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe, 65m2, 3 piętro, bardzo dobra lokalizacja. W skład nieruchomości wchodzą : pokój dzienny - 18m2 sypialnia - 11m2 sypialnia 2 - 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

579 000 zł62 m² 9 346,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w nowym budownictwie - Glinki Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni - łazienki - garderoby -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Śródmieście,Bydgoszcz

315 000 zł35 m² 8 964,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Propozycja pewnej inwestycji. Oferta dla inwestora szukającego nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia. Oczywiście, może być również świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

255 000 zł36 m² 6 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę wyposażoną- osiedle Leśne Lokal składa się z : - kuchni otwartej - pokoju - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

443 232 zł58 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Fordonie 0% prowizji 0% podatku pcc W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 3 sypialnie - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

394 052 zł52 m² 7 650,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy nową inwestycję na bydgoskim Szwederowie, która spełnić ma oczekiwania osób szukających połączenia tradycji z nowoczesnością. Dużym atutem tego projektu jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

408 200 zł52 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwie kawalerki w dwupaku (52,1m 2 ) na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym na bydgoskim Okolu Oferta inwestycyjna! Dwie oddzielne kawalerki na jednej księdze wieczystej. W standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

830 000 zł91 m² 9 120,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wykończony apartament (91m 2 ) plus tarasy (41m 2 ) na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Bartodziejach Cóż mieszkanie jest piękne, wykończone pod klucz, aktualnie zamieszkane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

399 000 zł56 m² 7 137,75 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bartodzieje tu się wiele dzieje - Mieszkanie trzypokojowe (55,60 m2) na szóstym piętrze na bydgoskich Bartodziejach. Prezentowane mieszkanie zlokalizowane jest w samym centrum bydgoskiego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się na czwartym piętrze w bloku na osiedlu Glinki Pomieszczenia: 59m2 - salon - kuchnia - sypialnia - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

774 445 zł71 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Doskonała lokalizacja wymaga luksusowej oprawy - tym hasłem kierował się deweloper planując wyjątkowe apartamenty przy Balatonie. Zaprojektował elegancki budynek, który wyróżnia ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

698 004 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

368 000 zł63 m² 5 813,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie trzy pokojowe (63 m2) na parterze w bloku mieszkalnym w Fordonie (osiedle Szybowników). "Zamieszkaj w ciszy tak jak lubisz. Zaprojektuj i wyremontuj tak jak chcesz" Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

582 913 zł65 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy a rzeką Brdą. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie: zaprojektowano tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

830 000 zł91 m² 9 120,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe w nowym budownictwie z windą - osiedle Bartodzieje. Nieruchomość wykończona i umeblowana w wysokim standardzie -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij