dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

368 900 zł38 m² 9 837,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-3 z balkonem, bez nakładów finansowych 5 min od wyspy młyńskiej. Powierzchnia całkowita 38m2. - 7 piętro w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Jary,Bydgoszcz

875 000 zł101 m² 8 647,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywny apartament, blisko centrum. Mieszkanie obecnie składa się z : - salonu 21 m2, - przestronnej kuchni z jadalnią 22 m2. - sypialni 13 m2 - łazienki 6 m2 - przedpokoju - antresoli na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne trzypokojowe mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach. Oferowana nieruchomość o powierzchni 53 m znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Techników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

351 000 zł51 m² 6 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Techników, bydgoszcz Oferta na wyłączność - Tylko u nas! Szukasz gotowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz Apartamentu w centrum? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Na sprzedaż Apartament w inwestycji Kolorowe Garbary , zaskakująco schowane j między kamienicami co daje poczucie ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

359 000 zł61 m² 5 919,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania do remontu i własnej aranżacji w dzielnicy Fordon osiedle Szybowników. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

329 000 zł64 m² 5 177,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

379 000 zł44 m² 8 580,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M-3, 44,17 m2 zlokalizowane w spokojnej, pełnej zieleni okolicy na Osiedlu Leśnym. W skład nieruchomości wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

389 000 zł53 m² 7 374,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w obrębie grodzonej posesji, na bydgoskich Glinkach. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skowronków

Osowa Góra,Bydgoszcz

790 000 zł82 m² 9 634,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż 82 m2, salon z aneksem kuchennym, 3 ni pokoje, łazienka, wc oddzielne, duży taras 30m2 + balkon 6m2, mieszkanie połączone z 2 mieszkań 2 oddzielne księgi wieczyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Okole,Bydgoszcz

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

199 900 zł35 m² 5 645,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na sprzedaż - Bartodzieje, najlepsza lokalizacja! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji w najlepszej cenie ? Ta oferta to doskonała okazja zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

469 000 zł72 m² 6 513,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 72,5m na wysokim parterze - stan deweloperski po generalnym remoncie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m , usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

169 900 zł27 m² 6 253,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Najlepsza cena na rynku! Mieszkanie 27,17 m w centrum - do kapitalnego remontu Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji w najlepszej cenie ? To mieszkanie to doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jadwigi

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 250 zł15 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mikrokawalerki położonej w odnowionej kamienicy w centrum, przy ul. Królowej Jadwigi 5. Lokal o pow. 15 m2, po generalnym remoncie, umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

580 000 zł58 m² 10 078,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

369 000 zł56 m² 6 636,69 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja! Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania na Bartodziejach Mieszkanie mieści się na siódmym piętrze wieżowca położonego bezpośrednio przy parku nad Balatonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe (42m 2 ) z loggią na pierwszym piętrze w niskim bloku na bydgoskich Glinkach Oferta wyłącznie w naszym biurze Piszę to po raz pierwszy.ale mieszkanie ma tak dobrą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

679 000 zł87 m² 7 804,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osowa Góra!na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Bajka,Bydgoszcz

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność - tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie w Fordonie osiedle Bajka 1. piętro, oddzielna kuchnia, balkon, klimatyzacja Szukasz komfortowego i dobrze skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

260 000 zł31 m² 8 519 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta bez prowizji! Oferuję na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 30,52 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

599 900 zł76 m² 7 945,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią w centrum miasta. Poszukiwana lokalizacja! Na pierwszym piętrze z dużym zacisznym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

819 000 zł61 m² 13 426,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie biura Olimp nieruchomości! Mieszkanie dwupokojowe, 46 m kw., na drugim pietrze w bloku trzypiętrowym na osiedlu Górzyskowo. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

370 000 zł52 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-3 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku z cegły, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

577 000 zł64 m² 8 945,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 64,5 m - 4 pokojowe znajdujące się na osiedlu Glinki-Rupiennica. Mieszkania znajduje się na parterze i składa się z 4 osobnych pokoi , kuchni , łazienki oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

465 900 zł53 m² 8 790,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca mieszkanie na bartodziejach Mieszkanie o powierzchni 53m składa się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki, wc i korytarza. Lokal przestronny , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Fordon,Bydgoszcz

309 000 zł41 m² 7 584,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej kawalerki o powierzchni 40,74 m2! Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Gryfa Pomorskiego w Fordonie, os. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyżyny B1,Bydgoszcz

325 000 zł42 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny B1 - ul. Ogrody. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

255 000 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na 10-tym piętrze wieżowca usytuowanego przy ulicy Solskiego (nieopodal Zielonych Arkad). Opis budynku: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

625 000 zł71 m² 8 802,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z garderobą, położonego w świetnej lokalizacji - Śródmieście. Z racji bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

568 999 zł82 m² 6 922,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ,w Fordonie o powierzchni 82,13m2. Lokal mieści się w bloku na 1 piętrze. Układ mieszkania: salon z aneksem 2 sypialnie łazienka garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2-pokojowe komfortowe mieszkanie z całym umeblowaniem i wyposażeniem w cenie! Duży ogrodzony parking tylko dla mieszkańców! Odkryj przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

299 900 zł35 m² 8 568,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy - ul. Gimnazjalna! Jeśli marzysz o nieruchomości w najlepszej lokalizacji , ta oferta jest dla Ciebie! 35 m , 2 piętro w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

238 900 zł28 m² 8 687,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie - blisko centrum miasta Makler Nieruchomości oferuję kawalerkę o funkcjonalnym układzie, świeżo po generalnym remoncie, gotową do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Frydrychowicza

Fordon,Bydgoszcz

592 000 zł57 m² 10 386 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść, wypakować walizkę i od razu poczuć się jak u siebie? Mam dla Ciebie prawdziwą perełkę, mieszkanie w Fordonie na ul. Frydrychowicza , 57m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku - 38 m Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , znajdujące się na 2. piętrze w bloku. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie - 40 m z balkonem! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na drugim piętrze. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

1 950 zł60 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie na wynajem w Bydgoszczy ul. Gdańska 141 Oferuję do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

298 000 zł37 m² 8 054,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na 2 piętrze nowego bloku, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł63 m² 5 823,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63,36 m , zlokalizowanego na czwartym piętrze, 4 piętrowego bloku przy ulicy Tytusa Chałubińskiego na os.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij