dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty wynajmu nieruchomości

890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

2 000 zł48 m² 41,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta mieszkania po kapitalnym remoncie! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 48,3 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Okole. ul. Grunwaldzka. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z balkonem, osiedle Leśne - Zawisza. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m2, usytuowane na 4 piętrze w nowym apartamentowcu z windą. W skład lokalu wchodzą salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

1 900 zł36 m² 53,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 35,8 m2, położone na drugim piętrze w oddanej w 2022 roku inwestycji na Osiedlu Akademickim (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca na wynajem przepiękne wyremontowane trzypokojowe mieszkanie (48m2) na IV piętrze w bloku z lat 70 na Wyżynach. Opłaty najmu: -czynsz administracyjny ok. 600zł( na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie z balkonem, nowe budownictwo. *Funkcjonalnie zaaranżowane *na parterze, duży balkon, winda, 25,01 m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *bliska odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

1 220 zł23 m² 53,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie mieści się na drugim piętrze *składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki *jest bardzo jasne i słoneczne *korzystna lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Myślisz o wynajmie? Szukasz mieszkania na Bartodziejach? Szukasz dobrego miejsca na Twoje życie? Szukasz swojego azylu? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie gotowe mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne M-3 z balkonem, osiedle Leśne - Zawisza. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 45 m2, usytuowane na 5 piętrze w nowym apartamentowcu z windą. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szwederowo,Bydgoszcz

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 20.03.2024 Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53 m2 w bloku na osiedlu Szwederowo przy ul. Chołoniewskiego 32. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

7 990 zł126 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 124m2,składający się z 3 pokoi,w tym salon z aneksem kuchennym,przy czym kuchnia może być oddzielona ścianką.,łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest bardzo ładna i praktyczna kawalerka w świetnej lokalizacji zaledwie 3 minuty od teatru przy ul. Gdańskiej. Wyremontowana kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadłubka

Tatrzańskie,Bydgoszcz

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Kadłubka 2 Prezentuję Państwu gotowe do wynajęcia M-5, 76,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność - tylko W naszym biurze Na wynajem M-3, II piętro, ul. Wyzwolenia/fordon. Mieszkanie o powierzchni 53 m 2 o klasycznym składzie: ~ salon 21 m 2 + duża loggia ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Glinki

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

14 zł/m²398 m² 5 572 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: hala magazynowa 398m2 na parterze, bydgoski Park Przemysłowy. Doskonała logistycznie lokalizacja. Hala idealna dla hurtowni, firm kurierskich, drukarni, firm usługowych, zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dolina

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 000 zł39 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,89 m2, położone na pierwszym piętrze w oddanej w 2022 roku inwestycji dolina 39. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jagiellońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, 1-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w nowym bloku z 2016r., na pięknym Osiedlu Paryskim z ochroną. W samym centrum Bydgoszczy. Super lokalizacja! Kilka minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie *nowe budownictwo *1-sze piętro, duży balkon, winda, 34.45m2 *Ogrzewanie centralne *Korzystna komunikacja miejska *Bliska odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

4 260 zł62 m² 68,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Bielawach do wynajęcia.Komfortowe mieszkanie położone w bloku z cegły na wysokim parterze. Lokal o pow. 60m2 składa się: -Salon z aneksem kuchenny - pokój gabinet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

820 zł10 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Wynajmę pokój Bartodzieje- bydgoszcz od 1-marca2024 dla studentki, lub osoby pracującej. Dobre warunki, cisza. W okolicy jest sporo autobusów i tramwaje we wszystkich kierunkach. .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie *funkcjonalnie zaaranżowane *25m2 *3 piętro, winda *ogrzewanie centralne. *Korzystna komunikacja miejska. *W pobliżu Dworec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 000 zł68 m² 29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku, na terenie zamkniętym i monitorowanym na Bartodziejach. Lokal znajduje się na wysokim parterze w bloku. Dwa duże, nasłonecznione tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *3-cie piętro, duży balkon, winda, 34m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 075 €1 450 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

32048. Polecamy do wynajęcia lokal magazynowo-produkcyjny W przemysłowej dzielnicy bydgoszczy W kompleksie biurowo-magazynowym! Lokal ma wszystkie media, bardzo dobry standard, duża brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaświat

Zawisza,Bydgoszcz

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę nowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy ul. Zaświat, nieruchomość świetnie zlokalizowana i skomunikowana z całym miastem. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie 2-pokojowe, nowe budownictwo *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *2-gie piętro, duży balkon, winda, 33,55m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

39,24 zł/m²79 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! do wynajęcia świetny lokal użytkowy po zakończonym W maju 2023' kompleksowym remoncie! Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 79 m2 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duża kawalerka z wnęką przy ul. Waryńskiego, na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Lokal na 3 piętrze czteropiętrowego bloku, z balkonem. Lokal jest nieumeblowany, za wyjątkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szwederowo,Bydgoszcz

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Brzozowa Tylko najem okazjonalny Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

63,45 zł/m²79 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum, ul. Gdańska Prezentuję państwu lokal handlowo-biurowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 800 zł40 m² 45,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty : Nieruchomości prestige Na wynajem! tylko W biurze nieruchomości prestige! atrakcyjna oferta! polecam na wynajem bardzo ładne i nowocześnie urządzone mieszkanie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wilczak,Bydgoszcz

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie 2-pokojowe *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *kamienica po remoncie elewacji i klatek *II piętro, 28,75m2 *ogrzewanie centralne - ciepłe mieszkanie *korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem Powierzchnia biurowa w klimatycznej 100letniej Kamienicy w Centrum Bydgoszczy (ul. Dworcowa). Centralne ogrzewanie, klimatyzacja. Dostęp do budynku na karty magnetyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Prądy,Bydgoszcz

49,37 zł/m²79 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w naszym biurze wyjątkowa oferta wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 79 m2 zlokalizowana w Lisim Ogonie, w bliskim sąsiedztwie Miedzynia i Prądów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 28m2 w centrum Bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka oraz dodatkowo balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

850 zł15 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:850 zł

Pokoje dla kobiet wynajęcia 850 zł. Serwis sprzątający , Internet i rachunki wliczone. Darmowy parking. Blisko do przystanków autobusowych , tramwajowych i lokalnych sklepów. Preferowane osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjazna

Wyżyny,Bydgoszcz

1 400 zł42 m² 33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 11.03.2024 r. Do wynajęcia ciepłe, ciche, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze w bloku na Wyżynach. Ponad 42 m2 w standardowym tzw. układzie szczecińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

2 100 zł44 m² 47,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie; w bloku z 2017 r. z dużym ogródkiem, zlokalizowane na os. Pod Skarpą w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 44,07 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 800 zł90 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kamienica w centrum, odnowiona, 3 pokoje, 3 piętro gotowe do wynajmu - zerknij! Na wynajem mieszkanie o powierzchni niespełna 90 m2 w odnowionej całościowo kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naruszewicza

Okole,Bydgoszcz

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Już jest, jeden z pierwszych dostępnych apartamentów w Rezydencji Urzecze Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Chełmińska

Okole,Bydgoszcz

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie na parterze kamienicy. *20m2. *Ogrzewanie centralne. *Korzystna komunikacja miejska. *Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Twardzickiego

Fordon,Bydgoszcz

44,12 zł/m²68 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Local w bardzo dobrej lokalizacji,przy głównej ulicy, słoneczny, ciepły. Gotowy do prowadzenia działalności bez kosztownych adaptacji. Posiada zaplecze socjalne i łazienkę. Klimatyzacja.