dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Szwederowo

207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 ogłoszeń

689 000 zł68,63 m² 10 039,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bydgoszcz | garderoba | 68,63 m | 3 pokoje | Szwederowo Są mieszkania, do których się wprowadzasz. I są takie, w których od razu zaczynasz żyć. Dwie sypialnie rozdzielone korytarzem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie na Szwederowie. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie posiada salon z aneksem i oddzielną sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł380 m² 236,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rod | Górzyskowo | 380 m | Domek murowany 15 m + taras 7 m | 90 000 zł Szukasz miejsca, gdzie po tygodniu pracy możesz odetchnąć pełną piersią bez hałasu, bez pośpiechu,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulna, w pełni wyremontowana kawalerka o powierzchni ok. 30 m , na bydgoskim Szwederowie. Lokal usytuowany jest na I piętrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje - tylko U nas - na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Szwederowo,Bydgoszcz

870 000 zł79 m² 11 072,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie, w którym czujesz się komfortowo od samego wejścia - 79 m2 | 3 pokoje | zamknięte osiedle | Szwederowo Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie które zajmuje całe 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler poleca oferta sprzedaży mieszkania - szwederowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,63 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

549 000 zł88 m² 6 238,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to codzienność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

379 000 zł47 m² 8 081,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone na 3. piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł25 m² 9 420,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka o powierzchni 25,37m2 położona na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Gustownie wykończony i w pełni wyposażony lokal mieszkalny, praktycznie niewymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

251 000 zł30 m² 8 496,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki, położonej w świetnej lokalizacji ulica Leszczyńskiego w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne sprawdzi się pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

430 000 zł56 m² 7 651,25 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas! 3 pokoje (56,20m2), układ szczeciński, szwederowo, ul. Brzozowa. Lokal składa się z trzech nieprzejściowych pokoi , osobnej kuchni , łazienki oraz przedpokoju. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podhalańska

Szwederowo,Bydgoszcz

285 000 zł35 m² 8 429,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Mieszkanie, do którego wpada światło i chce się zostać Są takie mieszkania, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. Dużo światła, funkcjonalna przestrzeń i balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

379 900 zł55 m² 6 851,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W maklerze Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Szwederowo, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,45 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

495 000 zł34 m² 14 486,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bydgoszcz, szwederowo Powierzchnia mieszkania : 34,17 m Piętro : 2/2 (nowoczesne, kameralne osiedle) Dodatki : miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

267 000 zł30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dziś prezentuję Państwu ofertę kawalerki. gotowej do zamieszkania :) Nieruchomość zlokalizowana w małej przytulnej i odrestaurowanej kamienicy, w otoczeniu dużego nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

495 000 zł52 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z widokiem na panoramę Bydgoszczy | Szwederowo | Po kapitalnym remoncie Jeśli szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, wysoki standard wykończenia i spektakularny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

255 000 zł30 m² 8 505,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerki Gotowe Pod klucz Oferuje Państwu mieszkanie inwestycyjne, gotowe pod klucz Mieszkanie zlokalizowane w małej ładnej kamienicy, na skraju nowoczesnego osiedla Lokal składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na pograniczu Szwederowa, a Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie umeblowane. Trzy odrębne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

385 000 zł48 m² 7 946,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (48,45m2) znajdujące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1990 roku na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 390 000 zł3 472 m² 688,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

! tylko W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z aktualnymi Warunkami Zabudowy pod budowę budynku wielorodzinnego w Bydgoszczy przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

327 308 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Szwederowo,Bydgoszcz

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie (65m2) na czwartym piętrze w bloku na bydgoskim Szwederowie (spotkania w celu obejrzenia nieruchomości umawiamy w dogodnych dla stron terminach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

368 448 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gackowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ładne mieszkanie w lubianej lokalizacji, z pełną infrastrukturą na osiedlu Szwederowo, przy ulicy Teofila Gackowskiego. Nieruchomość położona na 4 piętrze z 4 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 44 m z ogromnym balkonem Perłowa Dolina, ul. Orla 47i, bydgoszcz Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł28 m² 8 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w bloku na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 28 m 2 - salon, - kuchnia, - łazienka razem z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

409 000 zł62 m² 6 572,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie | 62 m całkowite | 56 m użytkowe | Bydgoszcz - Szwederowo Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

250 000 zł27 m² 9 157,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na parterze zadbanej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Leszczyńskiego w bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

899 000 zł73 m² 12 315,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku i Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

375 480 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskim szwederowie Termin realizacji: połowa 2025 roku Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze, ma 35,76 m2 powierzchni i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

519 000 zł40 m² 12 872 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w nowym bloku na popularnym Osiedlu Avia w Bydgoszczy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopna

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość wynajęcia bardzo przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na III piętrze trzypiętrowego bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

149 900 zł31 m² 4 816,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 31,12m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Podpisana umowa przedwstępna Lokalizacja, lokalizacja jeszcze raz lokalizacja u zbiegu ul. Inowrocławska/brzozowa/bielicka Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

275 000 zł48 m² 5 704,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości oferta tylko U nas! Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Szwederowo. Atuty mieszkania: - niska trzypiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szwederowo,Bydgoszcz

354 000 zł37 m² 9 567,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler bardzo poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.