dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

469 000 zł49,15 m² 9 542,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zarabia od pierwszego dnia albo będzie idealnym pierwszym M ? Ta oferta spełnia oba scenariusze. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł51,60 m² 4 649,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy lokal biurowo/usługowy mieszczący się przy ulicy Kościuszki! Lokal mieści się na niskim parterze biurowca Kobry, zlokalizowanego na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

20,83 zł/m²120 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem na biuro lub działalność handlową w pobliżu Galerii Pomorskiej. Pow. użytkowa ok 120 m2. Pomieszczenie typu open space, 2 pomieszczenia biurowe, socjalne, toaleta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 225 890 zł3 649 m² 610 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Idea nieruchomości oferuję, koniecznie zapoznaj się z treścią ogłoszenia. Działki: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3 649 mkw, położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkaniowy, z osobnymi kw! Dwa mieszkania dwupokojowe, położone na parterze kamienicy, niedaleko centrum Bydgoszczy. Przedmiotem oferty są dwa mieszkania - każe.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²190 m² 12 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu biurowego - stary rynek W bydgoszczy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 190 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kordeckiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł23 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, nowoczesnego miejsca w świetnej lokalizacji bez konieczności wchodzenia na piętra? Mam do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni ok. 23 m , położoną na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł124 m² 9 959,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia przestronny apartament na poszukiwanym osiedlu Zielone Tarasy przy ul.Glinki. Walory tego.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł25,10 m² 6 932,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,1 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł180 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na wynajem jasny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 180m2 znajdujący się w dzielnicy Glinki w Bydgoszczy. Do wynajęcia przestronny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe komfortowe mieszkanie 91/120 m - Osowa Góra, bydgoszcz Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe M-5 o powierzchni użytkowej 91 m (powierzchnia całkowita ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 01.04.2026 r ! Na wynajem przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie 62 m2 przy ul. Kijowskiej 6 w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z umeblowanego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia mieszkanie w pierwszorzędnej lokalizacji! Bartodzieje ul. Curie Skłodowskiej, na przeciwko szpitala Jurasza. 60 m2 2 pokoje Duża oddzielna kuchnia Duży balkon Piwnica 3 piętro 1800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,77 m² 10 551,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W pepper house! 3 pokojowe mieszkanie bez pcc! Nowy Wyszogród! idealna propozycja inwestycyjna - możliwość przejęcia najmu! atuty: - nowe budownictwo! - Bez pcc! - 3.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,76 m² 6 097,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego przy ulicy Altanowej. Oferta dostępna jest wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52,40 m² 76,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy Apartament nad Brdą Nowoczesność i Prestiż na Osiedlu Urzecze Zapraszam do odkrycia wyjątkowego apartamentu, który łączy w sobie wielkomiejski styl z kojącym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

29 220 zł1 461 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 831 m²

Działka zajmuje powierzchnię ok 8000 m , zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni - 843 m/2 oraz budynkiem magazynowym o powierzchni - 2922,22 m/2 , połączone są ze sobą za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł50,06 m² 11 206,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,06 m2 Cena katalogowa: 561 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 4 504,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronny, komfortowy dom położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bydgoszczy osiedle Piaski, bezpośrednio przy rzece Brdzie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

25,45 zł/m²110 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia wyjątkowy lokal o łącznej powierzchni 110 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bydgoszcz Bartodzieje, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Komfortowe lokale W atrakcyjnej lokalizacji! Do wynajmu oferujemy komfortowe lokale z przeznaczeniem usługowym, handlowym, biurowym. Lokale położone w biurowcu przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł90 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz idealnej lokalizacji na gabinet medyczny, nowoczesne biuro lub punkt usługowy? Prezentujemy gotowy lokal użytkowy o powierzchni 90 m na sprzedaż Najważniejsze informacje: przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 50 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1993 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | 50 m | Osiedle Nad Wisłą - Bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu M3 o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 463 zł53,07 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł21 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler zaprasza serdecznie! Oferta dostępna tylko w biurze Makler Wygodna kawalerka w nowym bloku renomowanej inwestycji Industria. Budynek na zadbanym terenie w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 2 pokojowe do zamieszkania przez parę lub dobra inwestycja pod wynajem. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

115 830 zł5 791,50 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kompleks magazynowo - produkcyjny. Bardzo dobra lokalizacja - Bydgoszcz Brdyujście. Dobra komunikacja transportem drogowym. Blisko portu lotniczego oraz portu żeglugi śródlądowej. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł43 m² 11 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupkojowe jmieszkanie o powierzchni 43 m2 położone w Centrum Bydgoszcz w inwestycji Ułańska 10. Mieszkanie z racji lokalizacji stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,45 m² 9 981,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Elbląskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł46,41 m² 12 497,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym tarasem na Górzyskowie w kameralnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie na osiedlu Błonie Na sprzedaż w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł32 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie 32 m Bydgoszcz, ul. Racławicka Mam na sprzedaż piękną, jasną kawalerkę o powierzchni 32 m , po gruntownym remoncie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł61,30 m² 9 526,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Uwaga, mieszkanie w trakcie remontu. Czy szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji? Myślisz o lokalu, który sprawdzi się dla dużej rodziny, pod.