dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Szwederowo

207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 ogłoszeń

580 000 zł81,68 m² 7 100,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje | 81,68 m | balkon 8 m | II piętro | Szwederowo | rozkładowe Na sprzedaż komfortowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,68 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

59,58 zł/m²92,90 m² 5 535 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu użytkowego 92,90 m - blisko centrum bydgoszczy Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 92,90 m , położony w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

564 990 zł81,60 m² 6 923,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze z balkonem - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z otwarta kuchnią - 2 pokoi - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł76,57 m² 8 619,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje z możliwością przerobienia na 5, szwederowo Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

252 000 zł29,98 m² 8 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w odnowionej kamienicy położonej w jednej z najpopularniejszych dzielnic Bydgoszczy - Szwederowie. - opis budynku Kamienica przeszła gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w urokliwej kamienicy blisko Starego Rynku! Na wynajem mieszkanie w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy - zaledwie kilka kroków od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 780 zł31,98 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona I oddana do użytku! ostatnie mieszkania W sprzedaży! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 31,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,90 m² 7 046,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m zlokalizowane na 2. piętrze w bloku na szwederowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,30 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne dwa pokoje na bydgoskim Szwederowie. Lokalizacja: szwederowo - ulica Ks. Ignacego Skorupki W pobliżu młodzieżowy dom Kultury z Ogródkiem Jordanowskim - przyjaznym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł85 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska Nieruchomości Apartament   Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko komunikacja miejska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,50 m² 5 911,11 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie 67,5 m | 3 pokoje | Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m , położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,50 m² 10 206,19 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Szwederowo, ul. Marii Konopnickiej, bydgoszcz Cena: 495 000 zł | 48,5 m | 9 piętro | Balkon | Piwnica Jeśli szukasz mieszkania, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64,30 m² 9 642,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie | 65 m | duży balkon | 2 miejsca garażowe | blisko Zielonych Arkad Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w świetnie skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,80 m² 9 683,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szwederowo M3 balk on blok z cegły w świetnej lokalizacji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,8m2 (prawie 60m2 licząc po podłodze) w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł188,30 m² 5 310,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Polecam do sprzedaży dwupiętrowy dom położony na działce o powierzchni 525 m2. W budynku znajdują się dwa niezależne 3- pokojowe mieszkania mieszkania ok.76 m2 każde. Mieszkania oraz klatka.

Szczegóły ogłoszenia

314 430 zł33,45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł30,94 m² 9 340,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30,94 m2, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

378 500 zł41,18 m² 9 191,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania W cenie jednego - gotowe do najmu! Świetna lokalizacja - Szwederowo, ul. Skorupki 45 | Tylko 1,5 km od Starego Rynku Na sprzedaż wyjątkowy dwupak inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł78,90 m² 6 780,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 (4 pokoje) o powierzchni 78,9 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ul. Kujawska. Ze względu na skosy mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

919 999 zł141,97 m² 6 480,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy apartament - Szwederowo, bydgoszcz. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 141,97 mkw. (w tym piwnica 8,81 mkw.) zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie 48m2 na Szwederowie w Bydgoszczy przy ul. Czackiego 17. Mieszkanie składa się z jasnego i przestronnego salonu wyposażonego w stół z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Będzie wolne od 5.04.2026 Przedmiotem oferty wynajmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ul. Czackiego 1. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł737 m² 746,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną Szwederowo, bydgoszcz. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 737 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł62,23 m² 6 556,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4-pokojowe mieszkanie | 62 m całkowite | Bydgoszcz - Szwederowo Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m użytkowej / 62 m całkowitej , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem polecam Państwu M3 o powierzchni 34m2 na drugim piętrze małej kameralnej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

310 200 zł33 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Dobre nieruchomości polecają świeżo wyremontowane, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 na Szwederowie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 130 zł31,83 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam duże, przestronne mieszkanie 4-pokojowe. Powierzchnia 133 m2. Duży balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł60,50 m² 9 585,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Klimatyczne mieszkanie z ogrodem | 4 pokoje | Parking | Kamienica | Szwederowo Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60,50 m , położone na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł104,83 m² 15 835,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament klasy premium z imponującymi tarasami w Perłowej Dolinie Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m , położony na czwartym piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80.60m2 na bydgoskim Szwederowie. Lokalizacja Szwederowo to połączenie miejskiego komfortu z przyjaznym, kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedla Szwederowo, przy ul. Brzozowej. Kuchnio- jadalnia, salonik, to przestrzeń ok 20 m2. Oryginalny drewniany aneks kuchenny wraz ze sprzętem agd oraz stołem.

Szczegóły ogłoszenia

6 430 500 zł4 287 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną u zbiegu trzech osiedli Błonie, górzyskowo, szwederowo. Działka ma nieregularny ale przyjazny dla inwestycji kształt. Media (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł69,39 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Startfragment Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Dąbrowskiego, bydgoszcz *** Tylko w naszym biurze*** Powierzchnia: 69,39 m2 Lokalizacja: ul. Dąbrowskiego, bydgoszcz Cena: 675 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,33 m² 10 699,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami, położone na 2. piętrze w kameralnej inwestycji w świetnej lokalizacji. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,06 m² 9 143,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż polecam Państwu nowoczesne i przestronne M4 o powierzchni prawie 60m2 znajdujące się na trzecim piętrze nowoczesnego, kameralnego bloku z cegły na Szwederowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45 m² 10 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok 45 m , po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-5 na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku , składa się dużego salonu z wyjściem na balkon, 3 sypialni, przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł82 m² 6 890,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 82 m | duża loggia | 3 pokoje | 2 piętro | Szwederowo Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 1993 r. z cegły , położone na 2 z 4 pięter zadbanego budynku zarządzanego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij