dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 827 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 827 ogłoszeń

Rynek pierwotny

705 994 zł59,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł53,30 m² 12 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł51 m² 7 056,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: 2- pokojowe mieszkanie z balkonem przy parku na Osiedlu Leśnym do generalnego remontu. Mam przyjemność zaoferować ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

848 999 zł113 m² 7 513,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na wyłączność | 113,73 m | ul. Cieszkowskiego | parter zabytkowej kamienicy Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 113,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

267 000 zł30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dziś prezentuję Państwu ofertę kawalerki. gotowej do zamieszkania :) Nieruchomość zlokalizowana w małej przytulnej i odrestaurowanej kamienicy, w otoczeniu dużego nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł46,27 m² 8 515,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Dzielnicy Muzycznej To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 265 zł59,30 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to dwa kameralne budynki, w których powstanie łącznie 37 apartamentów w metrażach od 37 m do 105 m . Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,40 m² 11 653,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Apartament 50 m2 , 2 garaże, piwnica, teren monitorowany! Garaże do mieszkania przypisane koszt jednego to 50.000 zł, murowany na tyłach posesji. Cena za całość to 699.000 zł Oferta wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 252 100 zł1 318 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! flisy, ul. Flisacka Zapraszam do zakupu działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł106 m² 8 867,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:543 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, dwu-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej (106m2), znajdujący się na zagospodarowanej działce o powierzchni (543m2). Został.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł205 m² 7 556,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:544 m²

W samym sercu urokliwej dzielnicy Czyżkówko, prezentujemy wyjątkową nieruchomość - przestronny, nowoczesny dom bliźniak o powierzchni 205 m , usytuowany na rozległej działce 544 m . Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł899 m² 1 223,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko W tym biurze - oferta na wyłączność! Sprzedaż terenu (z budynkiem) przy ulicy Nakielskiej 119 w Bydgoszczy. Powierzchnia całkowita terenu to 0,0 889 ha. Właścicielem gruntu jest.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł58,02 m² 11 978,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! 59 m wygodnej, dopracowanej przestrzeni - Glinki, ul. Dąbrowa | Parter | Teren zamknięty Na sprzedaż mieszkanie, które wyróżnia się nie krzykliwym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka z dużą loggią na parterze w bloku mieszkalnym z 2007 r. na bydgoskim Szwederowie - Lokalizacja top Mieszkanie w najlepszej lokalizacji, blisko Zielonych Arkad, 10 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 816 zł26,84 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 040 zł61,30 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł66,85 m² 5 370,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Tylko tu! Dobre Nieruchomości prezentują : Przestrzenne mieszkanie w Śródmieściu blisko nowego osiedla Industria w całkowicie odnowionej kamienicy. Powierzchnia 66,85m2 Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł386 m² 2 046,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:859 m²

Wyjątkowa okazja! Nieruchomość z halą biurowo-warsztatową w doskonałej lokalizacji - Bydgoszcz Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną nieruchomość, idealną pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na Pierwszym Piętrze Dziś prezentuje państwu do zakupu rewelacyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Glinki przy Ul Ujejskiego 29 Mieszkanie o powierzchni 72 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł45,47 m² 3 516,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na poddaszu kamienicy Bydgoskie Okole Powierzchnia użytkowa: 45,47 m Opis nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na poddaszu klimatycznej kamienicy z 1890 roku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry. Zapraszamy na szóste, ostatnie piętro legendarnego budynku Sanitasu tuż przy Dworcu Głównym w Bydgoszczy: * na sprzedaż pomieszczenia biurowe: 80 m2 powierzchni użytkowej * biura.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 w dzielnicy Bartodzieje , tuż obok szpitala im. Jurasza. Mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na 9 piętrze, składa się z dużego pokoju z wnęką, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,90 m² 8 153,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kameralnego mieszkania z wyposażeniem położonego w świetnej lokalizacji dzielnicy Bartodzieje przy samym Balatonie. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Bydgoszcz Szwederowo 305m.kw. przy ul. Skorupki/gersona/grobla/piękna, domek/altana murowana podpiwniczona 3 x 5m (15m.kw) do odnowienia, od 2024 nowy dach z orynnowaniem, woda na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł135,71 m² 7 603,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom z garażem w zabudowie bliźniaczej - segment lewy (135m2) w Bydgoszczy na osiedlu Miedzyń. Komfortowy i przestrony dom w nowoczesnej architekturze, z bardzo dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

440 000 zł37,39 m² 11 767,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł85,25 m² 6 862,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1901

Zapraszam na ofertę 4 pokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w kamienicy, która przeszła remont w 2024/2025 roku. Informacje O budynku: nieruchomość umiejscowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 091 zł80,67 m² 10 289,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 80,67 m2 - na osiedlu Czyżkówko / Flisy w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 100 000 zł110,35 m² 9 968,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z funkcjonalnością? To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, najmu jak i prowadzenia działalności -.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

5 400 000 zł946 m² 5 708,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek przygotowany pod działalność edukacyjną. Przedmiotem oferty jest nieruchomość składająca się z: - budynku głównego o powierzchni 946 m/2 - kategoria zl III Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,49 m² 6 527,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna wyłącznie w biurze prestige Nieruchomości! Przytulne 2 pokoje przy Multikinie - Gotowe do wprowadzenia! Jeśli szukacie Państwo mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł37,42 m² 4 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 37,42 m - Bydgoszcz, bielawy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,42 m położone w kamienicy na bydgoskich Bielawach - jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł25,15 m² 7 872,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka z potencjałem | Bielawy | idealna pod inwestycję Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta kawalerka na bydgoskich Bielawach to świetna baza do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł111 m² 4 009,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:469 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż nieruchomość położona w Bydgoszczy przy ul. Kujawskiej, w drugiej linii zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie ronda Kujawskiego. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł30,85 m² 5 507,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 30,85 m2m ) usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość w stanie do kapitalnego remontu, co daje wiele możliwości do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 209 m² 407,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dziełka inwestycyjna z miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego. Lokalizacja Glinki. Potrzebujesz kredyt hipoteczny, gotówkowy, inwestycyjny lub konsolidacyjny? Nasi eksperci pomogą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł41,08 m² 12 779,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

OS. Leśne M3 umeblowane W bloku Z 2023 balkon winda! Polecam na sprzedaż mieszkanie umeblowane 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym- zaświat. Mieszkanie składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł96 m² 5 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz unikatowego mieszkania w centrum miasta? Szukasz loftowego wnętrza i lubisz otwartą przestrzeń? Cenisz sobie lokalizację i mieszkanie w centrum Bydgoszczy? Jeśli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł46,68 m² 10 711,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,68 m , położone w prestiżowym i spokojnym kompleksie Active Park w Fordonie. Oferta idealna dla.