dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

143 000 zł35 m² 4 085,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie do własnej aranżacji. Jest jak nowe, ponieważ nigdy nie było zamieszkałe. Spokojna ololica. Blisko tereny spacerowe wzdłuż Wisły, sklepy, usługi, przychodnia itp. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania na Osiedlu Sześciu Planet przy ul. Toruńskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku najbardziej oddalonym od ulicy, co gwarantuje ciszę. Składa się z: - dwóch sypialni (1- łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł68 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu luksusowe, trzypokojowe mieszkanie na górzyskowie-umeblowane-wyposażone-garaż Do dyspozycji najemcy pokój z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie, łazienka, wc, hol. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie W bloku Z 2012r-górzyskowo Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze, teren ogrodzony i monitorowany. Do dyspozycji najemcy pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu wyjątkowe, pięknie zaaranżowane mieszkanie W ścisłym centrum miasta-8 piętro-pokój Z aneksem+sypialnia-umeblowane-okolice hotelu city Do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

398 000 zł88 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronne M5 na Górzyskowie w bloku z cegły. Mieszkanie o pow. 88m2 na drugim piętrze z dwoma piwnicami. Lokal obejmuje ustawny salon o powierzchni 24,5m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 700 zł59 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe , zupełnie nowe 3 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu, (lokal obejmuje: salon, 2 sypialnie, oraz oddzielną kuchnię), bardzo wysoki standard wykończenia; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu wyjatkowo gustowne I nowoczesne mieszkanie W nowym budownictwie-Centrum-pokój Z aneksem+sypialnia-umeblowane I wyposażone Do dyspozycji najemcy pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe - wieżowiec - piętro I - loggia. Lokal do remontu, czynsz 350 zł na dwie osoby. Polecam! Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 350 zł62 m² 21,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia śliczne, 3 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na osiedlu górzyskowo Mieszkanie o powierzchni 62 m2 na 2 piętrze bloku z 2004r. Do dyspozycji najemcy trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 350 zł62 m² 21,77 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

M-4 w popularnym tzw. "układzie szczecińskim", trzy pokoje 16/11/9m2, na ścianach tapety, na podłodze płytki pcv. Okna w mniejszych pokojach nowe pcv, w dużym drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, jednopokojowe mieszkanie W bloku na osiedlu 6 planet Do dyspozycji najemcy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie W nowym bloku na kapuściskach-1000zl+opłaty Do dyspozycji dwa niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka razem wc. Z większego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 800 zł66 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie na górzyskowie - nowoczesna aranżacja-umeblowane I wyposażone Mieszkanie o pow. 66m2, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu luksusowe dwupokojowe-osiedle 6 planet-1200zł+opłaty Do dyspozycji najemcy pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka. Kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

600 zł31 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nieumeblowana kawalerka do wynajęcia na Wyżynach biuro nie pobiera prowizji od najemcy Prezentowane mieszkanie znajduje się na I p. ocieplonego i zadbanego wieżowca w dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

129 000 zł31 m² 4 161,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

M-2 na bartodziejach "do wprowadzenia" w atrakcyjnej cenie! Bardzo ładne, jasne i zadbane mieszkanie. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

266 899 zł62 m² 4 308,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe osiedle przy ul. Nowej w Bydgoszczy. Zakończenie budowy grudzień 2013r. Oferta z rynku pierwotnego, zwolniona z podatku od czynności cywilno - prawnych! Osiedle składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

240 469 zł53 m² 4 544,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

229 000 zł47 m² 4 830,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie typu M-3, i piętro, czyżkówko. Mieszkanie w nowym budownictwie, na Czyżkówku. Dwa pokoje 20 i 8,5m2, na ścianach gładzie, na podłodze panele. W kuchni, 8,5m2, drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

228 420 zł53 m² 4 309 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

227 801 zł49 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie ciekawie zaaranżowane- składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni, dodatkowo łazienka z wc oraz korytarz. koszty: 900 zł+350 zł opłat dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

265 000 zł58 m² 4 603,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 zł57 m² 19,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Dąbrowskiego 15

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

780 zł41 m² 19,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! kawalerka O powierzchni 40,5M2 na terenie ogrodzonym W bloku Z cegły 780 zł+opłaty. Mieszkanie usytuowane na parterze, z dużym balkonem,osiedle strzeżone, zamknięte,zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

229 196 zł53 m² 4 309,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

218 732 zł48 m² 4 538,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 245 zł67 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z garderobą, w nowym budownictwie, doskonale zlokalizowane w centralnej części Bydgoszczy, a jednocześnie w miejscu będącym enklawą zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 270 zł51 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie, doskonale zlokalizowane w centralnej części Bydgoszczy, a jednocześnie w miejscu będącym enklawą zieleni. Charakteryzuje się ciekawym, funkcjonalnym.