dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waleniowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

129 000 zł33 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie, ciepłe i tanie w utrzymaniu. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waleniowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie z balkonem na las, zabudowa kuchenna, dwa duże komandory. Stan bardzo dobry. Ciekawa lokalizacja. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

230 000 zł78 m² 2 948 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 - pokojowe w bloku z balkonem w Fordonie. Bardzo przestronne , ustawne mieszkanie, duże pokoje 22m,22m, 12m, przestronna łazienka w nowej glazurze z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

212 114 zł46 m² 4 542 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 2- pokoje z balkonem , kuchnia w aneksie , łazienka , Bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej,cichej i zielonej okolicy,bdb punkcie komunikacyjnym.W pobliżu tereny spacerowe.Usytuowane na 3 piętrze w bloku z cegły.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

159 000 zł47 m² 3 382 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do bardzo pilnej sprzedaży!tylko z nami! Trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na Błoniu. Trzy samodzielne pokoje.Mieszkanie słoneczne i przytulne bardzo dobra lokalizacja na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

181 000 zł43 m² 4 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w ocieplonym wieżowcu w otoczeni zieleni.Przestronne,słoneczne do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

179 000 zł53 m² 3 377,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku.Cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja.Funkcjonalne,słoneczne do własnej aranżacji.Pokoje 16m,11m,9m, kuchnia 7m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

215 000 zł82 m² 2 616 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

! jeszcze niższa cena! polecam! na sprzedaż mieszkanie M-4 na osiedlu tatrzańskim. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83m2 na 1p. w bloku na osiedlu Tatrzańskim. Pokoje 22m2,22m2,12m2-na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

170 000 zł61 m² 2 786,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku w otoczeniu zieleni.Ładne położenie,dogodna komunikacja.Do własnej aranżacji.Funkcjonalne,słoneczne do wprowadzenia od zaraz. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

174 000 zł61 m² 2 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze w bloku na osiedlu Tatrzańskim.Świetne położenie,cicha okolica,dogodna komunikacja.Funkcjonalne,słoneczne do zamieszkania od zaraz.Pokoje 20m,12m,9m,kuchnia 7m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

179 000 zł53 m² 3 377,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży 2 pokojowe, ładne, ustawne mieszkanie na osiedlu Tatrzańskim o powierzchni 53,07m2. Pokoje 20/14, na podłogach mozaika i płytki, na ścianach gładzie. Kuchnia świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

220 000 zł63 m² 3 464 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne M3 w ocieplonym bloku. Dużym atutem mieszkania jest jej stan techniczny. Mieszkanie jest jednopokojowe z widną kuchnią oraz nowoczesną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

249 800 zł46 m² 5 430,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne,nietypowe mieszkanie w nowej cegle,usytuowane w atrakcyjnej okolicy,dogodnym punkcie komuikacyjnym.Dookoła las,bezpieczny plac zabaw dla dzieci.Aneks 15m,pokój dzienny z holem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł57 m² 17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie w biurze Metro Nieruchomości.Mieszkanie cztero pokojowe o powierzchni 57,23m kw położone w bloku na parterze w dzielnicy Kapuściska przy ulicy Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

110 000 zł54 m² 2 037 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odstępne tbs bydgoszcz osowa góra transakcja tylko gotówkowa Na sprzedaż mieszkanie btbs w Bydgoszczy o powierzchni 54m2 znajdujące się w bloku na III piętrze. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

223 000 zł60 m² 3 692,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.W pobliżu komunikacja miejska,przedszkole,szkoła,kościół,sklepy.Spokojne, kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

249 000 zł48 m² 5 187 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie (22, 10, 9) o powierzchni 48m2, mieszczące się na trzecim piętrze trzy piętrowego bloku z 1999r. Pokój 22 metrowy z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł61 m² 4 409,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w cegle na 3 piętrze znakomicie zlokalizowane. W cichej,spokojnej okolicy,blisko do Centrum.Ładne,przestronne do wprowadzenia od zaraz,bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w bloku ze starszej cegły.Cicha,zielona okolica dogodna komunikacja.Pokoje 20m,13m,kuchnia 8,5m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

199 000 zł53 m² 3 754 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedstępna Przestronne i oryginalne mieszkanie dwupokojowe w bloku na Szwederowie. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53m2, pierwotnie trzypokojowe, obecnie zaaranżowane na dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

174 000 zł61 m² 2 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe bardzo dobrze utrzymane, położone w świetnym punkcie komunikacyjnym.Znakomita infrastruktura,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Znajduje się na 4 piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

149 500 zł36 m² 4 152,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w bloku w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,dogodna komunikacja.Rozkładowe,słoneczne do wprowadzenia.Pokoje 15m,6,5m.kuchnia 7m. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

192 000 zł53 m² 3 622 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie w bloku na Wyżynach z balkonem 3- pokojowe, ul. Modrakowa. Układ mieszkania szczeciński (rozkładowy). Dzienny pokój otwarty na przedpokój co daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

750 zł31 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, ciemną kuchnią, łazienka z natryskiem. Lokal po całkowitej modernizacji i remoncie. Nowe wyposażenie (pralka, lodówka itp), nowe, gustowne meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

169 000 zł38 m² 4 447 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 38 m2 na osiedlu Kapuściska. Lokal składa się z 2 pokoi o powierzchni 15 i 9 m2 , kuchni i łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

184 000 zł61 m² 3 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe położone na 4 piętrze w znakomitej lokalizacji na osiedlu Tatrzańskim. Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.W pobliżu tereny spacerowe.Słoneczne,funkcjonalne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

92 800 zł27 m² 3 437,04 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe,rozkładowe świetnie zlokalizowane.Znajduje się w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Zadbane,przyjemne do wprowadzenia.Pokój 13,5m,kuchnia 8m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

155 000 zł37 m² 4 189 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie! Mieszkanie M-3 o pow. 37m2 położone na parterze w bloku na Osiedlu Błonie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Kuchnia oddzielna z nową zabudową kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

290 691 zł64 m² 4 542 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 3- pokoje z balkonem 10m, kuchnia w aneksie , łazienka 5,4m2, bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Blisko przedszkole,szkoła,basen,kościół,sklepy.Słoneczne,funkcjonalne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

312 000 zł80 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz - Błonie 80 m2 , sprzedam mieszkanie w bloku wolno stojącym w otoczeniu zadbanej, pięknej zieleni miejskiej z cegły składające się z przedpokoju, kuchni, 3 pokoi, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w bloku z cegły w otoczeniu zieleni.Przestronne,słoneczne do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.Cicha,spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

118 040 zł26 m² 4 540 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszka po kapitalnym remoncie. Wyposażone w sprzęt rtv i agd oraz umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

215 000 zł52 m² 4 110 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 52,3 m2 w bardzo cichej i spokojnej części Fordonu. Lokal składa się z 2 pokoi o powierzchni 20,4 i 10,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

155 000 zł38 m² 4 007 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 39,86m/2 w bloku z cegły. Nieruchomość składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

242 628 zł52 m² 4 612 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 2- pokoje z balkonem, kuchnia 8,5m2, łazienka 4,5m2, bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

148 000 zł35 m² 4 228,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Świetnie zlokalizowane,w pobliżu przedszkole,szkoła,punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

195 000 zł56 m² 3 457,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe położone w ładnej i spokojnej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Mieszkanie wymaga odnowienia.Pokoje 18m,11m,9m,6,5m,kuchnia 6m.Na podłogach m.parkietowa,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

231 000 zł70 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 70 m2 na osiedlu Bajka. Lokal składa się z 4 pokoi o powierzchni 20, 12,10, 8 m2, słonecznej, oddzielnej kuchni o pow. 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

245 000 zł70 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

M4 70,5mkw na Szwederowie, teren grodzony, zamknięty, wjazd przez bramę otwieraną z pilota. Mieszkanie jest po remoncie, korzystny, przestrzenny układ. Teren grodzony, 2 domofony, brama wjazdowa na.