dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

217 000 zł53 m² 4 094,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z klimatem usytuowane w znakomitej lokalizacji.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.W pobliżu przedszkole,szkoła,basen,punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamoyskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 zł10 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia w mieszkaniu Studenckim, ul. Zamoyskiego Jana 14 (700m. od ukw) Dla osób młodych. Pokój 1osobowy, cena całkowita 480zł - bez dodatkowych opłat, w tym net, kablowka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Wyżyny,Bydgoszcz

1 900 zł59 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania n Osiedlu Sześć Planet przy ul. Toruńskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku najbardziej oddalonym od ulicy, co gwarantuje ciszę. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł31 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę o powierzchni 31m2 w bardzo dobrej lokalizacji ul Brzozowa ixp. z piękną panoramą na Szwederowo. Mieszkanie składa się z pokoju z wnęką-(ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

255 000 zł73 m² 3 493,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 4-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Mieszkanie po przebudowie,dzięki temu jest przestronne i funkcjonalne.Blok usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

202 000 zł56 m² 3 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, z dobrych rąk W dobre ręce. Ponieważ przeprowadziłam się do innego miasta, chciałabym sprzedać od zaraz swoje mieszkanie. Mieszkanie jest własnościowe, świeżo wyremontowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

161 800 zł43 m² 3 762,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.W pobliżu przedszkole,szkoła,rynek,punkty usługowo-handlowe.Słoneczne,zadbane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

229 000 zł52 m² 4 403 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie w bloku z Cegły 2001r na Górzyskowie, ogrodzone miejsce parkingowe pod budynkiem! 52m2 - 2 przestronne pokoje, 19m2 z dostępem do balkonu oraz 14m2, oba pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

197 000 zł53 m² 3 716 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe 53mkw na Wyżynach. Nie wymaga wkładu finansowego, gotowe do zamieszkania! Mieszkanie mieści się na IV piętrze i jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

170 000 zł43 m² 3 953 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie do własnej aranżacji Mieszkanie w stanie deweloperskim położone na osiedlu Górzyskowo w bardzo ładnej i spokojnej okolicy. Mieszkanie do całkowitego przystosowania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

153 000 zł43 m² 3 558,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone w znakomitej lokalizacji.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Dogodna komunikacja.Zadbane i słoneczne.Pokoje 16m,9m,kuchnia 7m,w łazience wanna.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

163 000 zł48 m² 3 360,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Dookoła spokój,cisza dużo zieleni i przestrzeni.W pobliżu przedszkole,szkoła,basen,sklepy, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

205 000 zł49 m² 4 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z klimatem ,położone na 1piętrze w bloku w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Urządzone i wykończone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

245 500 zł83 m² 2 957 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż obszerne mieszkanie w Fordonie o powierzchni 83m2. Doskonała lokalizacja: nieopodal pętla autobusowa, sklepy, punkty usługowe. Budynki zarządzane są przez prężnie działającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

152 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w zielonej i cichej okolicy.W pobliżu przedszkole,szkoła,tereny spacerowe,plac zabaw dla dzieci,punkty usługowo-handlowe,bdb połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

163 500 zł47 m² 3 471,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku (1994r.) na osiedlu Przylesie. Znakomite położenie,spokojne sąsiedztwo,w pobliżu tereny spacerowe.Zadbane,słoneczne do odświeżenia.Pokoje 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

240 000 zł74 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe na 3 piętrze,usytuowane w spokojnej i cichej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Pokoje 20m 13m,12m,8m,kuchnia 7m,łazienka z oknem,garderoba.Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

169 000 zł47 m² 3 595 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3- 47mkw, ul. Wojska Polskiego, dwupiętrowy blok- cegła cena 169 000zł! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie. Dwa pokoje ok 20 oraz 12 mkw, podwieszane sufity z halogenowym oświetleniem, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

185 000 zł42 m² 4 363 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 o pow. 42,40m2 o układzie szczecińskim położone w ocieplonym bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie osiem lat temu przeszło kapitalny remont zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

249 000 zł53 m² 4 698 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość Bardzo ładne trzy pokojowe mieszkanie na Bartodziejach, położone na I piętrze w 4-piętrowym bloku. Okolica bardzo cicha i spokojna, wokół mnóstwo zieleni, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

168 000 zł53 m² 3 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w bloku ze starszej cegły.Cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 16m,14m,kuchnia 12m.Na podłogach parkiet,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

169 000 zł42 m² 4 004,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 pietrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja.Funkcjonalne ,słoneczne do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Błonie,Bydgoszcz

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie trzypokojowe ,w pełni umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

500 zł48 m² 10,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nie umeblowane,słoneczne,parking,blisko targowisko,kościół,sklepy,banki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

225 000 zł52 m² 4 273 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Uwaga bardzo ładne mieszkanie do zakupu na Osowej Górze! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie (53m2) na Osowej Górze w bloku z cegły (2004). Mieszkanie na terenie ogrodzonym z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

240 000 zł63 m² 3 809 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie, cegła- 63mkw Szwederowo Pokój dzienny o pow. 17,10m2 z wyjściem na dużą loggię , dwie sypialnie o pow. 11m2 każda, na podłogach parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

288 000 zł72 m² 3 957 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie M5 W bloku - fordon szybowników Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie czteropokojowe na parterze w ocieplonym bloku na osiedlu Szybowników w centrum Fordonu. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

159 000 zł61 m² 2 606,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne,zadbane mieszkanie 2-pokojowe (pierwotnie M-4) w spokojnej okolicy,dogodnej lokalizacji.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Kuchnia z jadalnią 15m,pokoje 20m,12m. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ugory

Szwederowo,Bydgoszcz

149 000 zł36 m² 4 138,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne i ciepłe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z balkonem. Niski czynsz, dużo zieleni przed budynkiem, cisza i spokój, 12 minut drogi do Starego Rynku. W pobliżu bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o wysokim standardzie wykonczenia, w bardzo dobrym stanie, umeblowane. W sasiedztwie, las, sklepy, przystanek autobusowy, kosciol. w poblizu szkola basen

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

172 000 zł44 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w ocieplonym bloku z cegły.Dogodna komunikacja,punkty handlowo-usługowe,rozległe tereny spacerowe(oś.Niepodległości).Zadbane,słoneczne o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

182 500 zł47 m² 3 882 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - 47mkw na Szwederowie, i piętro ul Ugory Mieszkanie składa się z 3 pokoi o powierzchni około 16mkw, 10mkw oraz 7mkw, na ścianach tapety, podłogi wyłożone mozaiką parkietową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

215 000 zł63 m² 3 412,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z kuchnio- jadalnią(14m), położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku.Przestronne,słoneczne do odświeżenia.Znakomity punkt komunikacyjny.Ładna,spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

105 000 zł40 m² 2 612 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie/lokal w nowym budownictwie, zerowa kondygnacja- o powierzchni 40,19mkw w Fordonie Główne pomieszczenie ma powierzchnię 32,39m2 (można podzielić np na 2 pokoje),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

223 000 zł48 m² 4 645 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie (22, 10, 9) o powierzchni 48m2, mieszczące się na trzecim piętrze trzy piętrowego bloku z 1999r. Pokój 22 metrowy z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem! Komfortowe m3 na osiedlu Glinki w bloku z cegły na osiedlu monitorowanym, brama wjazdowa na pilota, videodomofon. Mieszkanie w pełni wyposażone i klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe (przerobione z M-5) na 3 piętrze w bloku.Komfortowe,przestronne do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych.Pokoje 24m,11m,9m,kuchnia z jadalnią 16m,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Bocianowo,Bydgoszcz

1 000 zł64 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kompleksowo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Znajduje się ono na pierwszym piętrze z oknami od strony podwórka, co skutecznie eliminuje hałas. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

139 000 zł31 m² 4 483 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M2 w ocieplonym bloku na trzecim piętrze o pow. 31m2. Lokal po kapitalnym remoncie tzn: wymieniono instalacje, stolarka drzwiowa, oraz okienna nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brodzińskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia komfortowe, urzadzone, nowoczesne mieszkanie 44 m2, dwa pokoje , kuchnia, łazienka, wc. Gładzie, glazura, terakota, gres szkliwiony, mozaika dębowa, dywany, nowoczesne, komfotowe wnetrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

175 000 zł42 m² 4 127,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku.Znakomita lokalizacja,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 16m,9m,kuchnia 7m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie.