dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 587 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

870 000 zł91 m² 9 560,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Posiadamy na sprzedaż nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w doskonałej lokalizacji - Bartodzieje. Świetnie zaprojektowany kompleks budynków na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! (pierwsze trzy zdjęcia przedstawiają wizualizację pokazującą, jak niewielkim kosztem można odmienić to mieszkanie. Fronty kuchenne można przemalować oraz wymienić uchwyty, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe Mieszkanie jest w pełni umeblowane:w sypialni znajduje się dwuosobowe łóżko, biurko i szafa, w pokoju dziennym kanapa, komoda, stolik pod telewizor, barek, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

530 000 zł43 m² 12 412,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z pełnym wyposażeniem położonego w dzielnicy Górzyskowo w inwestycji pod nazwą Perłowa Dolina. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 63,6 m położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bydgoszczy - Bartodziejach, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

760 000 zł61 m² 12 365,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie z windą na osiedlu Industria, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 61,46 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne, rozkładowe, trzy pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie czyste i zadbane. Okna pcv, balkon. Znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowym bloku. Niski Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Błonie,Bydgoszcz

439 000 zł48 m² 9 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Sprzedam bardzo ładne, gruntownie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie 46,3 m + piwnica os. Błonie, ul. Korczaka, 2. piętro w ocieplonym 4-piętrowym bloku (wspólnota mieszkaniowa) Remont 2024 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Bocianowo,Bydgoszcz

779 000 zł79 m² 9 888,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż: mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Nordic Tower na bydgoskim Bocianowie: lokal położony na 7mym piętrze jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

409 990 zł74 m² 5 532,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z loggią do kapitalnego remontu - Fordon Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przytulne mieszkanie na Szwederowie - gotowe do wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle klimatyczne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

584 000 zł61 m² 9 526,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,30 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku z cegły, na Bartodziejach. Lokal znajduje się w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

298 000 zł47 m² 6 340,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w super lokalizacji Osiedla Leśnego .Wystawa okien południowo- zachodnia.Łazienka i kuchnia po remoncie ,pozostałe pomieszczenia do indywidualnego odnowienia.Balkon .Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

379 500 zł54 m² 7 067,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta dostępna wyłącznie w biurze makler! Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 53,88 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

335 000 zł35 m² 9 544,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania, położonego w bloku przy ul. Ugory 27 w Bydgoszczy. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

589 000 zł74 m² 7 906,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam mieszkanie 3 pokojowe przestronne w Fordonie! Mieszkanie o powierzchni 74,5 m 2 w wysokim standardzie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie skład się z bardzo przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Fordon,Bydgoszcz

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Fordonie! Łącznie ok. 100 m przestrzeni do dyspozycji (70 m mieszkania + ok. 30 m tarasu) to element, który realnie wyróżnia tę ofertę na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

639 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Leśnym, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

585 000 zł51 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie idealne zarówno do mieszkania jak też pod inwestycję z pewnym zwrotem z wynajmu. Nieruchomość położona jest w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

358 000 zł44 m² 8 211,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uznamska

Bartodzieje,Bydgoszcz

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie biura Olimp nieruchomości trzy pokojowe, 53 m kw. mieszkanie, po przeprowadzonym w 2022 r kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, w Fordonie, osiedle Tatrzańskie. Blok czteropiętrowy, balkon typu loggia, cały budynek włącznie z klatkami po termomodernizacji. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler Poleca Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Fałata (2025) świeżo oddane Stan deweloperski | Taras 7 m | Winda | Garaż podziemny w kwocie 40.000 tys zł|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Osiedle Leśne. Dwupokojowe mieszkanie w bloku na wysokim parterze z dużą loggią. Okna pcv. Budynek w zasobach spółdzielni mieszkaniowej Budowlani. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bocianowo,Bydgoszcz

225 000 zł26 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z przynależnym ogródkiem. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na parterze oficyny, powstałej w okolicy 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

715 000 zł66 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż nowe, bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie w pełni wykończone materiałami wysokiej jakości, posiada klimatyzację. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

318 900 zł25 m² 12 756 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i pachnące świeżością mieszkanie o powierzchni 25m 2 znajdujące się przy ul. Grunwaldzkiej w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie do remontu Lokalizacja: fordon, ul. Wyzwolenia Powierzchnia: 50 m Piętro: 4/4 Cena: 349 000 Układ mieszkania : - Mieszkanie w układzie Szczecińskim - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

649 000 zł103 m² 6 304,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta W naszym biurze! piękne, komfortowe mieszkanie W centrum bydgoszczy! Przedstawiam piękny, secesyjny apartament w całkowicie odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w super lokalizacji Centrum ,dzielnica Muzyczna,blisko akademia Muzyczna ,teatr Polski , ukw ,um .Mieszkanie z dużym potencjałem dobra inwestycja pod wynajem. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł50 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 50,5 m , zlokalizowanego na 3. piętrze w bloku na spokojnym osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Czyżkówko,Bydgoszcz

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie posiadamy kawalerkę na sprzedaż dla par, singli, studentów lub dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,5 m , zlokalizowana w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, ciepłe i bardzo jasne mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2017 roku, na terenie zamkniętym na Czyżkówku. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

314 070 zł33 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

429 000 zł77 m² 5 563,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

77 m z ogrodem | Wilczak | Idealne do zamieszkania lub na inwestycję! Bydgoszcz - Wilczak, ul. Dolina 429 000 zł | 77,11 m | 3 pokoje | pełna własność Szukasz mieszkania bez zbędnych opłat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzeleckiego

Fordon,Bydgoszcz

623 900 zł55 m² 11 343,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż - bydgoszcz fordon, ul. Strzeleckiego - osiedle uniwersyteckie Oferuję na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w jednym z najciekawszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśne,Bydgoszcz

559 000 zł64 m² 8 693,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 64 m | Parter | Osiedle Leśne | Blok z cegły | Miejsce postojowe Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 050 000 zł104 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

239 900 zł45 m² 5 320,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu (pow. 45,09m2) usytuowane na 3 piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

429 999 zł40 m² 10 804 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam wyjątkowy apartament w nowoczesnej, niskiej zabudowie w Bydgoszczy, który łączy w sobie komfort nowego budownictwa z funkcjonalnością idealnego miejsca do życia. To.