dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę o pow. 30m2, położoną na osiedlu Górzyskowo. Nowe budownictwo, teren grodzony. Mieszkanie o wysokim standardzie. Kompletnie wyposażone. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

160 000 zł48 m² 3 298,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w bloku (1996 r) w cichej i zielonej okolicy.Funkcjonalne,ciepłe do własnej aranżacji.Pokoje 17 m,13 m,kuchnia 7 m.Na podłogach wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ładne dwupokojowe mieszkanie na glinkach. Mieszkanie (43m2 ) znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym ocieplonym bloku. Mieszkanie jest jasne , słoneczne z dużą loggia. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

178 000 zł66 m² 2 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej okolicy,w pobliżu dużo terenów spacerowych.Bdb punkt komunikacyjny.Znajduje się na 4 piętrze w bloku(1991r)Ustawne,przestronne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

750 zł38 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia dużą kawalerkę o pow. 38m2, położoną na 2 piętrze w odnowionym, 4-piętrowym bloku na osiedlu Błonie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoły, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

141 900 zł36 m² 3 941,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone w cichej i zielonej okolicy.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Blisko przedszkole,szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone w cichej i spokojnej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Znajduje się na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Funkcjonalne,słoneczne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 50m2, położone na 1 piętrze w odnowionym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 39m2 bardzo blisko centrum. Znajduje się na ostatnim piętrze w 3-pietrowym bloku, na ogrodzonym terenie z bramą na pilota.Na terenie jet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł53 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-4 o pow. 53m2, położone na 1 piętrze w odnowionym, 4-pietrowym blokuna osiedlu Szwederowo. Dobra lokalizacja, blisko komunikacja miejska, przedszkole, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

340 000 zł69 m² 4 927,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne,słoneczne mieszkanie 3-pokojowe na parterze w bloku z cegły na terenie ogrodzonym.Aneks 32m,pokoje 14m, 9m,łazienka z oknem 7,5m.Na podłogach kafle,wykładziny dywanowe,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkane umeblowane ,wyposażone w lodówkę.Okna PCV.Łazienka razem z WC.Dodatkowe opłaty-czynsz administracyjny ok.420zł+prąd. Kaucja zwrotna 1000zł. Polecam. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

199 000 zł52 m² 3 812,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

M3 - 52,20 mkw Osowa Góra niższa cena Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w bloku wraz z balkonem. Nieruchomość składa się z 2 pokoi o metrażach 19,20 mkw i 12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 600 zł67 m² 23,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjne, jasne mieszkanie o pow. 67m2, położone na 9 piętrze w odnowionym wieżowcu na Wyżynach. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

199 000 zł60 m² 3 300,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,w pobliżu przedszkole,szkoła,basen,plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

170 000 zł42 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone w poszukiwanej lokalizacji.Znajduje się na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni.Funkcjonalne,słoneczne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

143 000 zł42 m² 3 404,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciekawe mieszkanie na Osiedlu Leśnym na parterze z balkonem.Mieszkanie dwu pokojowe przejściowe w salonie znajduje się wnęka z oknem która może pełnić funkcje sypialni.Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 000 zł64 m² 15,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-4 o pow. 64m2, położone na 1 piętrze w bloku z cegły(nowe budownictwo ok 2003r). Znajduje się na terenie ogrodzonym na osiedlu Wzgórze Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

230 000 zł55 m² 4 187,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

NA sprzedaż trzypokojowe mieszkanie W bloku na osiedlu tatrzańskim Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z 1997 roku na osiedlu Tatrzańskim. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

208 000 zł47 m² 4 425,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Rozkładowe ,nowoczesne do wprowadzenia od zaraz.Czynsz 247 zł. Oferta godna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Goraco polecamy do wynajęcia przestronną, ładną kawalerkę o pow. 36m2, położoną na 5 piętrze w bloku z cegły (nowe budownictwo). Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

259 000 zł79 m² 3 261,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Bardzo zadbane,praktycznie przebudowane m5. Ustawne 4 pokoje, otwarta kuchnia z jadalnią oraz przedpokój, łazienka z wc. Duża loggia na całą długość salonu. salon o pow. 21,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe w bloku z cegły(1999 r)na 1 piętrze na terenie ogrodzonym,monitorowanym z miejscem parkingowym i placem zabaw dla dzieci. Bardzo dobra lokalizacja-tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Bohaterów,Bydgoszcz

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko W metro nieruchomości M-3 fordon bohaterów 1. Piętro 2960zł/m2! Na sprzedaż klasyczne mieszkanie M-3 na 1. piętrze w bloku z windą na os. Bohaterów w Fordonie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

133 000 zł35 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na 2p W bloku na os. Błonie. Mieszkanie o powierzchni 35m2 - składa się z z 2 pokoi (15 i 7m2) kuchni, oraz łazienki z wc. Mieszkanie bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 42m2, położone na parterze w 4-piętrowym, odnowionym bloku na Wyżynach. Znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

205 000 zł43 m² 4 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupokojowe (43m2) w bloku z cegły na Górzyskowie. Kameralne i przytulne, składa się z pokoi (19m2, 8m2) na podłogach panele, na ścianach tynki strukturalne lub tapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

169 000 zł47 m² 3 588,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe 47,10mkw w Fordonie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nie wymaga wkładu finansowego, gotowe do zamieszkania! Mieszkanie mieści się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

700 zł22 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mała, przytulna kawalerka o pow. 22m2, położona na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w dobrej lokalizacji na Bielawach, blisko komunikacja, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

249 000 zł83 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta, cena do negocjacji, złóż swoją propozycję! Do sprzedaży mieszkanie typu M-5 w kameralnym , ogrodzonym bloku na Bartodziejach. Powierzchnia 82 m2 na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Znakomita lokalizacja,spokojne sąsiedztwo.Pokoje 16 m,9 m, kuchnia 6 m.Na podłogach panele,wykładzina pcv,ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

142 000 zł42 m² 3 380,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe świetnie zlokalizowane.Znajduje się na 8 piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu.Dookoła dużo zieleni, przestrzeni,plac zabaw dla dzieci oraz dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

133 000 zł31 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane w znakomitej lokalizacji.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Znajduje się na 3 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Jasne,funkcjonalne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

124 000 zł35 m² 3 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w bloku w spokojnej okolicy.Świetna lokalizacja,bdb punkt komunikacyjny.Mieszkanie do własnej aranzacji.Pokoje 15 m,6 m,kuchnia ustawna 6,5 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

105 000 zł31 m² 3 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem położone na parterze w wieżowcu ocielonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Bardzo dobra lokalizacja,w pobliżu znajduje się,przedszkole, szkoła,sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży mieszkanie typu M-5 w bloku na osiedlu Przylesie w Fordonie. Usytuowane na 2 piętrze w bloku z płyty po modernizacji. Pokoje: 20 m2, 10 m2, 10 m2, 8 m2, kuchnia 8,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w znakomitej lokalizacji,w samym Centrum Fordonu.Bdb infrastruktura,w pobliżu górki Fordońskie.Słoneczne,zadbane do wprowadzeni od zaraz.Pokoje 22 m,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zofin

Zofin,Bydgoszcz

540 zł39 m² 13,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fordon, os.Zofin Prezentowane mieszkanie znajduje się w bloku z cegły na 3 piętrze o pow. 39m2. Składa się z pokoju o pow. 19m2, kuchni 7m2, łazienki z wc o pow. 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym. Budynek ocieplony i otynkowany, wymienione drzwi wejściowe do klatek schodowych. Dwa duże pokoje 18,7 m2 i 14,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane , wyposażone w pralkę i lodówkę. Okna pcv.Woda ogrzewana junkersem.Dodatkowe opłaty-czynsz administracyjny w wysokości ok.385zł +prąd+gaz płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 35m2, położona na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, komunikacja miejska, blisko do centrum. Składa się z pokoju.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij