dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 40m2, na Szwederowie w bloku z cegły- nowe budownictwo na terenie zamkniętym, na parterze.Pokój z aneksem kuchennym w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

149 000 zł38 m² 3 941,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z balkonem położone w spokojnej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Ładne,rozkładowe do zamieszkania bez nakładów finansowych.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Listopadowego

Zawisza,Bydgoszcz

167 000 zł44 m² 3 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Nowa niższa cena! pilnie sprzedam ładne, zadbane mieszkanie dwupokojowe w bardzo spokojnej okolicy koło Myślęcinka. Mieszkanie znajduje sie w bloku na czwartym piętrze. Zawiera dwa pokoje ( na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

209 000 zł53 m² 3 943,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Ładne,słoneczne do zamieszkania od zaraz.Znakomita lokalizacja.Cicha,zielona okolica.Pokoje 16m,9m,8m,kuchnia 7m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Wyżynach, układ szczeciński. Stan do zamieszkania / odświeżenia. Okna pcv, loggia. Cena 159000 do negocjacji. Koszty eksploatacyjne 375zł na 3 os, w tym gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

149 000 zł31 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kontakt:   na sprzedaż kawalerka: słoneczna, przestronna, po kapitalnym remoncie. Idealny punkt. Dużym plusem bloku czteropiętrowego jest winda. DO mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

169 000 zł47 m² 3 628,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Magdalena Grochowska   Mieszkanie M-3 48,57mkw 169tyś.Na podłogach panele,na ścianach gładzie,kuchnia po remoncie. Do remontu łazienka i wc. Okolica spokojna,mieszkaniowa,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

102 000 zł20 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna kawalerka po remoncie na 1 piętrze w spokojnej okolicy, pokój 14m2, na ścianach gładzie, podłoga panele. łazienka na ścianach płyty kartonowo gipsowe do wykończenia(płytki na ściane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

115 000 zł27 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie, łazienka do wykończenia-do uzgodnienia z właścicielem. Atrakcyjna cena. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt i prezentacja :   M-3 na Błoniu. Kuchnia umeblowana, kuchenka gazowa. W pokojach na podłodze panele, na ścianach tapety, kanapy i tv. Łazienka z wanną. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane , słoneczne mieszkanie W super lokalizacji na osiedlu leśne. Okna pcv, na ścianach tapety, na podłogach parkiet. Mieszkanie polecam ze względu na lokalizacje I cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!   Domek samodzielny, 2 pokoje z aneksem kuchennym po kapitalnym remoncie, łazienka z wc w nowych kaflach, okna pcv, bezczynszowe. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

173 000 zł56 m² 3 089 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Super cena. Na sprzedaż M-4 o łącznej powierzchni 56 m 2 w bloku na IV piętrze. Pokoje 17, 14 i 9 m 2. Kuchnia 8 m 2 z oknem. Łazienka z wc 2,5 m 2. Resztę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

179 000 zł53 m² 3 372,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku(1992r.oś.Nad Wisłą).Cicha ,spokojna okolica,dogodna komunikacja,dookoła dużo miejsc parkingowych.Ładne,słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Okole

Okole,Bydgoszcz

87 000 zł31 m² 2 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w spokojnej okolicy domów mieszkalnych na parterze. Pokój 20m2 i kuchnia 11m2 do remontu. W pokoju na podłodze parkiet na ścianach gładź, w kuchni gładź na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

155 000 zł34 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   atrakcyjna oferta! M-3 na osiedlu bartodzieje 34m2. Okna pcv, na podłogach panele , na ścianach gładzie.DRZWI ANTYWŁAMANIOWE. Blisko sklepy, targowisko, szkoły, przedszkola, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-3 145tyś w kamienicy. Po generalnym remoncie. Wymieniono instalacje elektryczną i wodna.Ogrzewanie co gazowe dla całej kamienicy. Mieszkanie Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   gustowne, słoneczne mieszkanie W centrum szwederowa, wokół bloku dużo zieleni. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. W cenie zostaje zabudowa kuchni wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

257 000 zł60 m² 4 247 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,5m 2 na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie posiada bardzo ciekawy rozkład, jest wyremontowane. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

232 000 zł61 m² 3 803,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe trzypokojowe mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy na osiedlu Leśnym. Lokal o powierzchni 61m2 składa się z : kuchni (6m2), trzech pokoi (18m2, 13m2, 13m2) , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

172 000 zł56 m² 3 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: magdalena Grochowska   mieszkanie Z pełnym umeblowaniem!m-3 mieszkanie z ogródkiem.Pokój duży z wnęką na sypialnie oraz oddzielny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

186 000 zł50 m² 3 720 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   Słoneczne M3 z balkonem! na osiedlu Leśnym. Mieszkanie wymaga odnowienia (remontu), na podłodze klepka dębowa, ściany starsze gładzie, pokoje ok. 20m, 11m, kuchnia ok. 9m, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Szwederowo,Bydgoszcz

62 m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie na Nowodworskiej. Piękny duży pokój (25 m) z loggią, pozostałe pokoje ok 12 i 9 m. Kuchnia z zabudową, łazienka i wc oddzielnie. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim z pięknym tarasem, na wysokim parterze. Miejsce parkingowe 33 tys. Spokojna okolica. Teren ogrodzony. Posiadamy również mieszkanie 2 pokojowe 56m, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

189 000 zł46 m² 4 108 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

OS. Łuczniczka. Na sprzedaż M-4 o łącznej powierzchni 45,85 m 2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (16,68; 9,29 i 6,79 m 2 ), ciemnej kuchni 4,38 m 2 - możliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

800 zł49 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne czyste mieszkanie na wynajem po starszym panu. Umeblowanie mieszkania pozostaje. Bardzo dobra lokalizacja blisko park, blok cofnięty w głąb więc jest cicho spokojnie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

214 800 zł55 m² 3 877,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Znakomite położenie,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Ładne,funkcjonalne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

155 000 zł37 m² 4 189 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku położone na IV piętrze w dzielnicy Błonie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,no może do małego odświeżenia. Lokal posiada balkon. W cenie mieszkania zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

149 900 zł34 m² 4 344 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,5 m2 położone na 1. piętrze w ocieplonym bloku ze starszej cegły w bardzo spokojnej części Kapuścisk. Wnętrze po kapitalnym remoncie łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt:   eleganckie, słoneczne, zadbane, komfortowe mieszkanie dwupokojowe na osiedlu nowych domów. Pełne wyposażenie na życzenie najemcy. Czynsz dla właściciela 1000zł+ 150zł opłata do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

226 000 zł47 m² 4 767,93 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt   komfortowe mieszkanie na osiedlu leśnym. 3 pokoje W tym salon Z aneksem kuchennym. NA podłogach panele, na ścianach gładzie, w łazience I pasie roboczym aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

159 000 zł32 m² 4 968 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na Osowej Górze, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Na podłodze panele, gładzie na ścianach. Jeden pokój z aneksem kuchennym(ciemna kuchnia).Czynsz 227 zł na dwie osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

220 000 zł65 m² 3 363,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze w bloku z cegły(1997r.)na terenie ogrodzonym z miejscem parkingowym.Znakomita lokalizacja,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 20m,11m,9m,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

174 000 zł46 m² 3 758,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Magdalena Grochowska   Mieszkanie na osiedlu Leśnym, 46m2, 2 – pokojowe, na 3 piętrze, w bloku z cegły, z widokiem na park. Okna plastikowe, w kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

275 000 zł57 m² 4 804 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy lesie na Glinkach Powierzchnia: 57,24m2 Piętro: 2 Liczba pięter w bloku: 4 Wykonanie: starsza cegła Ilość pokoi: 3 Powierzchnie pokoi: 20m2,15m2,12m2 Podłogi pokoi: parkiet Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

170 000 zł48 m² 3 526,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone w atrakcyjnej okolicy,znakomitym punkcie komunikacyjnym.Z balkonu widok na zieleń i bezpieczny plac zabaw.Ładne,słoneczne do wprowadzenia.Pokoje 25m,9m, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

214 000 zł53 m² 4 037 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Sprzedaż, mieszkanie pow. 53m2, blok, parter, duży balkon, 3p. Układ szczeciński. Dużo zieleni. Mieszkanie zaprojektowane nowocześnie, w zeszłym roku kapitalny remont kuchni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

122 800 zł31 m² 3 961,29 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe,ładne,przestronne do zamieszkania.Znajduje się na 5 piętrze w ocieplonym bloku w znakomitej lokalizacji.Dookoła spokój,cisza dużo zieleni.Pokój z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

149 800 zł54 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku.Położone w cichej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Funkcjonalne,słoneczne do odnowienia.Pokoje 18m,14m,kuchnia9m.Na podłogach.