dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Osowa Góra

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

499 000 zł88 m² 5 670,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Osowej Górze w nowym budownictwie w poszukiwanej lokalizacji. W skład którego wchodzą 4 pokoje , kuchnia , łazienka. Mieszkanie bardzo rozkładowe , ciepłe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

479 000 zł90 m² 5 322,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osowa góra - widok na las Z balkonu 85M2 Piękne i ustawne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na dolnym tarasie Osowej Góry tuż przy zalesionej skarpie. Teren zamknięty z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

295 000 zł46 m² 6 361,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania, aktualnie podzielonego na 3, położonego w świetnie skomunikowanej części miasta - Osowa Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

326 000 zł46 m² 7 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (46M2) W nowym budownictwie na osowej górze! górny taras! Atrakcyjna lokalizacja, sąsiedztwo terenów zielonych! Polecam na sprzedaż zadbane, trzypokojowe mieszkanie na górnym tarasie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Czapla

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 199 000 zł2 572 m² 466,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow.2572m2 w świetnej lokalizacji! Nieruchomość położona jest w Bydgoszczy na Osowej Górze. Teren przemysłowy, w sąsiedztwie firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

430 000 zł69 m² 6 216,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego w najbliższej odległości lasu i terenów spacerowych. Budynek Nieruchomość mieści się na drugim (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

520 000 zł72 m² 7 223,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą piękne mieszkanie 3-pokojowe O powierzchni 71,99 M2 W nowym budownictwie idealne dla rodziny Mieszkanie składa się z: * dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

119 900 zł29 m² 4 134,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

344 000 zł52 m² 6 590,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 52 m2 Osowa Góra / Górny Taras 2 pokoje + kuchnia ulokowane na 1 piętrze w bloku. Mieszkanie środkowe, ciepłe z balkonem typu loggia 4,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

479 900 zł86 m² 5 599,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Piękne i ustawne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na dolnym tarasie Osowej Góry tuż przy zalesionej skarpie. Budynek 3 piętrowy zbudowany z cegły, postawiony w latach 90-tych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

345 000 zł52 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu m-3, usytuowane na 1 piętrze w czteropietrowym bloku na osiedlu Osowa Góra. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 52,2 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

454 000 zł51 m² 8 901,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75 m2, użytkowej 51 m2. Blok wybudowany w 2004 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze i poddaszu. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

345 000 zł52 m² 6 609,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku na Osowej Górze. Pomieszczenia: 52,2 m 2 - salon 19 m 2 - pokój 12 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 960 000 zł15 000 m² 130,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora! Na sprzedaż działka inwestycyjna w super lokalizacji ,pośród dużych obiektów przemysłowo-magazynowych na Osowej Górze. Wymiar działki 45x350 Idealne miejsce na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

446 520 zł3 721 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ładnie położona działka w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Działka w swoim położeniu i wielkości idealna pod zabudowę jednorodzinną rezydencjalną , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Osowej Górze 71,99 m2 + garaż 16,39 m2 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze budynku wybudowanego w 2014 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

298 000 zł46 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

DO sprzedaży mieszkanie 47,37 m2 osiedle osowa góra standard: na sprzedaż atrakcyjne 3 - pokojowe (M4) mieszkanie o powierzchni 47,37 m2, salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje powstałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

539 000 zł72 m² 7 486,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Osowej Górze 71,99 m2 + garaż 16,39 m2 Na sprzedaż ładne, przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze budynku wybudowanego w 2014 roku. Teren budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Osowa Góra,Bydgoszcz

529 000 zł89 m² 5 930,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz dla swojej rodziny spokojnego miejsca? Mieszkanie, które chciałabym opisać, zapewni Ci nie tylko spokój, ale również świetną lokalizację i dużo przestrzeni. Zaciekawiłam Cię? Czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

355 000 zł52 m² 6 800,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

479 000 zł85 m² 5 635,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Podpisana umowa przedwstępna. Pięknie położone i ustawne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na dolnym tarasie Osowej Góry tuż przy zalesionej skarpie. Z dużego balkonu piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

339 900 zł63 m² 5 395,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler przedstawia ładnie położone mieszkanie na Osowej Górze! Nieruchomość o powierzchni 65,10m2. Składa się z 3 pokoi : salon o powierzchni 18m2 , pokój 11m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

479 000 zł86 m² 5 569,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

421 000 zł65 m² 6 476,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na osowej górze loggia I miejsce postojowe Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznym metrażu 65 m2. Do mieszkania przynależy loggia + komórka lokatorska 4m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

415 100 zł66 m² 6 337,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na os. Osowa Góra -3 pokojowe w metrażu 65m2. W skład nieruchomości wchodzi : -salon 18m2 -2 pokoje po 11m2 -łazienka 3m2 -toaleta 2m2 -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

339 000 zł65 m² 5 207,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Osowej Górze o powierzchni 61m2. Lokalizacja - Osowa Góra cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na cichy i spokojny leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

540 000 zł87 m² 6 189,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie zlokalizowane jest bezpośrednio przy lesie, w ślepej uliczce. Tylko 4 mieszkania w klatce schodowej. Blisko przystanek autobusowy, sklepy, bank. Naprzeciw bloku wejście do lasu, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Osowa Góra,Bydgoszcz

579 000 zł89 m² 6 491,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu obiekt na Osowej Górze - halę do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub magazynowej. Może służyć na działalność typu np. : centrum rehabilitacji, sala zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości Poleca: mieszkanie zlokalizowane na Osowej Górze na II piętrze w niskim boku z 1998 roku. P owierzchnia 39 m2 pozwoliła wyodrębnić: - duży pokój 20m2 - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

540 000 zł87 m² 6 189,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w jednopiętrowym budynku na Osowej Górze. Nieruchomośc zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły. Lokal o pow. 53 m2 i składa się z : - przestronny salon o pow. ok 22 m2 z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu obiekt na Osowej Górze - halę do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub magazynowej. Obiekt może służyć na działalność typu. : hurtownia, magazyn, sklep, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

339 900 zł65 m² 5 221,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, 3 pokojowego mieszkania, położonego na górnym tarasie Osowej Góry. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na 3 piętrze niskiego bloku (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

339 990 zł54 m² 6 296,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 - 74 m2 po podłodze!, położone w spokojnej, prężnie rozwijającej się części miasta - Osowej Górze. Lokum jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podmiejska

Osowa Góra,Bydgoszcz

119 000 zł29 m² 4 103,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w Naszym Biurze Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny lokal użytkowy o powierzchni 29 m2 usytuowany na wysokim parterze przy ulicy Podmiejskiej, osowa Góra. Nieruchomość ma 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

325 000 zł65 m² 4 992,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania z wyposażeniem położonego na górnym tarasie Osowej Góry. Budynek: lokal mieszkalny umiejscowiony jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podmiejska

Osowa Góra,Bydgoszcz

109 000 zł26 m² 4 158,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny lokal użytkowy o powierzchni 26 m2 usytuowany na wysokim parterze przy ulicy Podmiejskiej, osowa Góra. Nieruchomość ma 26,21 m2 oraz oddzielną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

553 000 zł88 m² 6 257,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Makler poleca; na sprzedaż ładne, przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze budynku wybudowanego w 2014 roku. Teren budynku jest ogrodzony i monitorowany. Tuż za.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij