dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

127 500 zł32 m² 3 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Super przytulna kawalerka dla studentów I nie tylko> uwaga nowa niższa cena! Przytulne mieszkanie 32 m2 na trzecim piętrze w bloku. Jeden pokój z aneksem kuchennym, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gieryna

Fordon,Bydgoszcz

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4, 60m2 w trzypiętrowym, sześcioletnim bloku wynajmę od zaraz. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, jest wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, pralka, lodówka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 500 zł38 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD 01.06.2011r. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38m2 usytuowane na II piętrze w bloku na osiedlu Bartodzieje. Pokoje umeblowane. Kuchnia z zabudową i lodówką. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

215 000 zł61 m² 3 524,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,atrakcyjne,funkcjonalne do zamieszkania bez dużych nakładów finansowych.Znakomita lokalizacja.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

159 000 zł51 m² 3 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-3 w fordone Tatrzańskie.Mieszkanie na drugim piętrze,2 pokoje,balkon.Mieszkanie jest do całkowitego remontu. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

242 000 zł48 m² 5 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: grochowska Magdalena   Mieszkanie M-3 po generalnym remoncie.w pokojach panelei gładzie na ścianach,przedpokój kafle.W łazience nowa glazura ,kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

750 zł42 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

750 zł38 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na Błoniu po odświeżenie wolne od zaraz, przy umowie najmu okazjonalnego. W pełni umeblowane, wyposażone w podstawowe sprzęty agd i rtv. W cenę wliczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne, słoneczne mieszkanie na Górzyskowie w nowej cegle z garażem. Wykończone z materiałów wysokiej jakości. Podłogi panele drewniane i płytki. Rolety zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

330 zł55 m² 6 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę miejsca w pokoju (najlepiej studentki) w Bydgoszczy na os. Leśnym. Świetna lokalizacja, zwłaszcza dla studentów ukw. Mieszkanie znajduje się w świeżo wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

180 000 zł42 m² 4 243 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42m2, w układzie szczecińskim, usytuowane na II piętrze w bloku na osiedlu Wyżyny. Na ścianach gładzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na pierwszym piętrze na osiedlu Leśnym przy ul. Sułkowskiego (róg Czerkaskiej). W pobliżu instytucje państwowe, prywatne, uniwersytet Bydgoski, sklepy, park, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

270 000 zł68 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku z cegły (1992r.)Ładne,przestronne do zamieszkania od zaraz.Cicha,zielona okolica,dużo miejsc parkingowych dookoła bloku.Spokojne,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

165 000 zł37 m² 4 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowocześnie wykończone. Słoneczne Z balkonem. Opłaty eksploatacyjne 309zł/bydgoska spółdzielnia mieszkaniowa. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

194 000 zł53 m² 3 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe ładne,funkcjonalne doskonale zlokalizowane.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 16m, 11m, 9m, kuchnia 7m.Na podłogach deski,kafle,na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

296 000 zł56 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim w bardzo spokojnej okolicy. 2 pokoje 20m,11m, kuchnia 10m oddzielnie. Balkon. Teren ogrodzony. Miejsce parkingowe w garażu wielostanowiskowym 33tys. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

500 zł40 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt:   . Ładne mieszkanie M-2 z balkonem o powierzchni 40m. na 3 piętrze. Okna pcv i drewniane. Na ścianach tapety. Całe mieszkanie umeblowane. Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

256 000 zł68 m² 3 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne,słoneczne,przestronne mieszkanie położone w otoczeniu zieleni,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 20m, 12m, 11m, kuchnia 10m.Na podłogach panele,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

238 000 zł79 m² 3 012,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt:   przestronne, komfortowo wykończone, zadbane, 3 pokojowe mieszkanie. Pokoje bardzo duże 22M, 22M, 12M. DO mieszkania jest dodatkowo zaadaptowana garderoba która pierwotnie była klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym bloku z cegły na Bartodziejach. Teren ogrodzony, monitorowany, pod nadzorem ochrony. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

268 000 zł68 m² 3 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po remoncie, podłogi panele, ściany gładź, kuchnia otwarta 34m2, pokoje 15m2 i 9m2.Łazienka razem z ubikacją w płytkach- wanna. W cenie zostaje zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

119 000 zł54 m² 2 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy do własnej aranżacji. Kameralna kamienica 1 piętrowaw spokojnej okolicy. Niskie opłaty administracyjne 110zł-wspólnota. Posiadamy również na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

249 000 zł65 m² 3 830 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2. Całkowicie wyremontowane.Wszystkie instalacje po wymianie. W cenie nieruchomości pozostaje kuchnia z bardzo dobrym wyposażeniem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

169 000 zł49 m² 3 448 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne dwupokojowe mieszkanie w uznanej i cenionej lokalizacji w samym centrum Fordonu na osiedlu Szybowników. Duzy pokój o pow. prawie 25m2 z wyjściem na słoneczną loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

158 000 zł56 m² 2 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   Ładne, przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 56m. na parterze do remontu. Cicha, spokojna dzielnica - Jachcice. Dwa pokoje: 21m., 18m. - bardzo ustawne w kwadracie, kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

159 000 zł42 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie na 4 piętrze M-3 do generalnego remontu.Osiedle Kapuściska.Blok,dużo zieleni.Czynsz 378/1os. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter informacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie na 1 piętrze z balkonem w bloku na Kapuściskach. Na podłodze w pokojach parkiet, na ścianach gładzie. Łazienka w kaflach z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

89 900 zł36 m² 2 497,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy, na pierwszym piętrze, w spokojnej okolicy, miejsce parkingowe pod kamienicą. Pokój 20, tapety. Niskie koszty administracyjne 74zł. Okna pcv. Łazienka do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

950 zł43 m² 22,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na 4 piętrze w bloku z balkonem w pełni umeblowane i wyposażone w podstawowe sprzęty agd. W dużym pokoju gładzie i panele, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w bloku.Słoneczne,dobrze utrzymane.Usytuowane w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Bezpieczny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! nowoczesne mieszkanie M4 o pow. 48m2, 0p, 2 piwnice pow. 10m2. Błonie. Blok czteropiętrowy po remoncie, ocieplony, instalacje wymienione. mieszkanie po remoncie nowoczesna zabudowa kuchenna zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 zł37 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Tanie mieszkanie do remontu. Czynsz to 500zł + 220zł opłaty administracyjne + media. Wynajem na długi okres (możliwość wykupu). Klatka krótko po remoncie. Bez kaucji. Polecam i zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

950 zł43 m² 22,09 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie oprócz łazienki, która będzie tylko odświeżona, całkowicie umeblowane w nowoczesnej zabudowie oraz wyposażona w podstawowe sprzęty agd i rtv. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40m2, na Szwederowie w bloku z cegły- nowe budownictwo na terenie zamkniętym, na parterze.Pokój z aneksem kuchennym w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

125 000 zł31 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe,ładne,słoneczne do zamieszkania od zaraz.Znajduje się na 5 piętrze w ocieplonym bloku, w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

300 000 zł51 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: grochowska Magdalena   Opis dodany przez właściciela: ekskluzywne m3 na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

950 zł43 m² 22,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

348 000 zł69 m² 5 043,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie z klimatem usytuowane w cichej ,spokojnej okolicy otoczonej zielenią.Kulturalne sąsiedztwo.Aneks 20m,pokój 25m,sypialnia 14m. Na podłogach parkiet,kafle, na.