dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty wynajmu nieruchomości

890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Nowogrodzka

Okole,Bydgoszcz

1 400 zł14 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *parter, 14 m2. *Ogrzewanie centralne. *Nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane, duża antresola jako osobna przestrzeń sypialniana. *Korzystna komunikacja miejska. *Bliska odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 999 zł52 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niesamowita perełka Szukasz ciekawej oferty, perełki wśród morza nieruchomości ? Znaleźliśmy ją dla Ciebie! W naszej ofercie prezentujemy nowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Bydgoszcz

90 zł/m²100 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super oferta lokalu użytkowego Powierzchnia 100 m2 zlokalizowana nieopodal Starego Miasta. Duże witryny od strony ulicy przy bardzo intensywnym trakcie komunikacyjnym pieszym i samochodowym. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowej kawalerki w bardzo pożądanej lokalizacji jaką jest osiedle Kapuściska. Mieszkanie o powierzchni 29 m2 wykończone w wysokim standardzie urzeka swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Długosza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł20 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szybowników,Bydgoszcz

2 500 zł90 m² 27,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjny apartament o powierzchni 85 m2+taras(40m2)+garaż. Położony jest na 3 piętrze nowego bloku z 2018 r. z windą. Wokół zielone tereny spacerowe w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler poleca Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu wyżyny o powierzchni 43 m składające się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon typu loggia, sypialni, kuchni , łazienki ,wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia jasne, ciche mieszkanie na Osiedlu Bielawy. Poszukiwana lokalizacja, wszędzie blisko! Na trzecim piętrze z dużą loggią. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szubińska

Górzyskowo,Bydgoszcz

34,72 zł/m²72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie wynajmu posiadamy lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym-usługowym-handlowym zlokalizowany na pograniczu Górzyskowa i Błonia przy głównej ulicy.Wielkość lokalu to 72 m2. Znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna oferta zarówno pod względem cenowym jak i lokalizacyjnym! Samo centrum miasta blisko dworca pkp , Pesy oraz sąsiedztwa Uniwersytetu. Nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriana

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 700 zł41 m² 41,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! lokalizacja - ulica świętego floriana - rondo jagiellonów! Mam przyjemność prezentować Państwu klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe(41,02m2) na pierwszym piętrze, mieszczące się w pobliżu ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości poleca mieszkanie na wynajem, dostępne od zaraz, - dwa w pełni rozkładowe pokoje, z wyjściem na 15m taras. - oddzielna kuchnia - łazienka z toaletą - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

7 500 zł301 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler nieruchomości poleca Państwu przestronny dom na wynajem, wybudowany w 1990 roku w cenionej dzielnicy Miedzyń (górny taras) Umeblowany i wyposażony dom o powierzchni około 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Okole,Bydgoszcz

1 300 zł36 m² 36,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Do wynajęcia duża, bardzo ustawna kawalerka z balkonem przy ulicy Jackowskiego w Bydgoszczy. W najbliższej odległości - rondo Grunwaldzkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Toruńska

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

14 zł/m²400 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: obiekt usługowy/hala/magazyn 400 m2 na terenie zakładów Stomil, ul. Toruńska 155 w Bydgoszczy. Poziom 0. Możliwość parkowania na posesji. Obiekt ogrodzony, monitorowany, 24 godzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

3 800 zł92 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Makler nieruchomości poleca Państwu na wynajem przestrzenne mieszkanie usytuowane na II piętrze kamienicy przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 92 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Okole,Bydgoszcz

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie. *Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc. *3 piętro, 26 m2, ogrzewanie centralne. *Miejsce bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

45,90 zł/m²122 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w naszym biurze wyjątkowa oferta wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 122 m2 w Centrum Bydgoszczy, ul. Dworcowa. Lokal znajduje się w ciągu sklepów oraz lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

3 800 zł91 m² 41,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis oferty: wyjątkowe mieszkanie w stanie do remontu na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 91 m2 znajduje się w Kamienicy, która obecnie jest w trakcie remontu. Idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Koszalińska

Bartodzieje,Bydgoszcz

550 zł12 m²

 

Piętro:10/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Pokój 12m2 w mieszkaniu na osiedlu Bartodzieje, w pełni umeblowane i wyposażone, wolne od 1 marca 2023, bez prowizji I pośredników. Idealny dla kobiety pracującej Pokój dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

30 000 zł90 m² 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis oferty: wyjątkowa oferta - wynajem 5 mieszkań każde ok 90 m2 dla pracowników w jednej kamienicy. Obecnie Kamienica jest w trakcie remontu: odnawiana jest elewacja i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

30 000 zł630 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:nie

Makler nieruchomości poleca Państwu rewelacyjne rozwiązanie dla firm szukających mieszkań dla pracowników w jednej lokalizacji. W kamienicy znajduje się 9 mieszkań , każde po 90 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco zachęcam do wynajmu trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni ok 60 m2 to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rysia

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow.33 m2,położone w bloku na wysokim parterze z balkonem.Ulica Rysia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką,osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Leśne,Bydgoszcz

1 100 zł36 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Dębowa 4 Przestronna kawalerka na Osiedlu Leśnym, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia na Jachcicach. Nieruchomość znajduje się na parterze w Kamienicy. Lokal składa się z : - salon 18m2 ( pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

370 zł7 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

*Wspaniały pokój w czteropokojowym zadbanym mieszkaniu, drugie piętro w trzypiętrowej kamienicy. *Pokoje są wysokie, jasne, z dużymi oknami, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Toruńska

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

11 zł/m²220 m² 2 420 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa winda towarowa! na wynajem: obiekt usługowy/ hale/ magazyny pod działalność gospodarczą na terenie zakładów Stomil, ul. Toruńska 155 w Bydgoszczy. Możliwość parkowania na posesji. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 500 zł38 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest bardzo funkcjonalne mieszkanie na wynajem dostępne od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja na zamkniętym terenie bloku z windą z własnym parkingiem. Dzielnica: błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Garbary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament nowy oddany2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa

Szwederowo,Bydgoszcz

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W DM nieruchomości Komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Nowej na Szwederowie wraz z miejscem parkingowym w hali garażowej w pakiecie. Znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szwederowo,Bydgoszcz

2 800 zł97 m² 28,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie bydgoszcz szwederowo Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe na Szwederowie o pow. 97 m2. Mieszkanie składa się z kuchni z jadalnią, salonu, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

800 zł14 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia jeden pokój z balkonem w mieszkaniu dwupokojowym na Kapuściskach przy ulicy Szarych Szeregów. Mieszkanie zlokalizowane tuż obok Liceum nr 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł40 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w zabytkowym budynku po fabryce przy ulicy Kościuszki. Przyjdź i poczuj jego wyjątkowy loftowy klimat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Altanowa

Nad Wisłą,Bydgoszcz

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości - zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w budynku wielorodzinnym w Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 550 zł54 m² 47,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco zachęcam do wynajmu trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie blisko Centrum. Mieszkanie o powierzchni ok 54 m2 to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

27,14 zł/m²14 m² 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne biuro. Pomieszczenie o powierzchni około 14 m2, usytuowane na 2 piętrze w biurowcu z windą, zlokalizowanym przy jednej z głównych ulic na Bielawach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

48 300 zł2 100 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala magazynowa na terenie przemysłowym Budynek o pow.2100m składa się kilku pomieszczeń: 624m ,383m , 496m ,190m ,180m Biura o pow.100m Pomieszczeń socjalnych o pow.164m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pod Blankami

Stare Miasto,Bydgoszcz

52,42 zł/m²62 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferuję lokal w znakomitej lokalizacji w samym centrum miasta na Starówce. Lokal znajduje się w pięknie odrestaurowanej od podstaw kamienicy położonej w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł21 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjna kawalerka w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 21 m2, usytuowane na 2 piętrze kamienicy składa się z pokoju a aneksem kuchennym,.