dowolna

Lokale użytkowe Bydgoszcz – na sprzedaż i na wynajem w Bydgoszczy

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

68,97 zł/m²34,80 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta Najmu - Lokale Biurowo-Usługowe na terenie Ekskluzywnego Budynku w Bydgoszczy Idea Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę najmu nowoczesnych pomieszczeń komercyjnych, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł58 m² 1 379,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny - Bydgoszcz, ul. Słowiańska Na sprzedaż lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną , zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Słowiańskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²355,15 m² 11 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokalizacja: budynek położony w pobliżu ul. Kamiennej, z dobrym wyjazdem z miasta. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej. Do dyspozycji potencjalnych najemców miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45 zł/m²205 m² 9 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

50 zł/m²98 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Polecam na wynajem lokal handlowo-usługowy położony przy ul. Dworcowej położony na parterze kamienicy z witryną wystawową oraz dwoma wejściami od ulicy. Lokal został odebrany przez Sanepid pod.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²250 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na drugim piętrze zlokalizowany w pobliżu dworca pkp w Bydgoszczy. Przeznaczenie: usługowo- biurowe. Składa się z: ośmiu pomieszczeń biurowych, dwóch pomieszczeń gospodarczo.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 90 m idealny na biuro, pracownię lub gabinet Lokalizacja: bydgoszcz - Śródmieście, ul. Świętej Trójcy Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 200 000 zł440 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Budynek biurowo- usługowy po kapitalnym remoncie, o całkowitej powierzchni 450 m2, elegancki i w całości klimatyzowany. Wysoki standard wykończenia elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²1 000 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem funkcjonalna hala o powierzchni 1000 m , położona w dzielnicy Okole, w doskonałej lokalizacji logistycznej - blisko centrum miasta oraz głównych tras wylotowych.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²90 m² 6 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się zo ofertą najmu lokalu o metrażu 90 m2. Lokal składa się z 5 pomieszczeń - możliwość instalacji ścianek działowych. Nowoczesne , klimatyzowane pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²70 m² 3 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 70 m2 na 5 piętrze- okole. 3 pokoje osobne. Możliwość wynajęcia mniejszego metrażu lub większego. Lokal znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Winda -jest Szklane.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł94 m² 6 265,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Miło mi zaprezentować doskonały dom, a w zasadzie Lokal położony w samym centrum Bydgoszczy przu ulicy Grunwaldzkiej, który można przeznaczyć na co tylko sobie wymarzycie, ale doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²130 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Ogłoszenie najmu lokalu użytkowego Lokalizacja: parter budynku, wejście bezpośrednio z klatki schodowej. Powierzchnia całkowita: 130 m Dodatkowo: balkon, okna od strony ulicy oraz podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²1 440 m² 64 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny budynek biurowy, świetnie się prezentujący, z własnym, ogrodzonym parkingiem na ok. 20 aut. Budynek dwukondygnacyjny, z parteru efektowny portal wejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²55,20 m² 2 484 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo biurowe w zabytkowej kamienicy 55 M2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł71 m² 6 323,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowe biuro 71 m w centrum Bydgoszczy | 5. piętro | widok na miasto Lokal biurowy, do którego można wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów. Nowoczesny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

30 zł/m²75 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 75M2 blisko dworca pkp, idealny na szkołę tańca! Do wynajęcia oferujemy lokal o pow. 75m2 usytuowany w budynku na poziomie -1. Lokal z przeznaczeniem usługowy, handlowo- usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

38 zł/m²235 m² 8 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 235 m2 położony na 3-cim piętrze budynku z windą, nieopodal Starego Rynku. W skład lokalu wchodzi : - część biurowa , open.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

65 zł/m²248,80 m² 16 172 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Stary rynek 20 | biuro premium 250 m W biznesie adres to nie tylko lokalizacja to komunikat o statusie Twojej firmy. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę najmu prestiżowej, dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²720 m² 32 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia parter lub piętro w nowoczesnego budynku , pięknie się prezentuje, z własnym, ogrodzonym parkingiem na ok. 10 aut. Na parterze efektowny portal wejściowy z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

42,86 zł/m²140 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesny lokal biurowy/usługowy znajdujący się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w centrum Bydgoszczy przy ul. Długiej. Szczegóły oferty: bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

35 zł/m²19,40 m² 679 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr 08 o powierzchni 19,40 m znajdujący się na poziomie "-1". Lokal wykończony po poprzednim najemcy. Proponowane przeznaczenie: biuro podróży, sprzedaż e-papierosów, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

38,83 zł/m²515 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

DO wynajęcia - wyjątkowy obiekt usługowy - prestiżowa willa Z halą W bydgoszczy przy ul. Polanka W dzielnicy bartodzieje znajdująca się na działce O powierzchni 1080M2. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

57,92 zł/m²120 m² 6 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu użytkowego. Informacje podstawowe: typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia Lokalizacja: ul. Dworcowa, bydgoszcz Powierzchnia: 120.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł158,62 m² 5 989,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Eleganckie pomieszczenia biurowe W sercu bydgoszczy Ulica Dworcowa | Secesyjna kamienica | Prestiż i funkcjonalność Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży reprezentacyjnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Gdańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

489 000 zł140 m² 3 492,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

2 lokale użytkowe / biurowe przeznaczone na działalność gospodarczą z zapleczem sanitarnym i piwnicą o łacznej powierzchni ok 140m2. Nieruchomość położona jest w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

81,01 zł/m²26,54 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem doskonała lokalizacja w centrum osiedla, tuż obok Stokrotki i pepco! Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 26,54 m , usytuowany w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²56,50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem centrum Bydgoszczy, ul. Pomorska Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 56,5 m , położony na 2. piętrze budynku przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45 zł/m²27 m² 1 215 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 27m2 znajduje się na 1 pietrze kamienicy w samym Centrum Bydgoszczy. Wynajem min na rok. Kaucja: trzymiesięczna Cena netto z mediami. (Do wynajęcia również lokal 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²36 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem lokal usługowo- handlowy na Szwederowie. Zapraszam do wynajmu lokalu usługowo-handlowego na Szwederowie. Rewelacyjna lokalizacja w pobliżu targowiska na Szwederowie zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

38,24 zł/m²17 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia na błoniu lokal usługowy Do wynajęcia lokal o powierzchni 1 7m2 biurowo-usługowy. Pomieszczenie klimatyzowane, umeblowane. Sanitariaty wspólne dla najemców. Teren ogrodzony. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

33,79 zł/m²115,41 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem nietuzinkowy lokal (115 m2) z wyjątkowym widokiem z tarasu na Wyspę Młyńską. Lokal w kamienicy w centrum miasta z widokiem na piękną panoramę Bydgoszczy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²500,67 m² 7 510 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest budynek po byłym dworcu o powierzchni najmu 500,67 m2 położonym w Bydgoszczy, przy ul. Dworcowej 1, działka nr 32, obręb Bydgoszcz 342. Dopuszczalny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²137,94 m² 6 483 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z dwoma prywatnymi łazienkami (pow. 138 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł125,45 m² 4 703,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż piętro budynku z dwoma niezależnymi lokalami usługowymi. Lokale mają odrębne Księgi Wieczyste i osobne wejścia, mieszczą się na piętrze budynku bezpośrednio przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45 zł/m²72 m² 2 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam do wynajęcia lokal handlowo - biurowy o powierzchni ok. 72m2 na trzecim piętrze. Lokal gotowy do wprowadzenia, umeblowanie na życzenie, kaucja trzykrotność kosztu najmu. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 000 zł440 m² 10 659,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż reprezentacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej około 440m2 znajdujący się w dzielnicy Bartodzieje, na terenie zamkniętym, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²80,89 m² 3 802 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 80,89 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²19,30 m² 753 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 19,3 m2) znajdujący się w budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul. Smoleńskiej. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²26 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuje do wynajęcia lokal przeznaczony na działalność biurowo- usługową. 26 m2 , 3 piętro Dostępny również lokal 21 m2 Stan lokalu: do wprowadzenia. Kaucja- trzymiesięczna Ogrzewanie-gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 999 zł589,30 m² 16 969,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających Pałacyk Lloyda w samym sercu Bydgoszczy. Takiej lokalizacji i takiego charakteru po prostu nie da się powtórzyć. Na sprzedaż oferujemy jeden.