dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 390 zł48 m² 28,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w okolicy Starego Rynku w nowym budynku. Salon połączony z kuchnią oddzielna przestronna sypialnia, łazienka z natryskiem. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

155 000 zł49 m² 3 182,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 w świetnej lokalizacji na sprzedaż na Bartodziejach biuro nie pobiera prowizji od kupującego ale gwarantuje obsługę transakcji przez licencjonowanego pośrednika Proponuję Państwu mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu luksusowe, 3 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na osiedlu górzyskowo. Trzy niezależne pokoje, nowocześnie umeblowane oraz ciekawie zaaranżowane. Oddzielna kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 300 zł63 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie na osowej górze - nowoczesna aranżacja-umeblowane I wyposażone Mieszkanie o pow. 63m2, usytuowane na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

900 zł63 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fordon, os. Przylesie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 8 piętrze we wieżowcu o powierzchni 63m2. Składa się z trzech pokoi o powierzchni: 22/11/9m2 ( na podłodze jest wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

307 000 zł57 m² 5 370,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Dąbrowskiego 15

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osowej górze-1000zl+czynsz+prąd+gaz Ładne mieszkanie w kameralnym dwupiętrowym bloku na Osowej Górze. Obszerny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł74 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 3 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na osiedlu górzyskowo-1300zł+opłaty Mieszkanie o powierzchn, 74 mkw położone na wysokim parterze Rok budowy 2009. Salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na szwederowie-1100zł+czynsz do spółdzielnii+prąd Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Pokoje 22m2, 13m2, 9m2 nieumeblowane. Kuchnia 8m2 ładnie zaaranżowana wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie W bloku na górzyskowie-1200zł+opłaty Do dyspozycji najemcy 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 250 zł36 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu gustowne, dwupokojowe mieszkanie (36,5m2) w nowym bloku na Glinkach - Osiedle Zielone Tarasy. Pokój z aneksem kuchennym (19,4m2) plus sypialnia (10,5m2), łazienka (3,4m2), hol (3,3m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Korzystna oferta - 2 pokoje - błonie - nowe budownictwo-tylko 900zl+300zl+prą+gaz Do wynajmu mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią. Pokoje całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

125 000 zł30 m² 4 111,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

219 000 zł56 m² 3 910,71 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta godna uwagi - dla osób ceniących oryginalność i komfort! M-4 o powierzchni 56 m2 w doskonałej lokalizacji na bydgoskich Wyżynach. W skład mieszkania wchodzi: * 18-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 500 zł115 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta luksusowego apartamentu do wynajęcia na osiedlu bartodzieje! apartament bardzo przestronny I wygodny duży salon, dodatkowe 2 pokoje które mogą być sypialniami. Duży salon (32m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

289 417 zł61 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu do poziomu poniżej limitu cenowego MdM! tylko W metro nieruchomości! gotowe mieszkania Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morska

Bartodzieje,Bydgoszcz

149 000 zł42 m² 3 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

172 000 zł43 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze we wieżowcu o pow. 43m2. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni: 16/9m2, łazienki z wc 4m2 z kabiną prysznicową, kuchni 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 zł47 m² 20,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawa oferta! - do wynajęcia dwupokojowe na górzyskowie-częściowo umeblowane Tylko 950zł + opłaty Dwa niezależne pokoje częściowo umeblowane (istnieje możliwość domeblowania), z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

226 955 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu do poziomu poniżej limitu cenowego MdM! tylko W metro nieruchomości! gotowe mieszkania! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko Z nami wynajmiesz to mieszkanie! Super oferta mieszkania do wynajęcia! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Glinki. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

315 000 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

M-4 Górzyskowo, 1 p. nowe budownictwo. Bardzo ładne mieszkanie w budynku z cegły. Pokoje panele na podłogach ściany i sufity gipsowane i malowane. Kuchnia kafle na podłodze i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł68 m² 19,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu wyjątkowo gustowne I nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta Otwarty na hol pokój dzienny(23m2) z wyjściem na duży balkon z widokiem na rzekę. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowocześnie wykończone (łazienka i kuchnia w pełni umeblowane). Metraż pomieszczeń: - pokoje 16,17 m2 i 6,56 m2, - łazienka 2,96 m2, - kuchnia plus przedpokój 7,30 m2 Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie o pow. 56 m2 w dobrej lokalizacji na Szwederowie. Mieszkanie przestronne, rozkładowe, usytuowane na szóstym piętrze w odnowionym wieżowcu. Nieruchomość nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł71 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd. Mieszkanie idealnie nadaje się dla przedstawiciela firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 400 zł61 m² 22,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, 3 pokojowe mieszkanie W bloku na czyżkówku Do dyspozycji najemcy obszerny pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie W bloku na bartodziejach-tylko 1100zł+opłaty całkowicie umeblowane-wyposażone Do dyspozycji najemcy 2 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

212 000 zł43 m² 4 930,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W śród zieleni i szumu rzeki Brdy w zamkniętej enklawie osiedla Czyżkówko dwupoziomowe M-3 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mieszkanie zlokalizowane jest w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu 6 planet Pokój z aneksem kuchennym (20m2) z wyjściem na balkon, oddzielna sypialnia (10m2). Kuchnia nowocześnie zaaranżowana, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

750 zł38 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia M-3 kapuściska umeblowane Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 8. piętrze w wieżowcu na Kapuściskach o pow. 38m2. Wnętrze stanowią salon z aneksem kuchennym, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowe trzypokojowe mieszkanie O pow. 80m2-ścisle centrum miasta Do dyspozycji najemcy trzy niezależne pokoje o powierzchni 24m2, 12m2, 20m2. Mieszkanie bardzo ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie zlokalizowane na os. Błonie. Pow. mieszkania wynosi 64 m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje o pow. 10 m2/ 10 m2/ 20 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

129 000 zł31 m² 4 161,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładna kawalerka w ocieplonym wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Dużym atutem mieszkania jest jej stan techniczny, gdyż jest po kapitalnym remoncie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 55m2. Usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni: 20/14m2, kuchni 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł82 m² 18,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Centrum Bydgoszczy na terenie ogrodzonym i strzeżonym. Mieszkanie całkowiecie umeblowane i wyposażone wolne od zaraz gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie połozone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

168 000 zł37 m² 4 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż zupełnie nowe mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na osiedlu Eskulapa w Fordonie. Wnętrze ładnie zaaranżowane przy pomocy wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

150 000 zł33 m² 4 522,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Pokój - ściany gładź malowane, podłoga panele Kuchnia - ściany w pasie roboczym kafle, reszta ścian gładź, podłoga kafle, nowoczesna zabudowa kuchenna pozostaje w cenie mieszkania p/p -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Błonie,Bydgoszcz

197 900 zł42 m² 4 678,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie w nowym budynku z cegły na ul. Stawowej Jeżeli znajdziesz ofertę tego mieszkania w niższej cenie to znaczy że musisz jeszcze do tego doliczyć prowizje, a w.