dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

619 000 zł52 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania,do którego możesz się wprowadzić bez remontu-to może być strzał w dziesiątkę. Jasne wnętrze, funkcjonalny układ i spokojna okolica sprawiają, że naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzeleckiego

Fordon,Bydgoszcz

644 000 zł71 m² 9 070,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie u Nas! Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 71 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego Apartamentu, położonego w świetnej lokalizacji Wzgórze Wolności (ul. Karpacka). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

898 000 zł72 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku i Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Leśne,Bydgoszcz

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39m , zlokalizowane przy ul. Powstańców Warszawy w Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się w nowym budynku oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny i jasny apartament na wynajem 64 m - osiedle Bielawy. Układ mieszkania: przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym. Wyposażony w 2 wygodne sofy, stolik kawowy, szafkę rtv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Urocza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela! Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie przy ul. Urocza 10 w Bydgoszczy. Blok z cegły oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 045 000 zł56 m² 18 828,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! Nietuzinkowy, trzypokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 56m2 położony na piątym piętrze nowego apartamentowca w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

426 426 zł40 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Okolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowackiego

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 45m do wynajęcia na Czyżkówku - świeżo po generalnym remoncie Układ mieszkania: przestronny, jasny salon z wyjściem na taras. Wyposażony w wygodną sofę narożną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niemcewicza

Bocianowo,Bydgoszcz

2 300 zł36 m² 64,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35,77 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza. Mieszkanie w nowym budynku z 2025 roku, na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Bydgoszczy przy ul. T. Kościuszki. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

7 999 zł126 m² 63,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem tylko dla firm w tym nato,piękne mieszkanie z ogrodem! Komfortowe mieszkanie na Sielance o powierzchni 125m2 składające się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

344 900 zł30 m² 11 496,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim i powierzchni 30m 2 z ogródkiem w przyjemnej dzielnicy Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nastrojowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

428 795 zł40 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,74m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fałata

Górzyskowo,Bydgoszcz

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - nowe!, bydgoszcz (górzyskowo) Mieszkanie - 2. piętro - stan deweloperski Oferuję na sprzedaż mieszkanie w nowym, kameralnym apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szybowników,Bydgoszcz

899 600 zł90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 85 m2 + taras (40 m2) + komórka lokatorska + garaż. Położony jest na 3 piętrze nowego bloku z 2018 r. z windą. Wokół zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

741 160 zł53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w dwu piętrowym bloku ' duży salon, dwie sypialnie, balkon typu loggia garderoba kuchnia łazienka. Do mieszkania przynależą dwie piwnice i rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie (pow. 66 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu na bydgoskim Skrzetusku, blisko szpitala Jurasza. Przestronny, wysoki na prawie 3 metry apartament z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

870 000 zł91 m² 9 560,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Posiadamy na sprzedaż nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w doskonałej lokalizacji - Bartodzieje. Świetnie zaprojektowany kompleks budynków na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe Mieszkanie jest w pełni umeblowane:w sypialni znajduje się dwuosobowe łóżko, biurko i szafa, w pokoju dziennym kanapa, komoda, stolik pod telewizor, barek, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

530 000 zł43 m² 12 412,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z pełnym wyposażeniem położonego w dzielnicy Górzyskowo w inwestycji pod nazwą Perłowa Dolina. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Bocianowo,Bydgoszcz

779 000 zł79 m² 9 888,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż: mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Nordic Tower na bydgoskim Bocianowie: lokal położony na 7mym piętrze jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

609 464 zł43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, ciepłe i bardzo jasne mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2017 roku, na terenie zamkniętym na Czyżkówku. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzeleckiego

Fordon,Bydgoszcz

623 900 zł55 m² 11 343,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż - bydgoszcz fordon, ul. Strzeleckiego - osiedle uniwersyteckie Oferuję na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w jednym z najciekawszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 050 000 zł104 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

717 408 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

401 070 zł28 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

854 000 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowy trzypokojowy apartament (60,57m 2 ) na piątym piętrze z dużym balkonem na prestiżowym osiedlu Paryskim w Bydgoszczy wraz z komórką lokatorską i miejscem w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

667 684 zł47 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nad Portem

Śródmieście,Bydgoszcz

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe, nowe mieszkanie | Pierwszy najem | Nowy Port | Bydgoszcz Do wynajęcia nowe, eleganckie mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej inwestycji Nowy Port w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

549 000 zł53 m² 10 288,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Dworcowej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

424 000 zł39 m² 10 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 39m2 w nowym apartamentowcu na osiedlu Leśnym. Mieszkanie zrobione pod klucz z bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

820 000 zł71 m² 11 591,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Libera Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowo zaprojektowanego mieszkania - o powierzchni 70,74 m2 z dużym balkonem (11,36m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Fordon,Bydgoszcz

469 000 zł42 m² 11 124,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na las Activ Park, fordon | bez pośredników Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

3 500 zł68 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego trzypokojowego apartamentu w inwestycji iq City Park przy ul. Chodkiewicza na osiedlu Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Portem

Śródmieście,Bydgoszcz

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka 31m w Bydgoszczy do wynajęcia Świetna lokalizacja - ul. Nad Portem na przeciwko Opery Nova Układ mieszkania : salon z aneksem kuchennym: piekarnik, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 5 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul. Toruńskiej 57b, na.