dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 588 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 588 ogłoszeń

279 000 zł59,11 m² 4 720,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,11 m , położone przy ul. Bocianowo 23 w Bydgoszczy. Lokal znajduje się na parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł47,43 m² 5 268,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu (pow. 47,43m2) usytuowane na 3 piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w bloku z 2000 roku, w atrakcyjnej lokalizacji - bydgoskie Górzyskowo. Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,52 m² 9 897,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Jeśli poszukujecie nieruchomości, z której spacer na Wyspę Młyńską trwa zaledwie 5 minut, to jest to ogłoszenie właśnie dla Was! Opis mieszkania: powierzchnia: 60m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

370 499 zł38 m² 9 749,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,36 m , położone na I piętrze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł62 m² 9 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe M-4 w centrum Bydgoszczy! ________

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł68 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż w naszym biurze bardzo ciekawe, nie tuzinkowe mieszkanie umiejscowione na poddaszu odrestaurowanej kamienicy. Lokal został przystosowany do zamieszkania w 2014 roku, zostało wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł83,92 m² 10 712,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Luksusowy apartament na sprzedaż - Bydgoszcz, ul. Fałata (górzyskowo) Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie (M4) o powierzchni 83,92 m , położone na wysokim parterze w solidnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka na Górzyskowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku z cegły, z terenem przynależnym - parkingiem dla mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł78,61 m² 5 953,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne,nietuzinkowe ,przestronne mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji bydgoszcz-śródmieście! 4 pokoje! Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

364 900 zł31,75 m² 11 492,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę (pow. 31,75 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie, ul. Bydgoska. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł55,40 m² 7 364,62 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna wyłącznie w biurze prestige Nieruchomości! Szukacie Państwo idealnego miejsca dla swojej rodziny? A może interesuje Was pewna.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł33,50 m² 7 164,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka z komórką lokatorską. Obszerna łazienka i przedpokój ułatwiają organizację i przechowywanie, a pokój z aneksem kuchennym dzięki południowej wystawie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł34 m² 9 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Stromej. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł34,80 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,8m , zlokalizowane na 3 piętrze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie (39m2), po remoncie, w odrestaurowanej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta. Kamienica posiada monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29,54 m² 8 632,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Prezentuję ofertę sprzedaży jednostronnego mieszkania po remoncie, o powierzchni 29,5m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł38,65 m² 7 503,23 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta tylko W pepper house! 2-pokojowe mieszkanie po remoncie atuty: - świetna lokalizacja - po generalnym remoncie z gotową kuchnią i łazienką - kompleksowo odremontowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Seminaryjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł78,36 m² 4 977,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 78,36 m , z dużym potencjałem inwestycyjnym. Lokal można przekształcić w pakiet inwestycyjny składający się z 4 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,60 m² 12 410,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Polecam do sprzedaży pięknie wykończony apartament o powierzchni 55,6 m 2 znajdujący się w nowo wybudowanym apartamentowcu na osiedlu leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53,37 m² 7 101,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Czy szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji na Szwederowie? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie z potencjałem na dodatkowy pokój? A może szukasz nieruchomości, którą możesz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż mieszkanie, w świetnej lokalizacji miasta. Mieszkanie ma 75 m2 i składa się z dwóch mieszkań. Mieszkanie to tak zwany.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe w sercu Bydgoszczy - idealne na komfortowe życie lub inwestycję. Opis oferty: przedstawiam wyjątkową propozycję sprzedaży 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na osiedlu Panorama Wiślana , w nowo wybudowanym bloku, o powierzchni 49 m2, z ogródkiem, na parterze. Apartament wybudowany przez uznanego dewelopera czeka.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł55,37 m² 8 831,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Umowa przedwstępna! Trzypokojowe mieszkanie 53 m na Wyżynach funkcjonalny układ, balkon i świetna komunikacja Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z wygodnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

749 000 zł131,68 m² 5 688,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1889

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Z niebywałą przyjemnością prezentuję mieszkanie w ścisłym centrum Bydgoszczy, w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie urządzone jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2. Śródmieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,40 m² 8 233,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasztanowej 43. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju - łącznie 33,4 m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

275 000 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 41 m2 w cenie od 275.000. Wszystkie mieszkania po generalnym remoncie, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,07 m² 7 160,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. Wyzwolenia). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł91 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na las 91 m z loggią Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 91 m , położone w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł31 m² 8 129,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne 31 m w centrum miasta - Bocianowo, 1 piętro, oficyna Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 31 m położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł76 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Małgorzata   Agencja Nieruchomości Prestige Zapraszam miłośników stylowych, niebanalnych mieszkań do zapoznania się z poniższą ofertą: lokal 2 poziomowy o pow. 76 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka o powierzchni 37m2 położone na osiedlu Leśnym na drugim piętrze w bloku przy szpitalu wojskowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł83,24 m² 7 196,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestań szukać właśnie znalazłeś. Szukasz mieszkania z przestrzenią i charakterem? Chcesz mieć trzy sypialnie i salon, który daje swobodę aranżacji? Zależy Ci na lokalizacji, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł57,20 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na bydgoskich Bartodziejach, w wieżowcu z windą. Lokal znajduje się na 6. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł63,57 m² 7 220,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie Nowy Fordon, bydgoszcz ul. Przybory Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i świetną lokalizację? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł67,70 m² 7 370,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w domu piętrowym podpiwniczonym, położonego na dzielnicy Szwederowo wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54,50 m² 9 889,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowy Loft z duszą 54,5 m w sercu Bydgoszczy | ul. Wiatrakowa Szukasz wnętrza, które opowiada historię? Poznaj apartament, gdzie stuletnia cegła spotyka nowoczesny design studia.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł151,20 m² 5 489,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Jeżeli szukasz przestrzeni, która łączy wygodę mieszkania z atmosferą domu jednorodzinnego, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 146,7 m2, 6 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47m2 3 piętro z 4, osiedle Wyżyny, doskonała lokalizacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 3. piętrze.