dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty wynajmu nieruchomości

890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 ogłoszeń

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Miesięczna kwota z opłatami to 2100 złotych. Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego. Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45 zł/m²72 m² 2 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam do wynajęcia lokal handlowo - biurowy o powierzchni ok. 72m2 na trzecim piętrze. Lokal gotowy do wprowadzenia, umeblowanie na życzenie, kaucja trzykrotność kosztu najmu. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokale handlowe na "targowisku Kapuściska". Na terenie jest wiele pawilonów, co daje gwarancję dużej ilości klientów. Możliwość dowolnego przerobienia lub remontowania.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia - Centrum miasta 30 m świetna lokalizacja blisko Dworca pkp. Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 30 m , usytuowany na 2. piętrze reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

32,35 zł/m²108,18 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajmu lokalu użytkowego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bydgoszczy, położonego w sercu największego osiedla mieszkaniowego z zabudową wielorodzinną. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Doskonale nadaje się na magazyn lub na prowadzenie cichej i mało uciążliwej produkcji. Lokal składa się z trzech pomieszczeń magazynowych o wysokości 3,8 m zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²32,60 m² 1 141 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal nr 11 o powierzchni 32,6 m znajdujący się na poziomie "-1", przy wyjściu na parking. Lokal w stanie deweloperskim z wykonaną witryną. Bydgoszcz Główna jeden.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Atrium Park przy ul. Gajowej 80 w Bydgoszczy. Nieruchomość została wykończona z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie na Szwederowie. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie posiada salon z aneksem i oddzielną sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

34,80 zł/m²200 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Powierzchnia (pow. 200 m2) usytuowana na parterze budynku w dzielnicy Okole. +8 miejsc parkingowych na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z witryną (pow. około 21 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo biurowe w zabytkowej kamienicy Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali użytkowych od powierzchni 30m2 do 235m2. Bierzemy pod uwagę negocjacje! ale z rozsądkiem ;p Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Brzozowa Najem okazjonalny! Mieszkanie wolne od 1 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. ok 500 m2 Duża brama wjazdowa. Ogrzewana. Prąd. Woda Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych i socjalnych. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie 75 m2 mieszczące się na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ogrodowej w Bydgoszczy. Mieszkanie przeszło generalny remont i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w nowym bloku Osiedle Zaświat o pow. 27,64m2 Położona w bloku na 4 piętrze, winda do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow.2,62m2. Mieszkanie umeblowane, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Osowa Góra - przedstawiam do wynajęcia działkę o powierzchni ok. 6 tyś m2., na terenie przemysłowym, kształt nieregularny, teren częściowo utwardzony, monitoring i ochrona fizyczna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 74 m2/ 1 p./lok. 1 szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 700 zł74 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2. Wykończone w bardzo wysokim standardzie, w pełni wyposażone w meble i sprzęty użytku codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

48 zł/m²135 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 135 m2 położony na wysokim parterze budynku, składający się z czterech pomieszczeń. Nieruchomość w której znajduje się przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z oddzielną garderobą znajdującego się przy ulicy Kopernika w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

30 zł/m²20 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 20 m2 - Centrum miasta Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni ok 20 m2 zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy w Centrum miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem na wynajem zlokalizowany na Osiedlu Paryskim ul. Jagiellońska w Bydgoszczy. Jest to pięknie zaaranżowane mieszkanie, z poczuciem stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia słoneczne mieszkanie po remoncie Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu parku im. Witosa gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

7 440 zł372 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Jest to pomieszczenie magazynowo-handlowe ogrzewane (z rampą). Posiada dwa wejścia oraz zaplecze sanitarne. Wysokość czynszu jest uzależniona od okresu zawarcia umowy najmu. Oprócz czynszu najmu najemca.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²1 720 m² 43 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala przemysłowa 1720 m z suwnicami - idealna pod produkcję i logistykę Na wynajem oferujemy nowoczesną halę przemysłową o powierzchni 1720 m , zaprojektowaną z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

46,74 zł/m²238 m² 11 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem - Lokal biurowo-usługowy - 237,67 m Lokal świeżo po remoncie, gotowy do natychmiastowego użytkowania. Podstawowe dane: powierzchnia całkowita: 237,67 m Przeznaczenie: działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości polecają do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 ( 2 niezależne pokoje +niezależna kuchnia), zlokalizowane na bydgoskich Wyżynach, w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł212 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem pusta działka o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod handel lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Karol Słomczyński   Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szpital, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

25,45 zł/m²275 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenia położone w budynku usługowo-biurowym na Osiedlu Bartodzieje na I piętrze. Możliwość prowadzenia działalności biurowej, usługowej, dydaktycznej itd. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.06.2026r. Na wynajem nowoczesne mieszkanie dwupokojowe (41 m2) znajdujące się na drugim piętrze na nowopowstałym Osiedlu Akademickim w Fordonie. Przestronne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²2 317,59 m² 69 528 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Zygmunta Augusta 3a, bydgoszcz Powierzchnia uż.: 2.296 m Grunt: dz. ewid. nr 13/1, o pow. 1.255 m (użytkowanie wieczyste) Cena: 30 zł/m2 + VAT Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem na Błoniu. Nieruchomość o powierzchni 200 m2, usytuowana na 2 piętrze eleganckiego domu składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

18,45 zł/m²210 m² 3 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w centrum miasta na ul. Dworcowej o powierzchni 210 m2 Atutami nieruchomości są : Kontrola dostępu do nieruchomości - nowoczesny system gsm / kamery, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobre nieruchomości prezentują M4 w topowej lokalizacji - Babiej Wsi. Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych, wolne od zaraz! Trzypokojowe mieszkanie 64 m charakteryzuje rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne w mieszkanie wyremontowanej kamienicy przy ul.Cieszkowskiego z windą. Salon z dużym w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, balkon loggia, z widokiem na klimatyczną ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w bloku na bydgoskim osiedlu Glinki. Lokal usytuowany jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo wysoki standard biur w znakomitej lokalizacji. Funkcjonalny rozkład, wszystkie niezbędne instalacje i urządzenia podnoszące standard i komfort pracy - światłowód, żaluzje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy wyjątkową przestrzeń w samym sercu Bydgoszczy, idealną dla działalności gastronomicznej! Wnętrze wymaga własnej adaptacji - do zrobienia są ściany, sufit, podłoga, elektryka.