dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Okole

Okole,Bydgoszcz

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę o pow.37m2, położoną na 3 piętrze w wyremontowanej kamienicy. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Okole. Blisko sklepy, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

178 000 zł46 m² 3 827,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone w cichej i spokojnej okolicy,dogodnej komunikacji.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Leśne,Bydgoszcz

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, przestronne 50m w bloku na ul. Lelewela (osiedle Leśne) do wynajęcia od listopada. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, posiada 2 balkony, sporą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł83 m² 10,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie M-4 o pow. 83m2, położone na parterze w 4-piętrowym bloku z cegły(nowe budownictwo). Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

99 000 zł40 m² 2 463,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie/lokal w nowym budownictwie, zerowa kondygnacja- o powierzchni 40,19mkw w Fordonie uwaga nowa cena 99 000zł! Główne pomieszczenie ma powierzchnię 32,39m2 (można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

148 000 zł45 m² 3 317,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku o pow. 44,61m2. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o pow. 22,17m2, dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

241 000 zł83 m² 2 903,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta, cena do negocjacji, złóż swoją propozycję! Do sprzedaży mieszkanie typu M-5 w kameralnym , ogrodzonym bloku na Bartodziejach. Powierzchnia 82 m2 na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M-3 , 43 m kw., 1 piętro w bloku 4 piętrowym, blok wyremontowany i ocieplony. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Na podłogach panele, na ścianach gładzie. WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Ładne, po remoncie mieszkanie 2-pokojowe w bloku na Glinkach. Dodatkowym atutem mieszkania jest zwiększony metraż, który faktycznie wynosi 57m2. Wynika to z dodatkowych 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

172 000 zł46 m² 3 714,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na 8 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Znakomita lokalizacja,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Mieszkanie słoneczne,rozkładowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

175 000 zł57 m² 3 070,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu.Pokoje 16 m,11 m,9 m,kuchnia 7 m. Na podłogach nowe panele,kafle w przedpokoju,na ścianach gładzie.Okna PCV,loggia.Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

650 zł44 m² 14,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3, położone na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy na osiedlu Szwederowo. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoły, real, 5min do Starego Rynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

700 zł36 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, czyste, ciche, słoneczne, cieplutkie, częściowo umeblowane mieszkanie 2-pokojowe na I piętrze w monitorowanym, kolorowym bloku 4-piętrowym. Świetna lokalizacja - 2 minuty do pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

127 000 zł35 m² 3 628,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze w ładnej i cichej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Rozkładowe,funkcjonalne do własnej aranżacji.Pokoje 15 m,6 m,kuchnia 6,5 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

115 500 zł31 m² 3 725,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 1-pokojowe świetnie zlokalizowane.Znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą w otoczeniu zieleni.Pokój z wnęką 19 m,kuchnia 6,7 m.Na podłogach panele,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

205 000 zł60 m² 3 399,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,w pobliżu przedszkole,szkoła,basen,plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

147 000 zł43 m² 3 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na 3 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Znakomita lokalizacja,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

161 000 zł43 m² 3 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy.Znajduje się na parterze w bloku ocieplonym i odnowionym w najbardziej poszukiwanej lokalizacji.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

204 000 zł66 m² 3 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Fordon, os. Tatrzańskie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku o pow. 66m2. Składa się z trzech pokoi o powierzchni: 18,5/12,5/8m2 ( na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! Przedstawiam mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku. Nieruchomość posiada balkon (koszykowy). mieszkanie składa się z 2 pokoi (25 m2, 12 m2), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w bloku w cichej i spokojnej okolicy.Doskonała lokalizacja,bdb komunikacja miejska.Mieszkanie wymaga odnowienia. Pokoje 22 m, 12 m,kuchnia 7 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie o pow. użytkowej 56 m2 w bloku. Lokal usytuowany na 2 piętrze. Mieszkanie posiada balkon (koszykowy), od strony wschodniej. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na 5 piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu na terenie ogrodzonym z miejscem parkingowym, przejazd przez bramę na pilota.Spokojna okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy ładne mieszkanie 1-pokojowe połozone na parterze w bloku z cegły(1999r) z widokiem na skwer zieleni.Słoneczne,ciche do zamieszkania od zaraz.Dogodna lokalizacja,spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

149 000 zł48 m² 3 072,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

M3 48,5 mkw - Fordon ( Osiedle Tatrzańskie ) niższa cena Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze w ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o wymiarach 24mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

170 000 zł59 m² 2 881,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Lokal o powierzchni 53 m2 mieści się na 4 piętrze w bloku z cegły. Dwa pokoje o wymiarach 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie M-3 o pow. 53m2, położone na 3 pietrze w 3 piętrowym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w bloku 4 -piętrowym, na wysokim parterze, na Górzyskowie. Mieszkanie jest po remoncie, wymienione okna pcv, gładzie na ścianach, panele podłogowe, nowoczesna zabudowa kuchni, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

270 000 zł78 m² 3 481,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie na Osowej Górze. Lokal usytuowany na 1 piętrze o pow. 77,56 m. Do nieruchomości przynależy duża piwnica (9 m). Mieszkanie posiada balkon (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

158 000 zł42 m² 3 741,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Fordon os. Bohaterów Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w bloku o pow. 42,23m2. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni: 16/ 9m2, kuchni 7m2, łazienka 3m2, wc 1,2m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bielawy,Bydgoszcz

1 450 zł58 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe nowocześnie zrobionę po wymianie wszystkich instalacji. Kuchnia wyposarzona w meble wraz sprzetęm w zabudowie zmywarka, lodówka, piekarnik wraz mikrofala,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

153 000 zł48 m² 3 174,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Fordon, os. Bohaterów, mieszkanie przerobione z dwóch pokoi na trzy pokoje. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku o pow. 48,2m2. Składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Fordon, os. Tatrzańskie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku o pow. 65m2. Składa się z trzech przestronnych pokoi o powierzchni: 18/16/12m2 ( na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Focha

Eskulapa,Bydgoszcz

282 406 zł77 m² 3 660,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko Z nami! wybierz rynek pierwotny - zamieszkasz W swoim niepowtarzalnym stylu! klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! zapraszamy do biura metro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

147 000 zł47 m² 3 114,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w wieżowcu w znakomitej lokalizacji.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Funkcjonalne,rozkładowe do własnej aranżacji.Pokoje 16 m,10,5 m,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

179 000 zł56 m² 3 196,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe położone z znakomitej lokalizacji na 6 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym. Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie trzy pokojowe w układzie szczecińskim.Mieszkanie częściowo wyremontowane do odświeżenia w dwóch pokojach na ścianach gładzie w trzecim tapeta,na podłogach wykładzina PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe na Leśnym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowocześnie zaaranżowane. Ze względu na dwa odrębne pokoje doskonale nadaje się jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zofin

Zofin,Bydgoszcz

153 000 zł38 m² 4 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w bloku z cegły(2000 r) na osiedlu Zofin w bdb lokalizacji.W pobliżu przychodnia,komunikacja miejska oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berlinga

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 zł65 m² 6,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajmę studentowi lub 2 studentom lub parze studentów duzy pokoj z logia w mieszkaniu studenckim, kuchnia i lazienka i wc wspolne ,blisko do Utp parę minut, wszystkie media sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Focha

Eskulapa,Bydgoszcz

277 831 zł76 m² 3 660,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012