dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 590 ogłoszeń

830 000 zł151,20 m² 5 489,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Jeżeli szukasz przestrzeni, która łączy wygodę mieszkania z atmosferą domu jednorodzinnego, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 146,7 m2, 6 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47m2 3 piętro z 4, osiedle Wyżyny, doskonała lokalizacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,56 m² 8 370,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne, klimatyzowane mieszkanie na Szwederowie | 72 m | Loggia | Gotowe do wprowadzenia *** Oferta wyłącznie tylko w Forma Nieruchomości *** Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,45 m² 6 996,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

! rezerwacja! Oferta w okazyjnej cenie - wyłącznie w Naszym Biurze Bardzo dobra lokalizacja! Mieszkanie M-3, 4 piętro, klatka schodowa po remoncie, duży balkon, piwnica, w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego, dwupokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie Kanału bydgoskiego. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

332 100 zł41 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie! atuty: - świetny układ! - Idealne pod inwestycje i wynajem! - Kamienica po generalnym remoncie! - Ekspozycja zachodnia! - Ogród/ patio! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1864

Mam przyjemność zaprezentować lokal dwupokojowy 26,5 m2 po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszystkich instalacji. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze. Jest możliwość umeblowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł49 m² 10 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w zielonej części Bydgoszcz To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dolina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł151,90 m² 6 517,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal o powierzchni 146,7 m , położony w ścisłym centrum Bydgoszczy, na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł19,63 m² 11 716,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie poddaszowe w samym sercu Bydgoszczy. Powierzchnia mieszkania mierzona po obrysie to ponad 38 m2 Lokal mieści się w odnowionej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,16 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

!Wyjątkowa oferta!osiedle Leśne - 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze! atuty: - duża kuchnia z jadalnią - loggia z widokiem na zieleń - bliskość terenów zielonych charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

5-pokojowe mieszkanie po remoncie | 92 m + piwnica 23 m | centrum Bydgoszczy Makler Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

311 200 zł37 m² 8 410,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy 2- kondygnacyjnej, odrestaurowanej, 1 piętro. Przestronne klatki, nowoczesna aranżacja. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,2 sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni 56,41 m mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2011 roku, położonym w spokojnej okolicy blisko Politechniki Bydgoskiej. Układ pomieszczeń obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł90,56 m² 9 109,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Piękne Stylowe mieszkanie w kamienicy, które zachwyci każdego Konesera Luksusu w cenie jakiej jeszcze nie było! Ekskluzywne mieszkanie w kamienicy o najwyższym standardzie - komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł43 m² 11 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw. położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu na osiedlu Wilczak, wybudowanym w 2022 roku. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,5 m , położonej na 2. piętrze dwupiętrowego budynku, na rynku wtórnym. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł69,48 m² 6 030,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe - Bydgoszcz, osowa Góra Mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze, w bloku na Osowej Górze. Mieszkanie jasne, słoneczne Mieszkanie składa się zl korytarz - 11 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł26,74 m² 6 353,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Kawalerka (pow. użytkowa 26,74m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób niestandardowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,25 m² 75,19 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2 pokoje osiedle filmowe, garaż podziemny Nowoczesne, nowe mieszkanie na wynajem - Osiedle Filmowe Do wynajęcia nowiutkie, w pełni urządzone mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82,15 m² 9 117,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem Oferujemy na sprzedaż zadbane, przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

449 900 zł68 m² 6 616,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 68 m | 4 pokoje | Bulwary | Śródmieście | Bydgoszcz Jako pośrednik nieruchomości oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68.5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł91 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na las | Osowa Góra | 91/120 m | Taras | Garaż | Klimatyzacja Jeśli marzysz o miejscu, które łączy przestrzeń, komfort i naturę , właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł77 m² 5 311,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, gotowe do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia. 77 m po generalnym remoncie, blisko centrum. Idealne pod inwestycję, biuro lub komfortowe życie. Mieszkanie, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł43,78 m² 8 451,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku 4 kondygnacyjnym. Bardzo dobra lokalizacja , blisko sklepy , Biedronka, aldi, punkty usługowe, rynek. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,65 m² 8 675,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą zakupu nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Łowickiej w Bydgoszczy, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z niską.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,50 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 080,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2003 r. na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 50,55 m 2 - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,70 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe 60,7 m , balkon loggia, piwnica, doskonała lokalizacja! Mieszkanie wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 299 000 zł205 m² 6 336,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny lokal zajmujący całe piętro w kamienicy. Składa się z 6 pokoi, małej kuchni, łazienki. Bardzo duża przestrzeń, wysokie pomieszczenia, dużo dziennego światła. Obecnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

328 417 zł30,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł41 m² 8 390,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 41 m po generalnym remoncie - śródmieście Bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 41 m , po generalnym remoncie , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

206 000 zł25,14 m² 8 194,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o pow. 25,14 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze oficyny w centrum miasta. Układ pomieszczeń Pokój z aneksem kuchennym jasna, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,73 m² 5 982,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie inwestycyjne 6 pokoi o powierzchni 76,73 m2 położone na III piętrze kamienicy w centrum Bydgoszczy. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż w pełni funkcjonujące,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł165,79 m² 5 368,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! śródmieście, ul. Cieszkowskiego Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 550 000 zł115,99 m² 13 363,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na III i IV piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

422 699 zł30,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

244 550 zł33,50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33,5 m , położoną na 2. piętrze ocieplonej kamienicy w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia