dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

138 000 zł35 m² 3 942 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym. Wnętrze oferty posiada dwa niezależne pokoje, wykończone bardzo dokładnie materiałami dobrej klasy, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

320 000 zł52 m² 6 153 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie na Zielonych Tarasach! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 52m2 usytuowane w bloku z nowej cegły na III piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kombatantów

Kapuściska,Bydgoszcz

178 000 zł53 m² 3 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe położone w bloku na osiedlu Kapuściska. Blok ocieplony z nową elewacją. Blok położony w bliskości lasu, terenów rekreacyjnych, a zarazem blisko sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Rozkładowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest w ocieplonym bloku z płyty. Nieruchomość składa się z trzech pokoi , widnej kuchni oraz bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Leśne,Bydgoszcz

149 000 zł38 m² 3 973,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne! niesamowita okazja! Przestronna kawalerka 37,5m w bloku w spokojnej dzielnicy Bydgoszczy. To doskonała lokalizacja w sercu miasta dla osób szukających również spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

128 000 zł38 m² 3 368 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Super oferta! okazja! Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku z cegły. Pokoje o pow. 13m2 i 7m2, na podłodze panele, tynk strukturalny i tapeta na ścianach. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

214 000 zł53 m² 4 037 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku na drugim piętrze z balkonem. Wnętrze mieszkania gotowe do zamieszkania od zaraz, posiadające dwa oddzielne pokoje, kuchnie, oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

185 000 zł63 m² 2 919,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku 8-piętrowym.Przestronne,słoneczne do wprowadzenia.W pobliżu tereny spacerowe,dogodny dojazd do Centrum.Pokoje 22,11m,10m,kuchnia 8m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

223 000 zł78 m² 2 858 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowa niższa cena - Polecam Mieszkanie 3 - pokojowe w bloku z balkonem w Fordonie. Bardzo przestronne , ustawne mieszkanie, duże pokoje 22m,22m, 12m, przestronna łazienka w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

175 000 zł47 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku w otoczeniu zieleni.Atrakcyjne położenie,spokojne kulturalne sąsiedztwo.Rozkładowe,słoneczne do wprowadzenia.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

263 000 zł56 m² 4 683 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły na drugim piętrze, na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie o powierzchni 56,16m2, składa się z 20m2 salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

169 000 zł40 m² 4 172 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Metro nieruchomości przedstawia Państwu ofertę bardzo ładnego, dwupokojowego mieszkania na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 40,5m2 usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

950 zł47 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! Mieszkanie na wynajem. Mieszkanie idealne dla studentow. Całkowicie umeblowane i wysposażone, wolne od zaraz. Trzy samodzielne pokoje. Mieszkanie położone w cichej , spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł48 m² 4 128,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku z cegły ocieplonej i odnowionej.Znakomite położenie,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Przestronne,słoneczne do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

179 500 zł48 m² 3 739 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w bloku z cegły o pow. 48m2. Lokal po kapitalnym remoncie tzn: wymieniono instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne, stolarka drzwiowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

182 500 zł47 m² 3 874 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe (47,10m2) mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze w bloku na Błoniu. Pokoje w układzie przejściowym, (16m2, 11m2, 7m2), na podłogach parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kompletnie umeblowane mieszkanie, idealne dla studentów. Blisko do centrum. Nowe okna, rolety antywłamaniowe. Blok z cegły, niskie opłaty eksploatacyjne. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

198 000 zł56 m² 3 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe położone w cichej i spokojnej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Znajduje się na 1 piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

182 000 zł61 m² 2 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w bloku na oś.Szybowników.Doskonałe położenie.Niedaleko przedszkole,szkoła z basenem,rynek,Górki Fordońskie.Bezpieczny plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

199 000 zł43 m² 4 627 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe 43mkw w Centrum Bydgoszczy z widokiem na Bazylikę. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nie wymaga wkładu finansowego, gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł52 m² 5 288 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Uwaga tylko U nas mieszkanie na wyłączność W super cenie! Mieszkanie w cichej i malowniczej części Niemcza na ulicy Mickiewicza. Blok w którym mieści się mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

219 000 zł64 m² 3 421,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Atrakcyjne,funkcjonalne położone w cichej i zielonej okolicy.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

350 000 zł68 m² 5 134 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie na 5 piętrze w nowym budownictwie na Wyżynach. Teren monitorowany, w bloku winda. Mieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z trzech pokoi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

250 000 zł59 m² 4 215 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku z cegły (59,3m2) na Górzyskowie w spokojnym i kameralnym osiedlu bloków z cegły. Pokoje (20m2, 10m2, 7m2) w gładziach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

328 000 zł75 m² 4 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bez pośredników! Mieszkanie M-4 (80 m2) na I piętrze w bloku z 2005 roku na Osiedlu Nad Wisłą. Bardzo ciekawy układ na etapie budowy mieszkanie przeprojektowano z dwóch mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

217 000 zł56 m² 3 868 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na Kapuściskach - na sprzedaż! Mieszkanie o pow. 56m 2 na 1 pietrze w bloku 4 -piętrowym, w cichej i spokojnej okolicy. Blisko do sklepów, rynku, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

239 000 zł65 m² 3 676 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie w ocieplonym bloku, na drugim piętrze. Wnętrze mieszkania po kapitalnym remoncie, tzn w mieszkaniu wymieniono okna na nowe pcv, we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

162 000 zł53 m² 3 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na parterze w bloku do własnej aranżacji.Usytuowane w dogodnym punkcie komunikacyjnym.Pokoje 21m,13m,kuchnia 7m.Na podłogach wykładziny pcv,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

650 zł35 m² 18,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, umeblowane do wynajęcia od zaraz.Położone na 3 piętrze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym.Znakomita lokalizacja.Pokoje 18m,6m,kuchnia 5m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

179 000 zł32 m² 5 524 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Komfortowa Kawalerka Na sprzedaż komfortowa kawalerka z aneksem i garderobą o powierzchni 32,4m2 z balkonem, usytuowana na wysokim parterze w bloku z cegły na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

189 000 zł52 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym na terenie ogrodzonym.Znakomita lokalizacja,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 16 m,9 m, 8 m ,kuchnia 7 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

162 000 zł52 m² 3 145,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku z cegły w otoczeni zieleni.Cicha,spokojna okolica,dogodna komunikacja.Zadbane,słoneczne o funkcjonalnym układzie.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

159 000 zł40 m² 3 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż lub zamiana na kawalerkę! ustawne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku na osiedlu Leśnym. Budynek położony w otoczeniu zieleni w punkcie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

93 000 zł25 m² 3 632 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 25,6m2 usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Łęgnowo. Mieszkanie puste I do remontu. Pokój o powierzchni 19m2, okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

299 000 zł70 m² 4 271 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Nietypowe, ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70m2, na ul. Traugutta. Salon w nietypowym kształcie połączony z przedpokojem - łączna pow. ok.27 m2. Sypialnia: pow. 14,5 m2 , szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rekinowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

175 000 zł33 m² 5 274,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rok budowy 2004, teren ogrodzony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

229 000 zł61 m² 3 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe(pierwotnie M-4)położone na 2 piętrze w bloku.Funkcjonalne,przestronne do zamieszkania od zaraz.Cicha,spokojna okolica,dogodna komunikacja.Kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

150 000 zł36 m² 4 109 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje o wymiarach około 14m2. Kolejnymi pomieszczeniami są 5m2 kuchni, oraz 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

950 zł64 m² 14,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Oferuję do wynajęcia kompleksowo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Znajduje się ono na pierwszym piętrze z oknami od strony podwórka, co skutecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

149 000 zł46 m² 3 204,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe do własnej aranżacji.Znajduje się na 4 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Znakomita lokalizacja.Pokoje 15m,10m,6,5m.Na podłogach parkiet,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

170 000 zł65 m² 2 615 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja!na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Fordonie, powierzchnia 65 m2. Lokal do własnej aranżacji. Powierzchnia pokoi ok. 25, 10, 7 m2, kuchnia oddzielna z oknem, łazienka osobno z wc.