dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 594 ogłoszenia

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie blisko Kanału Bydgoskiego i terenów spacerowych Charakterystyka: mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Lokal o powierzchni 37 M2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł38 m² 8 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 38m2 na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się na Wyżynach przy ul. Zofii Nałkowskiej. Blok otacza zieleń i wiele terenów.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37 m² 11 054,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca! Jeśli szukasz mieszkania doskonałego zarówno pod wynajem, pod inwestycję jaki do własnego zamieszkania - koniecznie poznaj tę ofertę! Nieruchomość położona w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje - tylko U nas Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 65 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

480 050 zł56 m² 8 572,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią na bydgoskich Wyżynach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,23 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70,96 m² 7 032,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na parterze zadbanego bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71,77 m² 9 683,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! Komfortowy 3-pokojowy apartament 71,77 m , 2 piętro, ul. Dworcowa, garaż, klimatyzacja. Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 71,77 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Komfortowe mieszkanie na osiedlu Bajka - osobna kuchnia, loggia, cicha winda Oferta wyłącznie w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Ossolińskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł64 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Witam sprzedam lub zamienię na dom, mieszkanie w zabytkowe willi z 1906r w top lokalizacji koło Focus Park w Bydgoszczy, mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł36,03 m² 8 323,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. Lawinowa). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-2 24mkw. ul. Królowej Jadwigi czynsz najmu 1350zł plus opłaty Oferujemy do najmu kawalerkę w odrestaurowanej kamienicy - nowe instalacje, zrobiona elewacja, klatki schodowe. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł44 m² 35,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie wykończone, po generalnym remoncie- czeka na najemcę! Zapraszamy na prezentacje tel.   M- 3 44mkw. Ul. Gdańska 1550 zł plus opłaty Oferujemy do najmu mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 32mkw. Centrum ul. Grudziądzka 1700 zł plus opłaty Oferujemy do najmu mieszkanie 2 pokojowe położone na wysokim parterze w kamienicy z czerwonej cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

M-3 35mkw. Górzyskowo ul. Kossaka czynsz najmu 1400 zł Oferujemy do najmu mieszkanie dwupokojowe położone w bloku na III piętrze ( bez windy). Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest czyste i zadbane, w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł63,36 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni użytkowej 63,36 m2 położone w Bydgoszczy w Fordonie - osiedle Szybowników - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,96 m² 8 537,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z wyposażeniem położonego w świetnej lokalizacji dzielnicy Bartodzieje. Informacja O budynku: bydynek.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Atrakcyjnie położone mieszkanie 3-pokojowe w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym przy ulicy Lelewela 44. Lokal o powierzchni 47,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Bydgoszcz - garaż, balkon. Do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie, zlokalizowane przy ul. Jasnej (blisko Ronda Grunwaldzkiego).

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,02 m , położone na szóstym piętrze bloku z nowoczesną cichobieżną windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł53,30 m² 12 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

848 999 zł113 m² 7 513,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na wyłączność | 113,73 m | ul. Cieszkowskiego | parter zabytkowej kamienicy Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 113,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na Pierwszym Piętrze Dziś prezentuje państwu do zakupu rewelacyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Glinki przy Ul Ujejskiego 29 Mieszkanie o powierzchni 72 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,90 m² 8 153,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kameralnego mieszkania z wyposażeniem położonego w świetnej lokalizacji dzielnicy Bartodzieje przy samym Balatonie. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł85,25 m² 6 862,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1901

Zapraszam na ofertę 4 pokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w kamienicy, która przeszła remont w 2024/2025 roku. Informacje O budynku: nieruchomość umiejscowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł37,42 m² 4 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 37,42 m - Bydgoszcz, bielawy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,42 m położone w kamienicy na bydgoskich Bielawach - jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł25,15 m² 7 872,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka z potencjałem | Bielawy | idealna pod inwestycję Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta kawalerka na bydgoskich Bielawach to świetna baza do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł72,68 m² 8 392,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

T y L K O U N A S! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 72,68 m , na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

344 400 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł35,50 m² 11 267,61 zł/m²

 

Piętro:3/1