dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 341 ogłoszeń

553 000 zł41 m² 13 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż z naszym biurze wyjątkowe mieszkanie - wykończone "pod klucz" i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Blok oddany do użytkowania na początku 2026 roku Impresja II zwraca.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,78 m² 9 507,49 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż: mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Nordic Tower na bydgoskim Bocianowie: lokal położony na 7mym piętrze jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,40 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 027 zł37,77 m² 10 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

750 000 zł63 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

**** Oferty tej nie znajdziesz w innym biurze, zapraszam do zapoznania się z jej treścią****** Poszukujesz Apartamentu w dobrej lokalizacji, wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45,98 m² 8 590,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze wieżowca z windą, w samym sercu miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 900 zł52,89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł78,52 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Oferujemy do sprzedaży ładne po remoncie 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w bloku z cegły na I piętrze na Śródmieściu Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 027 zł60,49 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy. Budynek B Symfonia to nowoczesna i kameralna inwestycja , która powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł140 m² 3 356,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Polecamy do zakupu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Kormoranów, osowa Góra. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1996 roku. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 436 zł59,64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł76,13 m² 6 291,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1770

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,13 m , zlokalizowane w centrum miasta w zadbanej kamienicy Lokal znajduje się na 4. piętrze budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45,40 m² 4 955,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 45 m do odnowienia kamieniczne wnętrze pełne możliwości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m w kamienicy, zlokalizowane w atrakcyjnej części Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 z balkonem. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

799 000 zł129,29 m² 6 179,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy, zaledwie kilka kroków od Wyspy Młyńskiej i Starówki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł39,20 m² 9 566,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, które stanowi doskonały wybór inwestycyjny, znany jako tzw. dwupak. To idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł63,50 m² 5 748,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży przestronne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy, blisko centrum Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 61,5 m i obejmuje: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł84,40 m² 15 995,26 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament 84,4 m z tarasem ok 20 m prestiż, elegancja i perfekcyjne wykończenie Atrium Park / Bartodzieje jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł83,53 m² 4 752,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy, składające się z pięciu bardzo dobrze doświetlonych pokoi dzięki dużym oknom. Obecnie rozmieszczone jako jedno całe mieszkanie, pierwotnie były.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł56 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie Z widokiem na panoramę miasta. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na ósmym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Pomieszczenia: 48m 2 - salon - z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 48 m - 2. piętro, blok 4-piętrowy Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , znajdujące się na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 105 zł60,10 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Czyżkówko | 0% pcc | 0%prowizji Nowoczesne budownictwo Wysoki standard Taras/balkon lub ogródek Garaż podziemny Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48,99 m² 8 062,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 48,99 m , położone na parterze w zadbanym bloku na bydgoskim Wzgórzu Wolności. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60 m² 10 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (60m2) na II piętrze w bloku z 2012 roku w samym centrum miasta na ul. Dworcowa 13. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,98 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł31,12 m² 4 816,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Orlej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,95 m² 6 868,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,95 m , położone w kamienicy przy ulicy Mazowieckiej w Bydgoszczy. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta z ogródkiem. Bydgoszcz, okolice Placu Poznańskiego Przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe z dwoma ogródkami po generalnym remoncie. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Produkcyjnej bądź pierwszym najemcą! Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2- pokojowe mieszkanie (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

194 990 zł29 m² 6 723,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w kamienicy na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 29 m 2 - salon, - kuchnia, - łazienka razem z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kwiatowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia słoneczne mieszkanie po remoncie- oferta bez prowizji Do wynajęcia duża kawalerka w centrum Bydgoszczy bezpośrednio po remoncie. Doskonała lokalizacja w centrum miasta blisko.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38 m² 10 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po remoncie | Parter | Gotowe do zamieszkania | Wyżyny Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym bloku na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 041 zł67,42 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe), w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,34 m² 39,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem tylko okazjonalny ( właściciel pokrywa 50% kosztów umowy notarialnej) Prezentuję do wynajęcia umeblowaną komfortową kawalerkę znajdująca się na ul. Strzeleckiego oś. Szwederowo/górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł25 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 25 m2 i składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł116 m² 4 905,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1852

Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 116 m2 znajdujące się na 2 piętrze, dwupiętrowej kamienicy w ścisłym centrum Bydgoszczy. Budynek przeszedł remont.