dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

429 999 zł40 m² 10 804 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam wyjątkowy apartament w nowoczesnej, niskiej zabudowie w Bydgoszczy, który łączy w sobie komfort nowego budownictwa z funkcjonalnością idealnego miejsca do życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

428 900 zł57 m² 7 524,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajdujące się na Bartodziejach w Bydgoszczy. Nieruchomość usytuowana jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

335 000 zł36 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige obniżka ceny! Mieszkanie po generalnym remoncie przygotowane dla nowego nabywcy. Lokal gotowy do wprowadzenia.Czeka na indywidualną aranżację. Cena 335 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

240 540 zł25 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

625 000 zł57 m² 10 909,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż nowe, bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie w pełni wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie ma 57,29 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

410 000 zł34 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku z windą do poziomu 0 , co zapewnia wygodę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norweska

Szwederowo,Bydgoszcz

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Bydgoszcz, ul. Norweska, dzielnica Szwederowo Cena: 308 000 zł Powierzchnia: 43 m + 2,9 m piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w super lokalizacji ,dzielnicy Muzycznej,.Centum miasta blisko Filharmonia, Teatr,Akademia Muzyczna.Mieszkanie rozkładowe ,składa się z trzech ustawnych pokoi 19m, 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

854 000 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowy trzypokojowy apartament (60,57m 2 ) na piątym piętrze z dużym balkonem na prestiżowym osiedlu Paryskim w Bydgoszczy wraz z komórką lokatorską i miejscem w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Błonie,Bydgoszcz

439 000 zł46 m² 9 440,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Błonie (korczaka). Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

225 000 zł25 m² 8 921,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie do wprowadzenia (pow.25,22 m2) usytuowana na parterze kamienicy (oficyny) przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie utrzymane w spójnej stylistyce o charakterze industrialnym. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

225 000 zł25 m² 8 921,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, kompaktowego mieszkania o powierzchni 25,22 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Szwederowo,Bydgoszcz

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego ustawnego mieszkania z oddzielną kuchnią i balkonem w bardzo dobrej lokalizacji dzielnicy Szwederowo przy ul. Gabrieli Zapolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

599 999 zł56 m² 10 723,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego bloku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

289 000 zł39 m² 7 487,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie | 38,6 m | Szwederowo | Kamienica Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , zlokalizowane w ocieplonej kamienicy z wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Szukasz mieszkania o praktycznym układzie i dobrej lokalizacji, w którym możesz zamieszkać od zaraz lub czerpać korzyści z wynajmu? Mam do zaoferowania kompaktowy lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje, w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 57 m2 składa się 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Fordon, balkon Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w dzielnicy Fordon. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samotna

Fordon,Bydgoszcz

520 000 zł53 m² 9 759,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze budynku, oddanego do użytku w 2014 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

439 000 zł45 m² 9 775,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91 m2 położone na II piętrze trzypiętrowego bloku z 2009 roku w Bydgoskim Fordonie. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w Bydgoszczy, w dzielnicy Kapuściska. Budynek w starym budownictwie, wykonany z cegły, zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

297 600 zł31 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

429 000 zł35 m² 12 299,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone dwupokojowe mieszkanie (pow.34,88 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą (2023 r.) w dzielnicy Glinki. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

549 000 zł53 m² 10 288,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Dworcowej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

559 000 zł74 m² 7 540,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie dla rodziny - świetna lokalizacja, komfort i bezpieczeństwo. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, położone w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

318 900 zł25 m² 12 756 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i pachnące świeżością mieszkanie o powierzchni 25m 2 znajdujące się przy ul. Grunwaldzkiej, w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 34 m , zlokalizowaną przy ul. Chrobrego w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

424 000 zł39 m² 10 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 39m2 w nowym apartamentowcu na osiedlu Leśnym. Mieszkanie zrobione pod klucz z bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

729 000 zł69 m² 10 565,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 69m2 z dużym tarasem 47m2 Osiedle Eskulapa, ul. Sybiraków. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

399 990 zł50 m² 8 064,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Zamczysko Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - sypialni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

599 000 zł70 m² 8 497,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie, na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 70,49 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samotna

Fordon,Bydgoszcz

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,2 m , położonego na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

338 000 zł47 m² 7 176,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Błonie.