Serce 0 Ulubione

Działki Bydgoszcz Osiedle Rynkowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

900 000 zł13 861 m² 64,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowe działki tworzą zwartą posesję zlokalizowaną przy ul. Jeździeckiej w Bydgoszczy, w rejonie osiedla Rynkowo usytuowany przy czynnej linii kolejowej naprzeciw dawnej stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

550 000 zł496 m² 1 108,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-wielorodzinna na sprzedaż! bydgoszcz ul. Ugory idealna pod inwestycję deweloperską Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym położona.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 076 m² 325,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjna działkę budowlaną o powierzchni 1076m2. Działka znajduje się w zielonej części Opłaca, w okolicy niska zabudowa domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta w naszym biurze! Kontakt Dolata Elżbieta tel.   Działka ,rod, o powierzchni około 500 m2, z domkiem całorocznym, murowanym, ocieplonym , 2 poziomy, ogród - częściowo do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2500 m2 , usytuowaną przy ulicy Hutniczej w bydgoszczy. Na działce posadowiony jest budynek ( 300 m2 ) raczej do wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 850 m² 1 403,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

5 500 000 zł5 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o funkcji usługowo-mieszkalnej zlokalizowanej w samym centrum Bydgoszczy, przy ulicy Toruńskiej. Działka posiada 5500m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 689 m² 569,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w świetniej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3 689 m z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z 6640 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 000 zł4 395 m² 299,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 4395 m2 położona na bydgoskim Fodonie (os. Przylesie) Grunt o pochyłym ukształtowaniu dla.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł540 m² 1 018,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż | bydgoszcz - Bartodzieje Oferta na wyłączność - Forma Nieruchomości Widoczność. Potencjał. Lokalizacja. To więcej niż działka - to fundament pod przyszłość Twojego biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł163 m² 1 840,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w miejscowości Bydgoszcz w Centrum os. Śródmieście Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 163m2. Aktualne wz pod zabudowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij