dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty wynajmu nieruchomości

890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 500 zł107 m² 23,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Prezentuje Państwu, apartament zlokalizowany na Bydgoskim Górzyskowie Mieszkanie jest dwupoziomowe i składa się z czterech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc, dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu bardzo ustawne mieszkanie usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie w tzw. układzie szczecińskim składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

2 000 zł48 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na IV piętrze o powierzchni 48.2 m2 ul. Dąbrowa 15 teren grodzony, blok pięciopiętrowy z 2011 roku. W skład mieszkania wchodzi sypialnia, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu okazyjnej kawalerki w centrum Bydgoszczy. Niewielkie dwupokojowe mieszkanie mieści się na czwartym piętrze kilkuletniego bloku z windą w pobliżu dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Bocianowo,Bydgoszcz

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Ignacego Paderewskiego 34 *miejskie ogrzewanie *lokal o powierzchni 59 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

850 zł15 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia studentce pokój jednoosobowy, samodzielny,przytulny,słoneczny zamykany na klucz.Pokój świeżo po remoncie,kompletnie umeblowany w nowe meble/duza szafa na ubrania,komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 zł9 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia bezpośrednio komfortowe pokoje jednoosobowe w mieszkaniu studenckim 20 min. spacerkiem od rynku. Dostępne pokoje w mieszkaniu 3 i 4 pokojowym w tym samym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

1 900 zł40 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajmu dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowaną na bydgoskim Szwederowie przy ulicy Leszczyńskiego 53. Dzielnica ta posiada dobrze rozwinięte zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł51 m² 52,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość wynajęcia komfortowo wykończonego, nowego i w pełni wyposażonego apartamentu usytuowanego na IV piętrze nowego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

5 200 zł166 m² 31,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Makler nieruchomości poleca Państwu do wynajęcia dom usytuowany w malowniczym, bardzo zacisznym miejscu w otoczeniu zieleni na bydgoskich Jachcicach. Ten bardzo komfortowo wykończony i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie. *2-gie piętro, duży balkon, winda, 25m2. *Ogrzewanie centralne. *Korzystna komunikacja miejska. *Bliska odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 299 zł49 m² 26,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości i poleca na wynajem 2 pokoje z osobną kuchnią na Osiedlu Leśnym o powierzchni 49 m2. Preferowany najem okazjonalny. w skład której wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Jaskółcza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 500 zł16 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Do wynajęcia bezpośrednio komfortowy Mikroapartament vip z 2022 roku zlokalizowany blisko centrum a jednocześnie blisko wylotu na S5 i S10. Mieszkanie dofinansowane dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca na wynajem mieszkanie na bydgoskich kapuściskach. Mieszkanie ma 38m , jest gotowe do zamieszkaia, czyste, zadbane. Idealne dla pary, właściciel nie akceptuje zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Bołtucia

Fordon,Bydgoszcz

650 zł8 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Do wynajęcia bezpośrednio jednoosobowe pokoje w mieszkaniu studenckim na Bydgoskim Fordonie niedaleko Politechniki Bydgoskiej, z dobrym dojazdem do pozostałych uczelni. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Jaskółcza

Górzyskowo,Bydgoszcz

850 zł9 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia bezpośrednio komfortowe pokoje jednoosobowe w mieszkaniu studenckim 20 min. spacerkiem od rynku. Pokoje posiadają duże okna z roletami antywłamaniowymi. Łazienka multimedialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wyżyny,Bydgoszcz

1 850 zł42 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Do wynajęcia przytulne 2 pokoje na Wyżynach ul. Kąkolowa Mieszkanie o metrażu 41.61 m2 składa się z: * salonu z wyjściem na balkon *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Dolny Taras,Bydgoszcz

36 zł/m²16 m² 576 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuje do wynajęcia pawilon handlowo - usługowy o powierzchni ok. 16 m2. Lokal jest umiejscowiony w okolicy pawilonu Rywal przy ul. Gdańskiej. Kaucja - trzykrotność miesięcznego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W centrum miasta! Apartament o powierzchni 50m2 położony jest w ekskluzywnym bloku w centrum miasta. Cały kompleks jest monitorowany oraz pilnowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²175 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy po kapitalnym remoncie w centrum do wynajęcia, o powierzchni 175 m2 istnieje możliwość wyposażenia lokalu po podpisaniu umowy najmu. Do dyspozycji pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Makler nieruchomości poleca! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 39m2 na pierwszym piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z dwóch pokoi ,osobnej kuchni ,łazienki z wc.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

33 800 zł1 330 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną o powierzchni ok. 1330 m2, wysokość hali 11 m., natomiast wysokość hali do kalenicy wynosi 7m., szerokość hali 18 m2. Brama wjazdowa do hali -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

8 784 zł520 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę murowaną o powierzchni ok. 488 m2. Posiada dwie bramy wjazdowe/wyjazdowe o wysokości ok. 4.20 m., szerokości 5.25 m. Druga z bram jest mniejsza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Bartodziejach ul Powstańców Wielkopolskich 51 , 47m 2 , 3 oddzielne zamykane pokoje w tym 1 z dużą loggią, kuchnia wyposażona w nową zmywarkę, lodówkę, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości - poleca do wynajęcia komfortowy Apartament o powierzchni 52 m2 w budynku z windą i garażem podziemnym. Ciche, bezpieczne i pięknie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

3 300 zł67 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bydgoszcz, bartodzieje, ul. Fordońska 4a. Zależy Ci na mieszkaniu zlokalizowanym w nowej inwestycji, w którym jeszcze nikt nie mieszkał, a wszystkie meble oraz sprzęty są zupełnie nowe?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

36 zł/m²170 m² 6 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam lokal pod biuro o powierzchni ok. 170m2 położony na parterze w wyremontowanej kamienicy. Lokal nie wymaga nakładów finansowych koszt najmu za 1m2 wynosi 36zł kaucja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

18 000 zł1 440 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam do wynajmu halę produkcyjną na terenie przemysłowym z placem manewrowym. Hala o powierzchni ok. 1440 m2 wysokość hali 12,55 m do suwnicy. Brama wjazdowa o wysokości -10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Bukowa

Leśne,Bydgoszcz

62,50 zł/m²64 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca do podnajęcia cztery gabinety w działającej placówce medycznej gabinety w pełni przystosowane do pracy lekarza, kosmetyczki, fizjoterapeuty, psychologa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 590 zł34 m² 46,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości prezentuje na wynajem wyjątkową ofertę mieszkania położonego w urokliwej okolicy na bydgoskich Glinkach nieopodal lasu. To doskonała propozycja dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Łuczniczka,Bydgoszcz

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 4 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do najmu mieszkanie usytuowane na II piętrze w 4 piętrowym budynku z windą na osiedlu Szwederowo. Teren wokół budynku ogrodzony, wjazd ze szlabanem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

550 zł8 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój (nr.2) idealny dla studenta Collegium Medicum - spacerkiem na uczelnie, 98 m! *Mieszkanie trzypokojowe. *Na korytarzu oddzielna szafa do dyspozycji. *Wspólna, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

2 500 zł67 m² 37,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na wysokim parterze w bloku z 2004 roku, w Centrum miasta. Remont w 2019 roku nadał mu przyjemny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 500 zł31 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Szwederowie znajdujące się na 3. piętrze w wieżowcu. W pobliżu sporo sklepów, punktów usługowych, szkoła podstawowa, czy basen. Do starego rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu piękny, słoneczny i nowiutki apartament usytuowany na II piętrze odrestaurowanej kamienicy na bydgoskich Bielawach. Umeblowany, wyposażony i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Bydgoszcz

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem Wyremontowane i ładnie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w sąsiedztwie ulicy Focha, wyspy Młyńskiej i Opery Nova. Ma ok. 40 m2 powierzchni, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania bardzo ładną kawalerkę do wynajęcia o powierzchni18m2, położoną na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie jest niewielkie, ale jest niezwykle przytulne i idealnie dostosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca komfortowe mieszkanie na osiedlu Paryskim przy ulicy Pestalozziego. Centralna lokalizacja osiedla zapewnia doskonałą komunikację - zarówno samochodem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Bydgoszcz

1 290 zł19 m² 68,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja poleca na wynajem funkcjonalną i nowocześnie urządzoną kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na parterze , w zacisznym miejscu przy ulicy Mazowieckiej w Bydgoszczy. Na 18,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

3 750 zł92 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: mieszkanie z miejscem parkingowym. Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2014 roku Bydgoszcz osiedle Leśne. Powierzchnia mieszkania 92m2. Budynek w zabudowie.