dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

255 000 zł61 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedane! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe w bloku w znakomitej lokalizacja na Szwederowie. Wnętrze całkowicie zmodernizowane, standardowy układ tego typu M4 został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

200 000 zł51 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: grochowska Magdalena   Mieszkanie M-4 .pokoje 15,5m,8,9m,7,9m Kuchnia 6,3m,łazienka 3m,ubikacja 0,9m .Na scianach tapety,na podłodze panele.Wspólnota zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

194 000 zł56 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne, ustawne mieszkanie z loggią, do odświeżenia. Układ szczeciński. Opłaty 500zł (woda, gaz, ogrzewanie, fundusz remontowy). Na podłogach panele i płytki, na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie 2 pokoje, 53 m2, iip pokoje 21 i 13 kuchnia 9 łazienka 3,5. Duży pokój bez balkonu ale 2 okna 1 wschód 2 południe, korytarz zabudowa komandora kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Okole

Okole,Bydgoszcz

69 000 zł27 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 27 m2 , M-2 w starym budownictwie w oficynie na I piętrze. Mieszkanie poddaszowe niskie. Wysokość mieszkania od 1,75 do 2 m. Wejściem bezpośrednio z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

262 000 zł43 m² 6 093,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na oś.szesciu planet w Bydgoszczy, mieszkanie umeblowane w wyposazeniu kuchni (zmywarka,pralka,lodówka),wysoki parter,duża lodzia, osiedle zamkniete, teren monitorowany , okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoskich Olimpijczyków

Fordon,Bydgoszcz

485 000 zł91 m² 5 329,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-5 w Fordonie ul. Bydgoskich Olimpijczyków.Mieszkanie w komforcie,pełne umeblowanie. Blok z 2007roku,Teren ogrodzony,zielony.Czynsz 470zł/na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

143 000 zł35 m² 4 085,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:25

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: grochowska Magdalena   Mieszkanie M-2 .pokój 25m na podłodze panele.Na ścianach gładzie,(stan deweloperski)Łazienka wykafelkowana.Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 000 zł62 m² 4 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, usytuowane na I piętrze w dwupiętrowym bloku na osiedlu Osowa Góra. Pokoje umeblowane, w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 w centrum miasta częściowo umeblowane podłogi dywan, ściany tapety, miejsce parkingowe przy posesji, blisko szkoła, sklepy, połączenie komunikacji miejskiej. Opłaty 800zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł53 m² 3 377,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 W centrum W kamienicy. NA ścianach gładzie na panele. Mieszkanie wyremontowane. Odrestałrowane drzwi wewnetrzne. W mieszkaniu zostaje kuchnia. Łazienka po remoncie. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

233 000 zł56 m² 4 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w bloku ze starej cegły.Zadbane,funkcjonalne,ładnie położone.Pokoje 15,12,8m,kuchnia 6m.Na podłogach kafle,parkiet na ścianach gładzie.Okna PCV.balkon.Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

285 000 zł65 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   okazja!komfortowe mieszkanie, 3-pokojowe, w centrum ( blisko Pl. Piastowskiego), na cichej i spokojniej ulicy. Budynek – kamienica zadbana. Mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

242 000 zł56 m² 4 321 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Bartodziejach przy ul.Głowackiego Powierzchnia: 56m2 Piętro: 2 Liczba pięter w bloku: 2 Wykonanie: cegła Ilość pokoi: 3 Powierzchnie pokoi: 15m2, 12m2, 8m2 Kuchnia: oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże przestronne mieszkanie w bloku na 4 pietrze, całkowicie umeblowane i wyposazone pokoje 16,12,9m2, umeblowana kuchnia, łazienka z wanną, oddzielnie wc. Mile widziani studenci. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe,rozkładowe położone na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Ładne,słoneczne do zamieszkania od zaraz.Znakomita lokalizacja.Pokoje 15m,6,5m,kuchnia 7m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m kw oraz garaż murowany w jednej cenie! Bydgoszcz. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z cegły. Pokoje o metrażu 15 i 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

198 000 zł49 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie położone na III kondygnacji w bloku z cegły. Rok budowy budynku 1988. Bardzo ładne i zadbane mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Na podłogach panele oraz kafle w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

400 zł16 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój 2-osobowy w mieszkaniu studenckim (mieszkanie 3-pokojowe) w bardzo dobrym stanie, umeblowane, agd (lodówka, mikrofalówka, kuchenka gazowa) oraz media (telewizja, internet wi-fi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

205 000 zł53 m² 3 867 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wyżynach B1 w bloku na pierwszym piętrze.Układ szczeciński ,pokoje (16,11,9m2). Na podłogach panele,wykładzina pcv.Na ścianach gładzie, tapety. W cenie meble kuchenne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

700 zł31 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, ciemną kuchnią, łazienka z natryskiem. Lokal po całkowitej modernizacji i remoncie. Nowe wyposażenie (pralka, lodówka itp), nowe, gustowne meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

285 000 zł63 m² 4 523 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w nowym bloku w stanie deweloperskim do wykończenia. Trzy pokoje o powierzchni 17m,12m,12, , kuchnia 8m z możliwością połączenia z salonem, łazienka 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

215 000 zł56 m² 3 812,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Cicha, spokojna okolica. mieszkanie w dobrym stanie (zdjęcia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w bloku ocieplonym całkowicie umeblowane. Wnętrze mieszkania posiada trzy oddzielne pokoje urządzono w bardzo nowoczesnym stylu. W cenę wynajmu pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

210 000 zł61 m² 3 465,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 na sprzedaż, 60,6 m2, 5 piętro w wieżowcu. Wymiary pokoi: 24,5/12,5/6,2 m2, wc i łazienka osobno. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od zaraz. W pokojach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

245 000 zł67 m² 3 656,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie o powierzchni 66,8 m2 w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Lokal znajduje się na parterze w bloku, budynek zadbany, klatki schodowe czyste, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

224 000 zł62 m² 3 612 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o łącznej powierzchni 62 m 2. Trzy pokoje 17,5; 12 i 7 m 2. Kuchnia oddzielna z oknem 8 m 2 , łazienka z wc z natryskiem 4 m 2. Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

180 000 zł61 m² 2 929 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o pow. 61,45m2 położone w bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie dwustronne o bardzo ciekawym rozkładowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

162 000 zł37 m² 4 378,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe,atrakcyjne,słoneczne do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Znakomita lokalizacja,dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 16m,8m.Na podłogach m.parkietowa,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

204 000 zł58 m² 3 517,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe,poddaszowe w bloku z cegły.Wyjątkowe,przestronne z klimatem do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych.Wnętrze zaprojektowane przez architekta.Cicha,zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

czynsz za mieszkanie w granicach 320 - 360zł w zalezności od zużycia ciepła w zimie mieszkanie w nowoczesnym stylu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

380 zł16 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dla dwóch niepalących studentek pokój 2-osobowy w mieszkaniu dwu pokojowym ( w drugim pokoju para). Pokój przestronnym, umeblowany. Internet bezprzewodowy. łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

85 000 zł43 m² 1 976 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Odstępne btbs. Mieszkanie o pow. 43m2 znajdujące się w zasobach btbs. Mieszkanie obejmuje jeden bardzo ustawny pokój o pow. 23m2, osobną kuchnię o pow. 11m2 oraz dużą łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

860 zł38 m² 22,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2, górzyskowo, 1 piętro, pow.38,04 mkw, rok budowy ok 2001, okna i balkon od strony zachodniej, bardzo jasne, umeblowane, wyposażone w tv, lodówkę, pralkę, żelazko. Mieszkanie jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Błonie,Bydgoszcz

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 36 M2 - osiedle błonie ul. Abrahama. Dwa przechodnie pokoje O powierzchni 16M2, 8M2. Mieszkanie Z balkonem po kapitalnym remoncie usytuowane na drugim piętrze W czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

220 000 zł53 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M4 o powierzchni 53m2 w ocieplonym bloku , na czwartym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Kapuściska-Wyżyny. Wnętrze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

184 500 zł61 m² 3 024,59 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane,funkcjonalne mieszkanie usytuowane w cichej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Dookoła,spokój dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 20m, 10m, 8m,kuchnia 6,5m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna oferta -mieszkanie W komforcie dostępne od zaraz! Mieszkanie dwupokojowe ( pokoje nieprzejściowe) mieszczące się na drugim pietrze ocieplonego i odnowionego bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

202 000 zł49 m² 4 122,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym.Do wprowadzenia do zaraz.Pokoje 22m,10m,kuchnia 6,5 m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie.Okna PCV,loggia.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

265 000 zł74 m² 3 581,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w Fordonie cztery pokoje, piwnica, balkon wc osobno, na podłodze kafle i panele, komfortowo urządzone, kuchnia jasna, ogrzewanie miejskie, centralne, okna pcv blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

127 500 zł32 m² 3 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Super przytulna kawalerka dla studentów I nie tylko> uwaga nowa niższa cena! Przytulne mieszkanie 32 m2 na trzecim piętrze w bloku. Jeden pokój z aneksem kuchennym, okna wychodzące na.