dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 793 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

579 100 zł68 m² 8 516,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

487 300 zł55 m² 8 892,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Makler poleca na sprzedaż bardzo wygodnie urządzoną kawalerkę w kamienicy przy ulicy Kordeckiego. Druga linia zabudowy, 1 piętro. Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie pomysłowo wykończone, regał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

579 960 zł68 m² 8 579,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł54 m² 5 351,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z możliwością tarasu 26m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 mieszkanie gotowe czeka na właściciela. Lokal Mieszkalny z Faktuą Vat 23% cena 290.000zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

601 096 zł54 m² 11 084,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

523 290 zł56 m² 9 377,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

374 300 zł40 m² 9 357,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

430 500 zł47 m² 9 161,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

517 615 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

317 481 zł33 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

330 980 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

313 820 zł31 m² 10 016,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

412 200 zł54 m² 7 634,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

318 211 zł31 m² 10 228,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

399 900 zł48 m² 8 294,96 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Makler nieruchomości poleca do zakupu bardzo ładne i gotowe do wprowadzenia mieszkania usytuowanego na parterze wieżowca na bydgoskim Szwederowie. To wygodne mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-5 niezależne pokoje) rozkładowe, dwustronne w wygodnej części osiedla wyżyny. Zdjęcia oferty są wizualizacją obecnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

394 209 zł43 m² 9 199,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

449 625 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Makler poleca! Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37 m ! Lokalizacja: czteropiętrowy blok, III piętro, osiedle Bartodzieje. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

497 700 zł63 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

669 900 zł59 m² 11 354,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

498 610 zł54 m² 9 214,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

630 000 zł100 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler poleca Do sprzedaży dom o powierzchni 110m z podpiwniczeniem do remontu.Działka o powierzchni 930m.Idealny punkt jeśli chodzi o działalność gospodarczą. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

220 000 zł36 m² 6 094,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

350 000 zł48 m² 7 216,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m 2 mieszczące się na IV piętrze w bloku na os. Szwederowo - ul. Czackiego. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

566 500 zł64 m² 8 851,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

664 000 zł59 m² 11 254,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

343 160 zł37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

693 708 zł70 m² 9 959,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

262 300 zł26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Brdyujście,Bydgoszcz

460 000 zł108 m² 4 268,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania połowa domu w Bydgoszczy z którego wydzielono dwa lokale bez obciążeń posiadające kw. Nieruchomość z dużym potencjałem ponieważ można zagospodarować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy, na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

341 500 zł34 m² 10 044,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

533 200 zł61 m² 8 742,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

468 222 zł48 m² 9 714,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

316 800 zł36 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

638 800 zł72 m² 8 872,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

444 261 zł48 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teski

Przylesie,Bydgoszcz

429 000 zł63 m² 6 856,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze budynku w Fordonie Przylesie, ul. Teski Pomieszczenia: 63 m2 - salon - 22 m2 - pokój 11,5 m2 - sypialnia - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Opławiec,Bydgoszcz

879 000 zł130 m² 6 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Makler poleca tylko U nas biurze Do sprzedania dom w Opławcu o powierzchni całkowitej 133m, użytkowej 115m.Dom usytuowany na działce o powierzchni 900m.Lokalizacja idealna dojazd.