dowolna

Budynki użytkowe Bydgoszcz – oferty sprzedaży i najmu

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

14 500 zł672 m² 21,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia (jest opcja zakupu) hala produkcyjna o powierzchni 584 m2 oraz biurem z częścią socjalną 88 m2. Dwie bramy wjazdowe z poziomu zero. Wysokość bramy 3 m. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 267 m² 749,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalną i dobrze utrzymaną nieruchomość o łącznej powierzchni 1 267 m , zlokalizowaną na 2. piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Charakterystyka: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:679 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, miedzyń Zapraszam do obejrzenia budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł481,63 m² 31,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:361 m²

Tylko u nas kamienica na Starym Mieście w Bydgoszczy. Doskonała lokalizacja w pobliżu głównego rynku na Starym Mieście, jak i widoczny z ruchliwej drogi, parkingi pod samym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 490 000 zł730 m² 3 410,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 788 m²

0% prowizji Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z budynkiem magazynowo produkcyjnym 2788 m działki Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 2788 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

5 000 000 zł1 500 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

Na sprzedaż: trzykondygnacyjny obiekt hotelowy z widokiem na rzekę - inwestycja z ogromnym potencjałem. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku o funkcji hotelowej, idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Śniadeckich

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

6 000 000 zł1 043,50 m² 5 749,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferujemy unikalną okazję inwestycyjną w samym sercu Bydgoszczy - elegancka kamienica z 10 funkcjonalnymi mieszkaniami, o łącznej powierzchni 1043,50 m . Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł1 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenia biurowe oraz magazynowe w atrakcyjnej lokalizacji, w przemysłowo- magazynowej części Bydgoszczy.Kompleks biurowo- magazynowy mieści się na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

13 690 zł1 141,20 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Możliwe wydzielenieczęści powierzchni Do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji, hala na cele produkcyjne, magazynowe, biurowe o pow. 1.141m2 - drugie piętro 3 kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł930 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala na wynajem - bartodzieje | świetna lokalizacja | produkcja, magazyn, usługi Do wynajęcia przestronna hala o powierzchni ok. 800 m , zlokalizowana na osiedlu Bartodzieje - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

23 040 zł2 304 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn - 2304m2 z biurami Osowa Góra - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn 2304 m2 z możliwością przekształcenia do funkcji produkcyjnej Magazyn z biurami położony.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł432 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn lub usługi. Dogodna lokalizacja w centrum magazynowo przemysłowym miasta blisko trasy S5 Pow. użytkowa ok 432 m2 Hala 432 m2 Wysokość hali 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł931 m² 25,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler poleca na wynajem halę: ok. 930m 2 powierzchni produkcyjno-magazynowej: w tym: - 180,0m 2 powierzchni biurowo-socjalnej ( 6 osobnych pomieszczeń) - 750,0m 2 powierzchni produkcyjno -magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia produkcyjno - magazynowa. Bydgoszcz, brdyujście. Hala znajduje się na terenie przemysłowym w kompleksie magazynowo - produkcyjnym. Bardzo dobra lokalizacja - Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 zł1 156 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa - całe 1 piętro budynku położonego na terenie ogrodzonym w świetnej lokalizacji na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł1 337 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala magazynowa Osowa Góra - 942m2 z powierzchnią biurową 177m2 oraz pomieszczeniami socjalnymi 220m2- wariant I Wariant II -opcjonalnie możliwość zwiększenia wynajmowanej.

Szczegóły ogłoszenia

25 600 zł1 600 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa - 1600m2 na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od 01.04.2023 Wysokość hali - 5m. Posadzka: przemysłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

25 000 zł500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Dobre Nieruchomości mają przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne biuro o powierzchni 22,57m2 w nowoczesnym biurowcu położonym w Bydgoszczy. Idealna lokalizacja, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 550 000 zł511,72 m² 4 983,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Charakterystyczny budynek z końca XIX w. przy Czartoryskiego 6 w samym sercu Bydgoszczy przy Wyspie Młyńskiej. Unikalna lokalizacja. Kamienica trzykondygnacyjna z poddaszem/strychem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł217 m² 7 327,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:921 m²

Dwie hale z przeznaczeniem na usługi lub produkcję. Przystosowana pod prowadzenie warsztatu samochodowego. Fotowoltaika. Hala nr 1 o pow. użytkowej 140 m2 - pomieszczenie warsztatowe ok 100 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 549 m² 980,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt komercyjny o powierzchni 2 549 m , zlokalizowany w doskonałej części Bydgoszczy, na Bydgoskim Parku Przemysłowo- technologicznym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł481,63 m² 5 190,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:361 m²

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 996 zł214 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa, położona w bardzo dobrej lokalizacji, dobry dojazd do drogi krajowej [5] w kierunku Gdańska oraz do drogi krajowej nr [10] , ogrzewana, budynek ocieplony. Nie pyląca.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 500 do 1700 m 2 wysokości 8m. Hala nie ogrzewana, z dużym placem manewrowym. Dwie duże bramy wjazdowe. Posadzka betonowa. Hala wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

950 000 zł158,62 m² 5 989,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki lokal biurowy 158,62 m | Centrum Bydgoszczy | ul. Dworcowa Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy położony na pierwszym piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 342,05 m² 707,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży funkcjonalny obiekt produkcyjno- magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 1342 m , zlokalizowany na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Bydgoszczy (bartodzieje /.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł21,69 m² 3 918,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest garaż murowany położony w bryle budynku przy ulicy Kormoranów 52. Opis: -Garaż jest murowany, -W środku wylewka betonowa, -Jest prąd. Wymiary: 6m na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 200 zł450 m² 11,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa murowana w dobrej lokalizacji w centrum ,widoczna od ruchliwej ulicy , 450m2 , ze sporym placem ,wysokość i szerokośc drzwi przystosowana do załadunku tirów.

Szczegóły ogłoszenia

16 503 zł657,74 m² 25,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala - oddanie do użytku 3q 2024r. (powierzchnia magazynowa 565,64m2 + powierzchnia biurowo-socjalna 92,10m2) położona na bydgoskich Kapuściskach. Duża ilość miejsc parkingowych dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu w pełni działający hostel, idealny dla inwestorów poszukujących gotowego biznesu z stabilnym strumieniem przychodów. Nieruchomość jest doskonale przygotowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Siernieczek,Bydgoszcz

17 440 zł960 m² 18,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Hala magazynowa do wynajęcia, bydgoszcz - Siernieczek. Powierzchnia całkowita 960m2. Powierzchnia hali to 880m2, biura i zaplecze ok. 80m2. Bardzo dobra lokalizacje, teren przemysłowy. Duże bramy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 10.000m2. Doki Magazyn dostępny z obsług a logistyczną lub bez. Zdjęcie obiektu jest poglądowe. Zadzwoń aby poznać szczegóły. Informacje zawarte w opisie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł1 310 m² 1 824,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Czy Bydgoszcz to dobre miejsce na prowadzenie biznesu? Sprawdźmy to! Toruńska 139 - Centrum: zaledwie kilka minut drogi - ok. 5 km od Starego Rynku - Dojazd klientów: z każdego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł360 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! czyżkówko, ul. Wiejska Na sprzedaż duży obiekt położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł217 m² 5 990,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wspaniała inwestycja w Bydgoszczy, mieszkanie, sklep oraz pawilon + ogródek. Budynek mieszkalno-usługowy. Na piętrze znajduje się mieszkanie 85m2 (cztery pokoje, kuchnia i łazienka), parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:899 m²

Tylko W tym biurze - oferta na wyłączność na sprzedaż budynek położony przy ulicy Nakielskiej 119 w Bydgoszczy. Budynek o powierzchni ok 270 m2, kubatura 904 m3, wyposażony we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 652 m² 21,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 981 m²

Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia | Park Przemysłowy Do wynajęcia obiekt przemysłowy o łącznej powierzchni 1652 m , zlokalizowany na terenie parku przemysłowego - idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

7 440 zł372 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Jest to pomieszczenie magazynowo-handlowe ogrzewane (z rampą). Posiada dwa wejścia oraz zaplecze sanitarne. Wysokość czynszu jest uzależniona od okresu zawarcia umowy najmu. Oprócz czynszu najmu najemca.

Szczegóły ogłoszenia

20 700 zł900 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurowo-socjalną, zlokalizowana przy ul. Smoleńskiej w Bydgoszczy. Parametry techniczne obiektu: powierzchnia użytkowa: ok. 900.

Szczegóły ogłoszenia

35 250 zł2 350 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-produkcyjny położony w zachodniej części Bydgoszczy,w odległości około 1km od obwodnicy bydgoskiej(warszawa-Poznań-Szczecin) Obiekt magazynowy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł616 m² 39,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt do wynajęcia o pow.615m2 położony w budynku wielorodzinnym z częścią usługową na parterze w północnej części miasta-Osiedle Zawisa. Lokal składa się z 11.