dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

32,14 zł/m²140 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu ok.140 m2 powierzchni biurowej składającej się z 4 biur klimatyzowanych, dwóch łazienek oraz pomieszczenia socjalnego (aneks kuchenny). Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne M3 z widokiem na Wisłę Fordon, ul. Rybaki Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

459 675 zł2 043 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2043 m2 położoną w bydgoskiej dzielnicy Fordon. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i składa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49 m² 12 040,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Fałata - stan deweloperski, 2. piętro, balkon, winda! Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

366 520 zł26,95 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł2 268 m² 198,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 2 268 m2 objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położonej w Fordonie, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na parterze w zadbanym budynku w spokojnej i zielonej części miasta. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²1 100 m² 26 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność przedstawić Państwu propozycje wynajmu powierzchnie magazynowe, produkcyjne, usługowe w nowoczesnym obiekcie najwyższej klasy A. Podana powierzchnia jest przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł26,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka Z widokiem na brdę - centrum bydgoszczy | gotowa do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26,6m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł42,47 m² 5 884,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu (pow. 42,47m2) usytuowane na 2 piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,45 m² 10 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 58,45 m2) na drugim piętrze w bloku z windą (2019 r.) w Fordonie. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o narożnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

539 990 zł40,17 m² 13 442,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą, balkonem - Fordon Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 62 m + piwnica | Fordon, bydgoszcz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w Fordonie , w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

358 900 zł41 m² 8 753,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 znajdujące się w odnowionej, klimatycznej kamienicy w dzielnicy Okole,.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²70,16 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 70,16 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +3 miejsca parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 zł100,59 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie z tarasem | Górzyskowo | 100,59 m Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Górzyskowo. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł360 m² 7 361,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy na Bartodziejach w okolicach bazaru. Obiekt parterowy, wysokość pomieszczeń 3 m, ogrzewanie gazowe. Działka o powierzchni 670 m/2, parking na ok 10 aut.

Szczegóły ogłoszenia

5 379 000 zł45,58 m² 118 012,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone trzypokojowe mieszkanie (pow.45,58 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie, ul. Bydgoska. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dostępne wyłącznie W pepper house! Dwie kawalerki na jednej kw niedaleko dworca głównego pkp pod inwestycję - świeżo po remoncie! atuty: - mieszkania po generalnym remoncie! - wysokie sufity! -.

Szczegóły ogłoszenia

752 850 zł1 673 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1673 m2 położona w Opławcu. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę jednorodzinną. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 lipca. Prezentujemy na wynajem eleganckie mieszkanie przy ul. Kossaka 54. Apartament trzypokojowy 62 m2, zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł409,67 m² 4 147,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 409 m2 położony blisko centrum. W tej chwili w lokalu znajduje się funkcjonująca restauracja, ale z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstałą na bydgoskim Okolu, przy ul. Grunwaldzkiej. Termin oddania do użytku - I kwartał 2026 r. Projekt zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 74 m2/ 1 p./lok. 1 szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²360 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Idea nieruchomości oferuje : lokale handlowo-usługowe W prestiżowym miejscu bydgoszczy świetne miejsce dla twojego biznesu pomieszczenia usługowo - handlowe Pomieszczenie handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł135,71 m² 7 294,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie developerskim, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł45,67 m² 12 896,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Oferta dostępna wyłącznie w Jawa Nieruchomości. Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Mieszkanie nie tylko zachwyca wyglądem, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł700 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży bardzo ekskluzywna posiadłość na jednej z dzielnic Bydgoszczy. Pomimo że do Centrum mamy ok 10 min dom otacza pieknie zadbana i zagospodarowana działka o powierzchni ok 3 tys.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł668 m² 2 245,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe