dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

228 000 zł46 m² 4 908 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,45m2 usytuowane na III piętrze w nowym bloku z cegły w Centrum Bydgoszczy. Pokoje o pow. 19,5m2 (balkon, panele, gładzie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

209 000 zł55 m² 3 772 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Wnętrze mieszkania posiada trzy osobne pokoje, w których na podłogach znajdują się panele, na ścianach natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

209 000 zł53 m² 3 943 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wieżowcu ocieplonym na osiedlu Wyżyny. Wnętrze mieszkania po kapitalnym remoncie tzn, w pokojach na podłogach panele, gładzie na ścianach, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

210 000 zł64 m² 3 281 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wieżowcu ośmiopiętrowym. Wnętrze mieszkania gotowe do zamieszkania od zaraz, posiadające trzy oddzielne pokoje, kuchnie, oraz łazienkę. Znaczną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie w apartamentowcu z windą na 1 piętrze. Wykończone do zamieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. 2 pokoje oddzielne z jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł46 m² 3 891 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowszym bloku z cegły z 2000r, na terenie grodzonym. Wnętrze mieszkania posiada jeden duży pokój otwarty na kuchnie o powierzchni 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

132 000 zł30 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! Bardzo atrakcyjna kawalerka po kapitalnym remoncie,zmodernizowana i nowocześnie zaaranżowaną,o metrażu 30m2. Na podłogach panele jasny klon, ściany gładź gipsowa, pomalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

179 500 zł42 m² 4 253 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe 42,2m 2. W mieszkaniu znajdują się pokoje o powierzchni 16m 2 ,9m 2 , kuchnia 7m 2 oraz osobna łazienka z wc. Mieszkanie jest odremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

153 000 zł38 m² 4 026 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m kw. z balkonem na pierwszym pietrze w wieżowcu.Do własnej aranżacji, podłogi- parkiet - do odświeżenia, łazienka po remoncie(bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

280 000 zł68 m² 4 081 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkania w nowszej cegle na osiedlu Szwederowo. Wnętrze mieszkania posiada trzy oddzielne pokoje, kuchnie, oraz łazienkę z oknem, lokal nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

171 000 zł39 m² 4 384 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkania w wieżowcu ocieplonym na trzecim piętrze. Mieszkania posiada dwa oddzielne pokoje o wymiarach salon około 16m2, oraz sypialnie 9m2. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

168 000 zł48 m² 3 485 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na czwartym piętrze. Wnętrze mieszkania posiada dwa osobne pokoje, kuchnię, oraz łazienkę, całość jednak nadaje się do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

430 000 zł67 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie dla wymagającego klienta. Dzienny pokój połączony z aneksem około 30m2, na podłodze panele, na ścianach gładzie. W kuchni zabudowa z całkowitym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko z nami zobaczysz to mieszkanie! Komfortowe M-3 mieszkanie w nowym bloku z cegły bardzo ładnie, nowocześnie zaaranżowane. Duży pokój ok.20m z wyjściem na duży balkon. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

296 000 zł52 m² 5 692 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły na teremie grodzonym, z bardzo dużym 16m2 tarasem. Mieszkanie posiada trzy pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

170 000 zł36 m² 4 722 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 36m2 przy ul.Karpackiej Powierzchnia: 36m2 Piętro: 1 Liczba pięter w bloku: 11 Ilość pokoi: 2 Kuchnia: osobna, z oknem Łazienka: razem z WC Drzwi zewnętrzne: podwójne Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł52 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 na Górzyskowie do wynajęcia. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone wolne od zaraz. Mieszkanie przytulne słoneczne. W cenie wynajmu mieszkania jest również garaż ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

149 000 zł39 m² 3 820 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-3 o łącznej powierzchni 39 m 2 zlokalizowane na parterze 11-piętrowego wieżowca. Mieszkanie w stanie dobrym. Nie wymaga większych nakładów finansowych. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

285 000 zł74 m² 3 851 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wieżowcu ocieplonym na trzecim piętrze. Mieszkanie posiada cztery oddzielne pokoje kuchnię, oraz łazienkę. Wnętrze lokalu częściowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

249 000 zł54 m² 4 611 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Wyłącznie w naszym biurze! Atrakcyjna oferta mieszkania na sprzedaż na Szwederowie. Mieszkanie dwupokojowe w bloku z cegły o ciekawym układzie pomieszczeń. Na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

319 000 zł64 m² 4 945 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

M-4 na Górzyskowie w nowym bloku z cegły z 2006 roku położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie całkowicie przebudowane i nowocześnie zaaranżowane. Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Magnuszewska

Wyżyny,Bydgoszcz

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bydgoszcz - Wyżyny - Magnuszewska 5: 38m2, pokój z aneksem kuchennym i oddzielaną częścią sypialną, piętro 5/6, jednostronne, jasne, z widokiem na podwórko. 2000 rok, gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

265 000 zł65 m² 4 051 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie trzypokojowe o pow. 65,40m2, położone na trzecim piętrze w bloku z cegły na terenie ogrodzonym. Mieszkanie rozkładowe pokoje o pow. 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

127 000 zł33 m² 3 808 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane! Mieszkanie dwupokojowe w wieżowcu na ostatnim 11. piętrze. Wnętrze po remoncie, w pokojach panele, gładzie. Kuchnia z zabudową, kuchenką gazową. Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł37 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie 37,24m 2 z pięknym widokiem na Wyspę Młyńską, co jest jego bardzo dużym atutem. W mieszkaniu znajduje się pokój wraz z kuchnią ok 20m 2 , pokój 6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

199 000 zł50 m² 3 948 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie grodzonym, na osiedlu Nad Wisłą w Fordonie. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje o wymiarach 18m2, 12m2, 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

189 900 zł55 m² 3 421 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na drugim piętrze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach salon 18m2, dwie sypialni odpowiednio 12m2, 9m2. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

169 000 zł43 m² 3 930 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Wyżynach częściowo po remoncie. Okna zostały wymienione w mniejszym pokoju i w kuchni do wymienienia zostało okno w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

145 000 zł36 m² 4 027 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Bielawach przy szpitalu Uniwersyteckim im. Jurasza.Pokoje rozkładowe, oddzielna kuchnia. Na ścianach tapety, na podłogach mozaika parkietowa.Niski czynsz 270zł. miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 300 zł85 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko z nami wynajmiesz to mieszkanie!ciekawa oferta mieszkania do wynajęcia. Ładne (M-5 ) czteropokojowe mieszkanie na Osowej Górze do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł48 m² 4 805 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w centrum Bydgoszczy. Lokal w nowym budynku z 2005 roku położonego na terenie ogrodzonym blisko Brdy. Wnętrze nowocześnie zaaranżowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

185 000 zł49 m² 3 714 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkania w wieżowcu na czwartym piętrze. Wnętrze mieszkania bardzo czyste zadbane, w dużym pokoju na podłodze położona została mozaika parkietowa, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 zł27 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samo centrum! Kawalerka 27m2 na drugim piętrze. Umeblowana do wprowadzenia od zaraz. Kontakt i prezentacja Dawid Kowalczyk

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

249 000 zł45 m² 5 533 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, usytuowane na drugim piętrze nowego bloku z cegły w Fordonie, na osiedlu Akademickie. Pokoje o metrażu 19 i 9 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

950 zł37 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 37 m 2 , usytuowana na 1 piętrze w nowym budynku z cegły. Na podłodze panele, a w ciągu komunikacyjnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

199 000 zł39 m² 5 102 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko z nami obejrzysz to mieszkanie! Duża, komfortowa kawalerka w bloku z cegły na terenie ogrodzonym z możliwością parkowania samochodu.Mieszkanie gustownie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

183 000 zł42 m² 4 336 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Bartodziejach w wieżowcu na ósmym pietrze z loggią. Bardzo zadbane, nie wymaga nakładów finansowych. Lokal składa się z 2 pokoi o pow. (16 i 9 m2). Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

380 000 zł66 m² 5 757 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowobudowanym kameralnym 2-klatkowym budynku. Wielkość mieszkania 66,5 m 2. W skład lokalu wchodzą trzy ustawne pokoje (salon 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

205 000 zł56 m² 3 660 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wyżynach w wieżowcu na czwartym piętrze. Pokoje (16,12,9m2). Na podłogach parkiet, na ścianach gładzie i tapety. Zostaje zabudowa w kuchni wraz ze sprzętem agd.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

120 000 zł31 m² 3 870 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Bartodziejach w wieżowcu. Powierzchnia 31 m2 , do lekkiego odnowienia. Pokój 18 m2 z wnęką. Na ścianach gładzie, na podłodze płytki pcv. Czynsz 320 zł na dwie osoby. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

235 000 zł57 m² 4 122 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Bartodziejach w wieżowcu na piątym piętrze z loggią. Bardzo zadbane, nowoczesna aranżacja, nie wymaga nakładów finansowych. Lokal składa się z trzech pokoi o pow.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij