dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 591 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

255 000 zł29 m² 8 799,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie, kawalerka o pow 28,98 m2,w centrum Bydgoszczy. Jeszcze nie zamieszkała przez nikogo. W mieszkaniu znajdują się: - salon z aneksem kuchennym, -sypialnia , -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania M-3 położonego na bydgoskim osiedlu Leśnym? Trafiłeś idealnie! Parking tylko dla mieszkańców! Mamy dla Ciebie wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

369 900 zł48 m² 7 634,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, jasnego i w pełni umeblowanego mieszkania w bardzo zielonej okolicy na Bajce. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka na Kapuściskach. Mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na 8 piętrze, składa się z pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność! tylko U nas! W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47mkw usytuowane na parterze bloku na osiedlu Kapuściska przy ul. Wojska Polskiego 49 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko W naszym biurze, oferta na wyłączność! makler nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Wyżyny przy ulicy Modrakowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomosci Prestige : Mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny! Na sprzedaż: bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura znajduje się mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni: 38m2. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Glinki, w bloku na 3 kondygnacji, w 4-piętrowym budynku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

389 900 zł53 m² 7 384,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Wyżyny. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

565 000 zł74 m² 7 624,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

M-5 dla rodziny albo idealne pod inwestycje. Oferuje Panstwu bardzo ladne, przestronne, funkcjonalne sloneczne po remoncie mieszkanie. Salon otwarty. Blok jest ocieplany, klatka schodowa po remoncie. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Powstańców Śląskich

Bielawy,Bydgoszcz

222 000 zł28 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 27,75m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Bielawy ul. Powstańców Śląskich 9/II. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

468 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych mieszkań w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej nad Wisłą, w sąsiedztwie urokliwego bulwaru. Budynek składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

340 000 zł43 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 43 m kw.,na osiedlu Wyżyny w tzw. układzie szczecińskim. Mieszkanie usytuowane jest na piątym pietrze dziesięciopiętrowego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

564 750 zł75 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

525 000 zł87 m² 6 055,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Makler nieruchomości poleca atrakcyjną ofertę na bielawach! Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na Bielawach o powierzchni 87m2 .Lokal mieszkalny mieści się w bloku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko W naszym biurze, oferta na wyłączność! makler nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Błonie przy ulicy Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

422 000 zł56 m² 7 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania dla rodziny ,lub do wynajmu. Biuro Nieruchomości Prestige tel Polecamy :3 pokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Kapuściska. Usytuowane na 2 piętrze.4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

695 750 zł115 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość mieszkalna w centrum Bydgoszczy, w kamienicy na rogu ulic Warszawskiej (nr 5) i Fredry. Położony na II p., lokal urządzony jest jako dwa lokale mieszkalne, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone na bydgoskich Bartodziejach czyli w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic naszego miasta. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży oferujemy bardzo ładne ustawne mieszkanie na os., Leśnym blisko Szpitala Wojskowego z balkonem! Mieszkanie o pow. 52m2 składa się z dwóch przestronnych i słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

466 500 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

445 000 zł44 m² 10 113,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko W naszym biurze! makler nieruchomości prezentuje na sprzedaże kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w cichej okolicy na bydgoskim Czyżkówku z dwoma balkonami oraz małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

199 000 zł25 m² 7 928,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

- kawalerka 25,1 M2, niski parter - Kamienica po remoncie w 2019 roku, - mieszkanie po remoncie umeblowane (remont w 2019r.) - Czynsz 600 zł wraz z f. remontowym, eksploatacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

289 000 zł31 m² 9 469,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta bez prowizji! Oferuję na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 30,52 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Fordon,Bydgoszcz

468 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

309 000 zł42 m² 7 322,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z loggią na parterze w budynku z windą - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

513 750 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

539 000 zł52 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupokojowego apartamentu w inwestycji Mozaika przy ul. Ludwika Solskiego 1 na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

330 000 zł34 m² 9 792,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M-33,57 m2 zlokalizowane w spokojnej, pełnej zieleni okolicy na Osiedlu Leśnym. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

384 990 zł53 m² 7 291,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze z balkonem - Wyżyny Lokal składa się z ; - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej 16m2 - 2 sypialni 11/9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ku Wiatrakom

Wyżyny,Bydgoszcz

199 000 zł20 m² 9 836,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja House Team Nieruchomości & Finanse poleca kawalerkę w stanie do zamieszkania / odświeżenia na bydgoskich Wyżynach. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 20,23 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

363 000 zł52 m² 6 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta W biurze makler nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 52m2 stanowiący odrębną własność bez zadłużeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

540 750 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

449 990 zł48 m² 9 398,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą - Czyżkówko Lokal składa się z : - oddzielnej kuchni (meble z 2019 roku, lodówka, zmywarka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stary Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 39,8 m , położone przy ulicy Rybaki 1, w malowniczej dzielnicy Stary Fordon w Bydgoszczy. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

466 500 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

338 000 zł38 m² 8 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mak ler Nieruchomości poleca na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 38 m2! Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Nowa łazienka (brodzik z deszczownicą Laveo, zabudowa Geberit, podświetlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

396 999 zł47 m² 8 446,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż! Nieruchomość jest położona w zadbanym, czteropiętrowym, ocieplonym bloku na bydgoskich Wyżynach. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko W naszym biurze! Makler Nieruchomości poleca: na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na poszukiwanym osiedlu Wyżyny , w segmencie B4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

378 900 zł58 m² 6 532,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Makler poleca serdecznie! Ustawne i przestronne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

299 000 zł78 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania do generalnego remontu położonego na parterze odrestaurowanej kamienicy. Budynek Nieruchomość mieści się na parterze.