dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 591 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

429 999 zł62 m² 6 962,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- bydgoszcz Glinki ul. Białogardzka ( I piętro) - 59,62 M2 + piwnicą 2,14 M2 I loggia - 3 sypialnie , osobna kuchnia I łazienka +wc, dwa przedpokoje - niski czynsz 450 zł zarządzane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

299 900 zł38 m² 7 892,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja, wszystko nowe! W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m kw., na drugim piętrze, w bloku z cegły po kapitalnym remoncie na osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

249 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Baczyńskiego Prezentuję Państwu mieszkanie M-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

560 000 zł85 m² 6 579,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Agencja Nieruchomości Prestige Z przyjemnością proponuję Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w zielonej części osiedla Szwederowo. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

249 000 zł36 m² 6 998,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35,58 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie! W skład mieszkania wchodzą: -2 pokoje, -oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

367 000 zł53 m² 6 924,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką oraz wc (układ szczeciński), położonego w świetnej lokalizacji - bydgoskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Bydgoszcz

339 000 zł30 m² 11 270 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w stanie pod klucz znajdującej się przy ulicy Królowej Jadwigi w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

399 000 zł61 m² 6 559,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 60,83 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - Bajka. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 19,7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 47 M2 balkom pierwsze pietro oś.LEŚNE DWERNICKIEGO Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w bloku czteropiętrowym usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

639 000 zł53 m² 12 166,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Bardzo stylowo urządzone, w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł26 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio komfortowe, nowe i urządzone mieszkanie przy ulicy Warmińskiego - blisko ul. Dworcowej a z drugiej strony ul. Focha ( świetna lokalizacja). Mieszkanie na parterze- wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

649 000 zł60 m² 10 813,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Klimatyczne mieszkanie gotowe do zamieszkania, w nowym bloku (2021 r.) z windą. Blisko centrum! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie, 4 pokojowe, o powierzchni 60 mkw, z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Prestige Nieruchomości Polecam na sprzedaż mieszkanie M-5 o powierzchni 120m2 w spokojnej dzielnicy, fordon w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduję się na parterze. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

799 000 zł65 m² 12 339,80 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami w nowym budynku z windą - Bartodzieje Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł65 m² 5 987,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Super okazja! - umeblowane! - gotowe do zamieszkania! - trzy pokoje, osobna kuchnia, balkon I piwnica! Bydgoskie Nieruchomości premium prezentują: przestronne, umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

378 000 zł43 m² 8 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Makler nieruchomości poleca ofertę atrakcyjnego mieszkania z balkonem na osiedlu Kapuściska, o powierzchni 43m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

335 000 zł49 m² 6 836,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 49 M2 trzecie piętro blok + loggia glinki bydgoszcz Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w czteropiętrowym bloku usytuowane na trzecim piętrze przy ulicy Białogardzkiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - 53 M2 trzy pokoje + balkon wyżyny modrakowa bydgoszcz Sprzedam własnościowe mieszkanie na ulicy Modrakowej usytuowane na IV piętrze z widokiem na park, plac zabaw, tężnię. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca zadbane i odświeżone trzy pokojowe mieszkanie w bloku na 2 piętrze na osiedlu Kapuściska. Stan lokalu do wprowadzenia. Wyposażona kuchnia i łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaruskiego

Fordon,Bydgoszcz

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w bloku z 1990r. o powierzchni 55 m2 na które składają się: -Pokój 18m2 -pokój 12m2 -pokój 8m2 -kuchnia 6,5m2 -łazienka z wc 3,5m2 -dodatkowo balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł36 m² 8 303,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Makler nieruchomości poleca mieszkanie 2 pokojowe na parterze w bloku 4 piętrowym Na Kapuściskach. Mieszkanie ma 35,14 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

462 000 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania na Osiedlu "kolorowe Garbary" w sercu Bydgoszczy! To 42-metrowe miejsce, które nie tylko oferuje komfortowe warunki zamieszkania, ale także staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - 51 M2 trzecie piętro + loggia błonie ul.ROMANA DMOWSKIEGO Ofertą sprzedaży jest stylowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku , który posiada pięć pięter. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości prestige Mam zaszczyt zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie, które znajduje się na 9 piętrze w budynku z wielkiej płyty przy ul. Brzozowej w Bydgoszczy. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

425 000 zł52 m² 8 157,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą umeblowanego i wyposażonego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52,10 m2, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

649 000 zł52 m² 12 428,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Nowe mieszkanie wykończone pod klucz czeka na pierwszego właściciela- zainwestuj w swoją przyszłość! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 54m2 wysoki parter!osowa góra Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokoje położone na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym,które jest po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

50 M2 kamienica centrum bydgoszczy okazja za 229 000 zł do własnej aranżacji! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy usytuowane na trzecim piętrze. W skład mieszkania wchodzi otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

347 000 zł43 m² 8 069,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 43 M2 I piętro + loggia wzgórze wolności ul.POLNA BYDGOSZCZ TOP LOKALIZACJA - OSIEDLE WZGÓRZE WOLNOŚCI Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 43 m2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

409 000 zł66 m² 6 225,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M-4 o powierzchni 65,7 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon -nad Wisłą. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 18,5m2 (5,34m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

385 000 zł37 m² 10 405,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, mieszczące się na 2. piętrze w wieżowcu, na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Frydrychowicza

Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biała Posesja poleca na sprzedaż mieszkanie położone w nowym bloku w Fordonie przy ulicy Frydrychowicza 14. Mieszkanie usytuowane na parterze, na które składa się: przestronny salon (23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Makler Nieruchomości poleca: do sprzedania mieszkanie na Wyżynach B-4 o powierzchni 53m -rozkładowe. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

329 000 zł42 m² 7 796,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 42,20 M2 parter wyżyny zofii nałkowskiej bydgoszcz Ofertą sprzedaży jest mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie w pełni wyposażenie nie wymaga nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

649 000 zł66 m² 9 759,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Posiadamy na sprzedaż nowe, bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe na Górzyskowie w Bydgoszczy. Mieszkanie w pełni wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie ma 66,50 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 do zamieszkania o powierzchni 34m2. Położone na parterze w kamienicy. Okna pcv, łazienka w kafelkach. Ogrzewanie gazowe, miejsce postojowe. Możliwość korzystania z ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

405 000 zł53 m² 7 641,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas W biurze! Ofertą sprzedaży jest bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Fordonie w czteropiętrowym bloku. Bezpieczne i spokojne osiedle z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

239 000 zł26 m² 9 372,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis Nieruchomości: kawalerka o powierzchni 26 m oferuje inteligentne rozwiązania przestrzenne. Składa się z aneksu kuchennego, który jest oddzielony subtelnie szybą, co dodaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podolska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł27 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27 M2 Z osobną sypialnią parter ul.PODOLSKA BYDGOSZCZ Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy w trakcie remontów mieszkań i jej całej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Błonie,Bydgoszcz

517 000 zł61 m² 8 494,91 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na pograniczu osiedla Błonie. Miłośnicy tego osiedla docenią uroki tej lokalizacji. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - 43 M2 trzy pokoje trzecie piętro winda szwederowo ul. Ludwika solskiego W skład mieszkanie składa wchodzą: 1) P. 9 m2 2) P. 10 m2 3) P. 13 m2 (przechodni) 4).kuchnia 5 m2 5).przedpokoju. 2,5 m2.