dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 827 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 827 ogłoszeń

385 000 zł48,10 m² 8 004,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem - do remontu -idealna lokalizacja duży potencjał aranżacyjny. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na osiedlu Panorama Wiślana , w nowo wybudowanym bloku, o powierzchni 49 m2, z ogródkiem, na parterze. Apartament wybudowany przez uznanego dewelopera czeka.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł440 m² 6 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 876 m²

Szukasz domu, który ma duszę? Nie kolejnej deweloperskiej kostki, ale miejsca z klimatem, gdzie każdy detal opowiada historię, a przestrzeń pozwala oddychać pełną piersią? Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

358 900 zł41 m² 8 753,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 znajdujące się w odnowionej, klimatycznej kamienicy w dzielnicy Okole,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne świeżo wyremontowane mieszkanie na Bydgoskich Kapuściskach. Doskonała lokalizacja. Blisko szkoły, przedszkola, żłobek, infrastruktura handlowa. Dwa pokoje!8m 2 i 8m 2 z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

941 700 zł62,78 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż duży, energooszczędny dom na Osowej Górze. Pompa ciepła, fotowoltaika, solary, monitoring. Pow użytkowa ok 200 m2 Parter: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

370 499 zł38 m² 9 749,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,36 m , położone na I piętrze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł614,17 m² 7 310,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:913 m²

Gotowy biznes! Apartamenty + hostel w jednej lokalizacji Na sprzedaż prezentuję Obiekt apartamentowo-hostelowy. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonujący obiekt noclegowy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

5-pokojowe mieszkanie po remoncie | 92 m + piwnica 23 m | centrum Bydgoszczy Makler Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł312 m² 6 407,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

W tej cenie lepszego domu nie znajdziesz! Luksusowy, energooszczędny dom wolnostojący z 2021r. w Stylu Skandynawskim z bezpośrednim widokiem na Kanał Bydgoski! Bydgoszcz - Flisy. Otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 016 zł35,04 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł48,70 m² 12 915,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48,7 m2) na czwartym piętrze w bloku z windą (2024 r.) na bydgoskich Kapuściskach. Atrakcyjne, świeżo wykończone trzypokojowe mieszkanie w nowy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 001 zł80,10 m² 10 736,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80 m na 1 piętrze z 2 tarasami. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 655 zł61,11 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na Bartodziejach. Parametry mieszkania: powierzchnia: 61,11 m Liczba pokoi: 3 Taras: 10,6 m Piętro: 3 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,19 m² 7 803,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie - Flisy, bydgoszcz Na sprzedaż kawalerka o powierzchni całkowitej 33,19 m , z czego powierzchnia użytkowa wynosi 26,78 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

319 000 zł36,79 m² 8 670,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości przedstawia nową ofertę, 2 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego na II piętrze kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 930 000 zł683 m² 2 825,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:930 m²

Opis sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w centrum Bydgoszczy Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 930 m , położona w centrum Bydgoszczy, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł38 m² 8 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na parterze przy ul. Nakielskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku należącym do małej, kameralnej wspólnoty mieszkaniowej. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł43 m² 9 767,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osowa góra, ul. Kormoranów Zapraszam do obejrzenia bardzo ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

649 250 zł66,25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł76 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Dobre nieruchomości prezentują przytulne i ustawne M5 na Kapuściskach Mieszkanie do wprowadzenia, idealne dla rodziny lub na wynajem! 5 pokojowe mieszkanie 70 m charakteryzuje rozkładowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

975 000 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o doskonałej lokalizacji. Komfortowy budynek na terenie zamkniętym zapewniający ciszę i spokój, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy w ofercie 3 pokojowy apartament w Aura Towers. Aura Towers to prestiżowa inwestycja, która powstała w znakomitej lokalizacji - bezpośrednio nad Brdą, w pobliżu Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 322 zł47,89 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,89 m2, położonego na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy szukasz mieszkania idealnego pod inwestycję? Jeśli tak, zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje kredytowe. Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł60,87 m² 7 967,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie z tarasem w kamienicy przy ul. Staszica Sielanka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Staszica w sercu Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł74,60 m² 8 431,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą czteropokojowego, ustawnego mieszkania w dzielnicy Fordon. Informacje O budynku: budynek został wybudowany w 1991 roku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Dobre Nieruchomości prezentują : tel.   Na sprzedaż unikalna inwestycja! 3 mieszkania w jednym Osiedle Leśne, bydgoszcz Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

T y L K O U N A S! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 72,68 m , na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 063 000 zł90,03 m² 11 807,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 901 zł80,67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

344 400 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 104 m² 140,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą zakupu działki w miejscowości Łęgno w obrębie gminy miasta Bydgoszcz. Jej powierzchnia wynosi 1104m2, wymiary 29x38m. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

410 100 zł27,34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w centrum Bydgoszczy - ul. Garbary. Kompaktowe studio o powierzchni 30 m w nowej inwestycji z 2022 roku. Mieszkanie aktualnie wynajmowany na długi termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 500 zł53,71 m² 10 491,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

! centrum miasta- nowczesna inwestycja! Studio o powierzchni 54 m - jasna, otwarta przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym! atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł48 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł8 300 m² 31,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna w Bydgoszczy Powierzchnia działki daje nam wiele możliwości jej zagospodarowania Teren znajduje się tuż przy granicy miasta Bydgoszcz z gmina Solec Kujawski.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł4 247 m² 186,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamczysko. Polecam urokliwą działkę budowlaną z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł300 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom wolnostojący z funkcją mieszkalno-usługową Bartodzieje, ul. Kijowska 32 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w atrakcyjnej części Bydgoszczy Bartodziejach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł35,50 m² 11 267,61 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Jeśli poszukujesz mieszkania w nowoczesnym budynku, z funkcjonalnym układem.