dowolna

Działki budowlane Bydgoszcz - Ogłoszenia sprzedaży działek

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

155 000 zł1 104 m² 140,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą zakupu działki w miejscowości Łęgno w obrębie gminy miasta Bydgoszcz. Jej powierzchnia wynosi 1104m2, wymiary 29x38m. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł404 m² 532,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Fordon osiedle eskulapa, działka O powierzchni 404 m2, w sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

470 690 zł1 210 m² 389 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre nieruchomości polecają działkę położoną na terenie miasta Bydgoszczy, w zacisznym miejscu dzielnicy Zamczysko przy ulicy Roztoczańskiej, w doskonałej cenie za metr 389 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł778 m² 332,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Bydgoszczy o powierzchni 778mkw. Działka jest objęta mpzp - zabudowa mieszkaniowa Dojazd do działki drogą asfaltową a ostatnie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

249 000 zł2 477 m² 100,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2477 m2 położona w Bydgoszczy (os. Łęgnowo- wieś). Oferta wyłącznie w naszym biurze! Idealny dla rodziny z dziećmi, której marzy się duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 799 m² 1 389,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną mpzp opis nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 007 500 zł9 125 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dobre Nieruchomości polecają wyjątkową działkę niezabudowaną z bezpośrednim dostępem do rzeki Brdy, położoną na bydgoskich Piaskach. To unikalna okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Miedzyń,Bydgoszcz

910 000 zł2 011 m² 452,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym piękna działka, kameralna ulica. W pobliżu lasu. Do sprzedaży działka budowlana na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 673 m² 417,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1673 m2 położona w Opławcu. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę jednorodzinną. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

763 360 zł2 936 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż teren o powierzchni 2936 m2, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Idealna okazja dla dewelopera. Działka budowlana, pod planem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł737 m² 746,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną Szwederowo, bydgoszcz. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 737 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł212 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem pusta działka o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod handel lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł4 247 m² 186,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamczysko. Polecam urokliwą działkę budowlaną z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

10 555 000 zł26 550 m² 397,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Myślęcinek ,działka o powierzchni łącznej 26000m2 ,w tym 10000 tyś lasu,położona w atrakcyjnym miejscu w Bydgoszczy. W Studio Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł853 m² 539,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Opławcu o powierzchni 853 m . Działka z dostępem do mediów: kanalizacja na działce, woda na działce, gaz i prąd w ulicy W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

620 000 zł1 020 m² 607,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana wraz z domem do wyburzenia Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Miedzyniu. Powierzchnia 1021 m2 w kształcie prostokąta. Wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Piaski

Piaski,Bydgoszcz

849 000 zł5 839 m² 145,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,5839 ha - 5839 m2 - składający się z ziemii klasy ivb. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 390 000 zł3 472 m² 688,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

! tylko W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z aktualnymi Warunkami Zabudowy pod budowę budynku wielorodzinnego w Bydgoszczy przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

735 000 zł672 m² 1 094,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Makler poleca serdecznie! Doskonałą oferta jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom w mieście - pod budowę domu typu bliźniak lub lokalu komercyjnego. Teren ogrodzony w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Piaski,Bydgoszcz

1 048 610 zł5 519 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 5519m2 z własną linią brzegową Brdy położona na bydgoskich Piaskach. Grunt objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Piaski,Bydgoszcz

1 725 580 zł9 082 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 9082m2 z własną linią brzegową Brdy położona na bydgoskich Piaskach. Grunt objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

298 000 zł486 m² 613,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Na sprzedaż działka która została objęta Strefą wielofunkcyjną z zabudową mieszkaniową jednorodzinną o profilu funkcjonalnym: teren usług, teren komunikacji, teren zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Piaski,Bydgoszcz

814 340 zł4 286 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 4286m2 z własną linią brzegową Brdy położona na bydgoskich Piaskach. Grunt objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

298 000 zł492 m² 605,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania Działka ze Strefą wielofunkcyjną z zabudową mieszkaniową jednorodzinną. O profilu funkcjonalnym: teren usług, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żeglarska

Jachcice,Bydgoszcz

1 370 000 zł3 418 m² 400,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ta wyjątkowa nieruchomość to rzadka okazja zarówno dla inwestorów poszukujących przestrzeni z potencjałem, jak i rodzin marzących o swoim własnym raju na ziemi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mławska

Flisy,Bydgoszcz

390 000 zł732 m² 532,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną - Bydgoszcz, flisy, ul. Mławska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 732 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Opławiec,Bydgoszcz

410 000 zł889 m² 461,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nowa- nowa cena -działka budowlana o powierzchni 888 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji - w Opławcu, przy ul. Opławiec. Dla nieruchomości uzyskano pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz

Opławiec,Bydgoszcz

288 900 zł494 m² 585,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Świetna oferta działki budowlanej! tylko W makler! Opcja sprzedaży jest działką o powierzchni 493m2 dostępną w Opławcu. Teren położony w miejscu położonym przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

619 000 zł1 021 m² 606,27 zł/m²

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł995 m² 561,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 995 m - Osielsko. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 995 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

734 900 zł671 m² 1 095,23 zł/m²

 

 

 

Osowa Góra,Bydgoszcz

359 000 zł466 m² 770,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 466 m - Osowa Góra, bydgoszcz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 466 m , położonej w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

299 000 zł492 m² 607,72 zł/m²

 

 

 

Opławiec,Bydgoszcz

450 000 zł888 m² 506,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 888 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji - w Opławcu, przy ul. Opławiec. Dla nieruchomości uzyskano pozwolenie na budowę w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

299 000 zł486 m² 615,23 zł/m²

 

 

 

Opławiec,Bydgoszcz

289 000 zł493 m² 586,21 zł/m²

 

 

 

Łęgnowo,Bydgoszcz

105 000 zł850 m² 123,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Łęgnowo-Wieś Działka Z Pozwoleniem Na Budowę Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej na bydgoskim Łęgnowie. Działka z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Myślęcinek,Bydgoszcz

490 000 zł4 697 m² 104,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 4 697 m2 ze ścianą lasu na bydgoskim Zamczysku, w bardzo atrakcyjnej cenie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w kształcie przybliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

610 000 zł1 020 m² 598,04 zł/m²

 

 

 

Opławiec,Bydgoszcz

449 000 zł887 m² 506,20 zł/m²

 

 

 

Opławiec,Bydgoszcz

350 000 zł1 076 m² 362,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1076 m , położona w Bydgoszczy, dzielnica Oplawiec. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz terenów.